Vakantieappartement Gezinsvakantie Umag
en commissies
Beschrijving
Uw vakantieobject:
De vakantiewoning ligt op een open terrein met bloemen en bomen. De verhuurder woont permanent in het huis of, heeft een aparte ingang. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras.
Uw vakantiewoning: Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 61 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is op de bel-etage en leidt via een buitentrap direct in de gang met deuren naar alle kamers. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer 17 m² groot en met 1 tweepersoonsbed en TV. U heeft toegang tot het 12 m² grote, overdekte loggia met tuinmeubelen, 1 tafel en 4 stoelen. slaapkamer 12 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. keuken als doorgangskamer, 15 m² groot en met eethoek, elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 4 kookplaat), bakoven, koelkast, koffiemachine en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. badkamer 4 m² groot en met badkuip, 1 wastafel, WC, bidet en venster.
Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: niet toegestaan.
Ligging: Umag. De vakantiewoning ligt in een vrijstaand éénsgezinswoning en is modern, functioneel en in lokale stijl ingericht. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde hoofdweg. Openbare parkeerplaatsen zijn op de straat voor het huis. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 300 m afstand, restaurant 600 m en centrum 1500 m. station in Koper 30 km. vliegveld in Pula 80 km. Umag: dokter 1200 m, discotheek 1500 m, apotheek 700 m en bank 800 m.
In de zomer: Punta strand in Umag 1500 m, zandstrand met weide, kiezel, steentjes en zwemplateau's in Punta, 1500 m van uw verblijf vandaan. Uw viervoeter begleider is hartelijk welkom op het hondenstrand in Katoro, 2,5 km. Voor de watersporters onder u is er in Umag een verhuur van boten, 2 km. Naar de aanlegplaats voor boten in Umag is het 2 km. Sportvissers kunnen in Umag, 1500 m de hengel uitgooien. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. golf in Crveni vrh 10 km. Stella Maris: tennis 1300 m en minigolf 1,8 km. Umag: duiken 1500 m en watersportmogelijkheden 2 km.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : internettoegang, Airconditioning, Parkeerplaats, Elektriciteit, Gas, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken, WLAN Internettoegang.
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeristenbelasting.
Kosten ter plaatse: Verplicht: Inschrijfgeld 7 € per persoon per verblijf.
Waarborgsom: Geen borgsom.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Restaurant 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Luchthaven 80 kilometer
80 kilometer
Station 30 kilometer
30 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 24-09-2025
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 430714
Laatst bijgewerkt: 24.09.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/430714.htm
en commissies
