Vakantieappartement Gezinsvakantie Dahme
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.35 kilometer
0.35 kilometer
Supermarkt 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Snelweg-afrit 15 kilometer
15 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 03-08-2025
5 Beoordelingen
Totale beoordeling
KLEIN ABER FEIN,uns hat es an nichts gefehlt . Das Apartment ist trotz seiner kleinen Größe gut und modern eingerichtet,wir kommen gerne wieder.
Es war eine wunderschöne Woche, die Unterkunft war perfekt für mich und den kleinen Hund! Gerne wieder!
Wir waren schon das zweite Mal in einer Wohnung vom Haus Plambeck .Es hat uns wieder sehr gut gefallen und wir werden wieder kommen
Een klein maar absoluut optimaal ingedeeld vakantieappartement met goede opbergoplossingen. De inrichting is nieuw en modern en door de grote ramen is het erg licht. Er zijn zelfs 2 terrassen aanwezig. Tijdens het ontbijt kan je een terrassendeur openen, zodat je zelfs bij minder goed weer quasi "buiten" ontbijt! De badkamer is in verhouding vrij groot, ook erg licht en modern. De ligging is perfect: een bakkerij recht tegenover, bakkerij Puck en warenhuis op slechts 100 meter afstand, naar het strand, de promenade en het Haus des Gastes is het minder dan 5 minuten lopen. Alle noodzakelijke elektronische apparaten en ook een vaatwasser aanwezig, ook vloerverwarming (was tijdens ons verblijf met Oud en Nieuw erg aangenaam). Wasmachine en droger tegen betaling aanwezig. Parkeerplaats direct bij het appartement. Verhuurder en kantoor Wandelt zijn zeer vriendelijk. Een mini-referentie: Persoonlijk kan ik niet overweg met de kussens, te dik, stijf en "opgeblazen", ik heb er een nodig die je kunt "knuffelen". Maar ik neem gewoon mijn eigen mee, als je dat van tevoren weet, is dat ook prima. Onvoorwaardelijke aanbeveling, het volgende verblijf is al geboekt!
Contactpersoon
Bedrijf SECRA Bookings GmbH
Andere accommodaties van SECRA Bookings GmbH
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 451928
Laatst bijgewerkt: 03.08.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/451928.htm
«Vakantieappartement Gezinsvakantie Dahme» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 5 gegeven Beoordelingen.
en commissies
