Terug
Zoeken

2 persoons vakantie huis in Öckerö-By Traum

Max.  2  personen
35m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 3 Jaren online


Beschrijving

, woonkamer(2-pers. bed), open keuken(kookplaat(2 kookplaten), fornuis(inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer, badkamer(wasbak, douche, toilet), verwarming(elektrisch), tuinmeubilair, BBQ(gas), parking, ligstoelen, aardwarmte, swimming from rocks, sandy beach, from bridge

Willkommen auf der Insel Öckerö, einer der schönsten Inseln im reizvollen Schärengarten von Göteborg. Hier direkt am Meer steht dieses helle, moderne Ferienhäuschen. Es liegt in einer angenehmen und ruhigen Wohngegend, ganz dicht an der Küste! Öckerö ist eine von vielen schönen Inseln im berühmten Schärengarten von Göteborg. Die Unterkunft ist ein perfekter Ausgangspunkt, um Hönö, Fotö, den Leuchtturm von Vinga und weitere sehenswerte Ausflugsziele zu besuchen. Das helle Häuschen hat eine gute Raumaufteilung für ein Paar. Es steht nur einen Katzensprung vom kleinen Hafen mit Kiosk, Restaurant und Felsenbad entfernt. Nicht weit vom Haus entfernt liegt auch das Zentrum von Öckerö, Hjälviks Badegebiet und Hummervikens Badegebiet, beides gut besuchte und beliebte Badeufer. Hier gibt es auch eine schöne Promenade. Im Ferienhäuschen erwartet Sie ein kleiner, heller Eingangsbereich, offen verbunden mit dem Küchen-/Wohnbereich. Alles ist hell und frisch. In der Küchenzeile ist u.a. eine Essecke für 2 Personen integriert. Der Raum ist offen bis zum First. Unterhalb der Treppe finden Sie eine kleine Nische für eine TV-Ecke und ein Sofa. Das Badezimmer ist weiß gefliest und hat WC/Dusche und eine Waschmaschine. Oben unter der Dachschräge findet man ein Schlafloft mit niedriger Deckenhöhe und einem Doppelbett. Alles ist stil- und geschmackvoll eingerichtet. Es gibt eine kleine Terrasse für die erste Tasse Kaffee am morgen mit Meerblick! Willkommen in einer kleineren Unterkunft mit dem Meer direkt vor der Tür!

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Vaatwasser Vaatwasser
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Barbecue
Parkeren

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Inductiekookplaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Ligstoelen
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 2

1tweepersoonskamer 1tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.33 kilometer

Supermarkt 1.16 kilometer

Restaurant 0.65 kilometer

Stadscentrum 0.78 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: U moet het zelf (goed) doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis. Min. 50/50 Mbit.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden- Tot 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


18 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Marion - Berlin

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het huis is gerenoveerd en de ligging vlakbij de haven, zwemgelegenheden en de ICA-supermarkt is gemakkelijk te voet en met de fiets te bereiken. De ontbijtplateaus zijn wat klein, maar er is een vaatwasser. Helaas was er alleen een capsulekoffiezetapparaat, een broodrooster zou fijn geweest zijn.

Aanbevelingen:

Het café in de haven is geweldig, met heerlijke Zweedse gerechten voor een eerlijke prijs en een gezellige sfeer. Om te zwemmen is het zwemgebied Saltasvik een aanrader, en excursies naar Hönö, Hals en Fotö zijn zeker de moeite waard. Göteborg is ook gemakkelijk te bereiken met de bus en de veerboot.

Cornelia - Flensburg

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Nieuwe, moderne voorzieningen, fantastische locatie

Aanbevelingen: Uitstekende mogelijkheden om te fietsen, wandelen en zwemmen. Een bezoek aan de andere eilanden van de archipel per fiets en veerboot is ook een aanrader.

Marion - Berlin

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het huis is gerenoveerd en de locatie is gemakkelijk te voet en per fiets te bereiken vanaf de haven, zwemplekken en de ICA-supermarkt. Het ontbijtaanbod is wat beperkt, maar er is wel een vaatwasser. Helaas was er alleen een koffiezetapparaat met capsules, en een broodrooster zou fijn zijn geweest.

Mengeringhausen

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Schoon, comfortabel en goed gelegen, We waardeerden de gemakkelijke toegang tot winkels en restaurants in de buurt, Het enige nadeel was dat het plafond in de loft iets laag was, maar dat verminderde de algehele ervaring niet,

Marion - Berlin

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Het huis is gerenoveerd en de locatie is gemakkelijk te voet en per fiets te bereiken vanaf de haven, zwemplekken en de ICA-supermarkt. Het ontbijtaanbod is wat beperkt, maar er is wel een vaatwasser. Helaas was er alleen een koffiezetapparaat met capsules, en een broodrooster zou fijn zijn geweest.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 434566

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 434566

Laatst bijgewerkt: 30.06.2026

Advertentie online sinds: 3 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/434566.htm


«2 persoons vakantie huis in Öckerö-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 18 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat