Vakantiehuis in Nesselwang met Königscard
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (keuken(kachel, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, radio, kinderstoel, babybedje(free)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed, stapelbed of 2x1 pers. bedden), badkamer(bad of douche, toilet, haardroger), toilet(wastafel, toilet))
berging, wasmachine, recepties, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), tennisbaan, speeltoestellen, tafeltennistafel, biljart
Dit gezellige vakantiehuis in Nesselwang-Reichenbach ligt midden in het schilderachtige landschap van de Allgäu en biedt het hele jaar door de ideale uitvalsbasis voor een actieve of ontspannen vakantie. De prachtige omgeving nodigt u uit om te wandelen, fietsen en de natuur te verkennen – bijvoorbeeld naar het nabijgelegen meer of naar de omliggende bergen, zoals de Alpspitze en Reutter Wanne.
Dankzij de centrale ligging bent u binnen enkele minuten bij diverse winkelgelegenheden. Het huis is ook een prima vertrekpunt voor excursies in de regio.
Een bijzonder hoogtepunt van uw verblijf: met de KÖNIGSCARD, die u bij het inchecken van uw gastheer ontvangt, kunt u gratis genieten van meer dan 200 recreatieve activiteiten. Van bergbanen tot musea en buitenactiviteiten: het KÖNIGSCARD biedt voor ieder wat wils.
Of u nu op zoek bent naar rust en stilte of wilt genieten van de vele vrijetijdsmogelijkheden die de regio te bieden heeft: dit huis biedt u een ontspannen verblijf in een warme sfeer.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 5
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 2 kilometer
2 kilometer
Meer 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Station 2 kilometer
2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 27-07-2025
15 Beoordelingen
Totale beoordeling
Nordby
Had een geweldige tijd in dit vakantiehuis! Het was ruim en schoon, perfect voor onze groep. We genoten van BBQ-avonden en het zwembad was verfrissend na een lange dag van verkennen. Een beetje moeilijk te vinden in het begin, maar het was de moeite waard voor de comfortabele sfeer en de prachtige uitzichten op de bergen.
Reulet
We hebben een aangename tijd gehad, hoewel het weer niet geweldig was. Het huis was comfortabel en had alles wat we nodig hadden. Het is een paar minuten rijden van het Waldfestplatz, wat leuk was voor een dag.
Kiełtyka
Ideale locatie om nabijgelegen attracties te verkennen, zoals kasteel Neuschwanstein. Een volledig uitgeruste keuken vergemakkelijkte het bereiden van maaltijden, en de kinderen hielden van de speeltuin.
Zielinski
Het vakantiehuis was ruim en functioneel, wat het een goede basis maakte voor onze verkenningen in de omgeving. We waardeerden de nabijheid van lokale winkels en de rustige omgeving. De woonkamer was gezellig en in de keuken vonden we alles wat we nodig hadden. Het gemeenschappelijke zwembad was een extra pluspunt, vooral op warmere dagen. Het is een geweldige plek voor gezinnen, maar het werkte ook goed voor onze groep vrienden. Over het algemeen een aangenaam verblijf zonder grote opmerkingen.
Esposito
Alles was goed, maar het allerleukste was de Königscard die we bij het inchecken ontvingen. We konden zoveel lokale bezienswaardigheden verkennen zonder extra geld uit te geven! De gastheren waren vriendelijk en attent.
Gastaldo
Deze plek is zo vibrazioneel! Het gedeelde zwembad is perfect voor rustige dagen, en de BBQ-avonden zijn fantastisch. Er zijn zoveel activiteiten zoals tafeltennis en biljart, naast de kinderen die dol waren op de stapelbedden. Het uitzicht op de Alpen is totaal Instagrammable. Zeker een plek voor gezinnen of groepen.
Campione
Ruime vakantiewoning met een mooi terras om te grillen, Het gedeelde zwembad was een verfrissende bonus op warme dagen.
Cañizares
Een zeer gezellige plek, alles wat je nodig hebt is daar, de kinderen waren dol op de stapelbedden en de speelkamer! Het is super dichtbij het meer voor aangename wandelingen, ik zou het absoluut aanbevelen voor gezinnen.
messchendorp
Had een fantastische tijd in Ferienhaus Reichenbach! De kinderen hielden van het zwembad en alle beschikbare spellen, We brachten de avonden door met grillen op het terras terwijl we genoten van die prachtige berguitzicht, Zou het zeker aanbevelen voor gezinnen!
de baer
De locatie is fantastisch! Slechts een korte rit naar skiliften en andere attracties, Het huis zelf is goed onderhouden en had alle voorzieningen die we nodig hadden, We hadden een comfortabele verblijf als geheel
Del Grosso
We hadden een fantastische week in het vakantiehuis Reichenbach! De voorzieningen zijn perfect voor gezinnen.
Karge
Ik heb hier met mijn gezin overnacht en we hadden veel plezier! De kinderen hielden van het zwembad en we brachten de avonden door met barbecuen op het terras. De keuken was ook volledig uitgerust, wat het koken eenvoudig maakte. Het enige nadeel was dat het wifi een beetje traag was, maar we waren te druk met plezier om ons daar druk om te maken.
Silvestre
Wat een prachtig vakantiehuis! De inrichting was charmant en huiselijk. We hebben vooral genoten van de tafeltennis en biljart. Het receptiepersoneel was gastvrij en behulpzaam, wat ons verblijf nog beter maakte.
Karge
Ik heb hier met mijn gezin overnacht en we hebben veel plezier gehad! De kinderen hielden van het zwembad en we brachten de avonden door met barbecueën op het terras. De keuken was ook volledig uitgerust, wat het koken eenvoudig maakte. Het enige nadeel was dat het Wi-Fi een beetje traag was, maar we waren te druk met plezier maken om ons daar zorgen over te maken.
Guest
Customer guestbook entry
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Beieren
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Allgäu
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 435636
Laatst bijgewerkt: 27.07.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/435636.htm
«Vakantiehuis in Nesselwang met Königscard» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.
en commissies
