Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

VILLA LANA

Bihac Kanton Una-Sana Bosnië & Herzegovina

Max.  6   personen
70m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers (+1)
1  Badkamer
Max. 6  personen
70m²
1 Slaapkamers (+1)
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

7 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

7 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 2 Jaren online



Beschrijving

Ontdek het charmante vakantiehuis VILLA LANA in Bihać en geniet van een onvergetelijke vakantie met familie of vrienden. Ons vakantiehuis van 70 vierkante meter is geschikt voor maximaal 6 gasten

Ontspan bij het privézwembad omgeven door een adembenemend natuurlandschap met water, lucht, wolken en een verscheidenheid aan planten. De ruime buitenruimte biedt schaduwrijke plekjes onder bomen en een verscheidenheid aan tuinmeubilair om optimaal te genieten van de warme zomerdagen.

De volledig uitgeruste kitchenette heeft al het nodige keukengerei zoals bestek, servies en een verscheidenheid aan keukenbenodigdheden die je nodig hebt om heerlijke maaltijden te bereiden. Geniet van je zelfgekookte maaltijden buiten op het terras, dat is uitgerust met tuinmeubilair van hoge kwaliteit.

De badkamer is modern ingericht en heeft een douche, een wastafel met spiegel, een handdoekenrek en een kraan. De gezellige woonkamer nodigt uit tot ontspannen op de comfortabele bank en biedt genoeg ruimte voor gezellige avonden.

De slaapkamers zijn smaakvol ingericht en voorzien van hoogwaardig beddengoed. De slaapkamers hebben zelfs een balkon waar je kunt genieten van de frisse lucht en de schilderachtige omgeving.

Buiten vind je talloze planten, bloemen en bomen die voor een prachtige sfeer zorgen. Ontspan op de comfortabele ligstoelen of in de gezellige loungehoek en geniet van de idyllische rust.

Breng onvergetelijke dagen door in VILLA LANA in Bihać en verheug je op een ontspannen vakantie midden in de natuur.


Als je dit gebied al eerder hebt bezocht, weet je dat de mensen hier open, meegaand en gastvrij zijn.

Dino en Sanja zijn precies dat voor jou, en hun huis in Račić aan de rivier de Una is een ideale keuze voor gezinnen met kinderen of stellen die natuuractiviteiten combineren met romantiek. Villa Lana heeft een keuken, een badkamer en een slaapbank op de begane grond, terwijl de hele eerste verdieping eigenlijk een slaapkamer is met 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden en geschikt is voor maximaal 5 personen. Het huis ligt in een prachtige natuur en vanaf het balkon van de slaapkamer kun je de rivier de Una zien. Voor het huis ligt een weiland, dus er is een speeltuin voor de kinderen en een parkeerplaats.


Ons huis heeft een perceel van 2000 m2 volledig omheind voor eigen gebruik.
Vrijheid voor je hond met 4 poten Hekhoogte 120 cm
Tot drie honden zijn gratis welkom ❤️.
Slaapgelegenheid voor 5-6 personen.

Dit is wat je kunt verwachten!
*Buitenzwembad
* Supersnel WLAN
*LCD TV
* Netflix
* Airco
*Vaatwasser
* gratis parkeren
* Eromobiel
* Fiets
* Speelplaats voor kinderen
*Welkomstdrankje
* Gratis toegangskaarten voor het Nationaal Park.

Geniet van de prachtige natuur en heerlijk eten, wandel langs de Una rivier, wandel, fiets, kajak, raft, rijd, vis.... eindeloze vrijheid

Slaapplaatsen

Slaapkamers
Tweepersoonsbed (140x200 cm)
Eenpersoonsbed (200x100 cm)
Eenpersoonsbed (200x100 cm)
Woonkamer
Slaapbank (200x160 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Meer 10 kilometer

10 kilometer

Skilift over 50 kilometer

over 50 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Stadscentrum 10 kilometer

10 kilometer

Bus 2 kilometer

2 kilometer

Luchthaven 150 kilometer Zagreb

150 kilometer

Station 10 kilometer Bihaćkih Branilaca 20, Bihać 77000

10 kilometer

Snelweg-afrit 100 kilometer Kroatien

100 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

VAKANTIEHUIS in de buurt van het Una Nationaal Park in het mooie Bihać:
Een charmant stadje in Bosnië en Herzegovina aan de oevers van de rivier de Una Bosnië en Herzegovina

Naast wandel- en fietspaden in de directe omgeving van Villa Lana, evenals de Japod eilanden en Dvoslap en Troslap, heb ik in deze blog de bezienswaardigheden, natuurlijke schoonheden en culturele attracties in de omgeving van Bihać opgeschreven die een bezoek waard zijn.

Nationaal park Una
Kerklawaai
Oude Stad Kasteel Ostrozac
Kasteel oude stad Sokolac
Japod eilanden
Stad Bihać


1. NATIONAAL PARK UNA

Tussen Bihać en Drvar liggen de weiden, bossen en rivieren van het Una Nationaal Park. Er zijn 6 ingangen tot het Una Nationaal Park en niet alle ingangen zijn geschikt voor auto's. . Als je een bergbeklimmer of fietser bent, neem dan een kijkje bij de andere ingangen van het Nationaal Park
Naast wandel- en fietspaden in de directe omgeving van Villa Lana, de Japod eilanden en Dvoslap en Troslap, heb ik in deze blog de bezienswaardigheden, natuurlijke schoonheden en culturele attracties in de omgeving van Bihać opgeschreven die een bezoek waard zijn.

Nationaal park Una
Kerklawaai
Oude Stad Kasteel Ostrozac
Kasteel oude stad Sokolac
Japod eilanden
Stad Bihać

2. Kosteljski Buk

Een andere waterval in de rivier de Una die je niet mag missen ligt in het dorp Kostela, en heet daarom Kostelski buk. We ontmoetten elkaar hier rond lunchtijd en namen plaats in het restaurant Kostelski buk. Naast het uitstekende eten genoten we van het uitzicht op de watervallen en Oliver was verrukt over het eiland, dat een kinderspeelplaats, schommels, een strand en natuurlijk ganzen had.
3. HET KASTEEL VAN DE OUDE STAD OSTROŽAC

5. JAPOD EILANDEN

Op een paar minuten lopen van Villa Lana liggen Dvoslap en Troslap na Una en de nederzetting Japodski otoci, die er vanuit de lucht uitziet als een hart. De eilanden zijn met elkaar verbonden door bruggen en op de eilanden is een complex waar je accommodatie, een restaurant, dieren, een speeltuin voor kinderen en boten voor Uno-ritjes kunt vinden. Ik weet niet zeker of ze na het zomerseizoen sluiten. Zoek het dus uit voordat je erheen gaat.
Ga na je bezoek aan Kosteli verder landinwaarts en sla linksaf richting Cazin. Op de top van de heuvel verwelkomen de oude stad Ostrožac en het kasteel van Lothar van Berks je. Het kasteel werd gebouwd in 1286 en werd zichtbaar opgewaardeerd voor de familie Berks.
Tickets voor volwassenen 4 KM, kinderen 2 KM,

Direct bij de ingang vind je een grote weide met een kanon, een kinderspeelplaats en interessante beeldhouwwerken.

De Kapiteinstoren, de Sarcofaag van Bihać en de St. Antonius van Paduakerk liggen vlak naast elkaar. Er is een museum in de Kapiteins toren, dat helaas voor ons gesloten was.
Gewoon onbeschrijflijk mooi


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Inline skaten
Jagen
Kanoën
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Tafeltennis
Voetbal
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 11:00
Borg: € 100

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 21 dagen voor de aankomstdatum.

Gratis annuleren mogelijk tot 21 dagen voor de aankomstdatum.

meer informatie:

Prijslijst
De prijs voor maximaal 6 personen bedraagt per overnachting vanaf € 100,- seizoensgebonden
Geen aanbetaling bij boeking!
Betaling 3 weken voor aankomst!
Of contant bij aankomst!
€ 100 borg contant bij aankomst.
Capaciteit voor 6 personen mogelijk.

De huurprijs geldt per nacht voor het object voor 1-6 personen


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 02-09-2025


15 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Augustus 2025

Joanna P. uit Hofheim am Taunus

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vakantie met honden

We hebben geweldige momenten doorgebracht in Villa Lana bij geweldige gastheren. Het ontbrak ons aan niets, omringd door zorg voelden we ons thuis. Een comfortabel, schoon huis, uitgerust met alles wat je nodig hebt. Hartelijk dank voor alles, Dino, en we bevelen deze plek van harte aan.
Met vriendelijke groet, Joanna en Tomasz

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Romantische vakantie

Juli 2025

Thomas K. uit Wolfsburg

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vakantiehuis met droomachtergrond

We waren net 14 dagen in Villa Lana en hebben ons erg op ons gemak gevoeld. Het huis biedt alles wat je nodig hebt. Op de eerste verdieping een slaapkamer met een klein balkon. Op de begane grond een zeer ruime woonkamer met eethoek en keuken. Een badkamer is ook op de begane grond. Op het grote terras zit je omringd door een adembenemend bebost bergpanorama. Naast het terras is er een 10 x 5 m groot zwembad met buitendouche. Het beste bij zomerse temperaturen. Voor het terras ligt een ca. 2000 qm groot omheind weiland. Ideaal voor kinderen of honden. Honden zijn niet alleen geduld maar van harte welkom.
Sanja en Dino zijn niet alleen verhuurders maar gastheer en gastvrouw.
Zij zorgen voor hun gasten. Zijn voortdurend bereikbaar en geven tips voor uitstapjes en restaurants. Op mijn verjaardag werden ik door hen verrast met een barbecue, ballonnen en taart met kaarsen en tafelvuurwerk. We hadden een zeer mooie avond met de twee.
Het huis is zeer schoon, goed onderhouden en smaakvol ingericht. Zoals de hele accommodatie. Bloemen en fruitbomen omringen het grote grasveld.
We bedanken Sanja en Dino voor de buitengewoon liefdevolle gastvrijheid. Zo'n gastheren hebben we nog nooit meegemaakt. We zullen terugkomen!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

Juli 2025

Yvonne K. uit Schöneck

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Droomvakantie

Wij (2 volwassenen/2 kinderen/2 honden) mochten in juli een geweldige vakantie doorbrengen in Villa Lana. Het huis is zeer schoon, het is volledig uitgerust, heeft een geweldige zwembad en het terrein is omheind. De toegang gaat via een smalle weg, het huis ligt aan de rand van het Nationaal Park Una. Op loopafstand bevindt zich een restaurant, ingebed in een prachtige tuin direct aan de rivier. Als je verder loopt, kom je bij een zwemlocatie aan kleine watervallen met een zandstrand. Dino heeft ons direct na aankomst geweldige uitstapjes via Whatsapp gestuurd. Hij was altijd bereikbaar en stond ons met raad en daad bij. Deze nog ongerepte natuur, de vriendelijke locals, de natuurparken en dit prachtig ingerichte vakantiehuis hebben onze vakantie tot een droomvakantie gemaakt. We kunnen dit huis aanbevelen en komen graag terug.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier

Mei 2025

Manuela C. uit Niederbüren

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldig vakantiehuis in de natuur

We waren samen met onze hond 12 dagen daar. Dino en Sanja, de verhuurders, zijn geweldige mensen. Het is alles zeer schoon en verzorgd. De tuin is liefdevol aangelegd, het zwembad schoon en groot. Het huis is klein en twee verdiepingen hoog. Beneden zijn de woonkamer, de keuken en de badkamer. Op de bovenverdieping is de slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. De keuken heeft alles om eenvoudige maaltijden te bereiden. Ik miste zelf een zeef en een grote pan. Evenzo is de koekenpan door eerdere gasten zeer beschadigd. Dat is echter klagen op hoog niveau. Het huis is vrij afgelegen, het grenst direct aan het Nationaal Park Una. De rivier is in enkele minuten lopen bereikbaar. Voor uitstapjes en om boodschappen te doen, heb je een auto nodig. Wat voor ons echter ideaal was.
Dino is altijd bereikbaar. Hij zorgt met veel enthousiasme voor zijn gasten. We hebben direct na aankomst diverse WhatsApp-berichten ontvangen met nuttige locaties. Die open en gastvrije manier is zeer familiair.

We hebben ons totaal op ons gemak gevoeld en komen terug.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden

April 2025

Elisabeth A. uit Heusweiler

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vakantie in de natuur

Het perceel en het huis zijn van de beste kwaliteit. Ook binnen is alles tiptop schoon en zeer liefdevol ingericht. De gastheer is super vriendelijk en zeer behulpzaam, hij is er meteen als je hem nodig hebt. Hij heeft de beste tips voor activiteiten en kent de beste restaurants.
Eigenlijk wilde ik geen recensie schrijven, maar bij deze gastheer met deze geweldige ambiance zijn vijf sterren veel te weinig. We komen terug.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Vakantie zonder auto, Single-vakantie, Skivakantie, Strandvakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Vila Lana
Dhr. N. Zahirovic

Dhr. N. Zahirovic

Voor mij betekent hosting leven en liefde! Betrokken zijn bij iets nieuws en uitdagends. Dat maakt me gelukkig! Het leuke contact met mijn gasten, dit altijd nieuwe "betrokken raken" bij mensen en hun vakantieverwachtingen is een verrijking voor het hele leven!


meer informatie

Objectnummer: 451526

Laatst bijgewerkt: 15.09.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/451526.htm

Villa Lana

Dhr. Nurudin Zahirovic

Račić bb

77000 Bihać

00387(0) 0038761806365


«VILLA LANA» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit