Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Traumfewo Stadtjuwel Limburg

Limburg-Weilburg-Taunus -Westerwald -Rheingau

Max.  10   gasten
200m²  Woonoppervlakte
5 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 10  gasten
200m²
5 Slaapkamers
Delen
DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

3 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 1 Jaar online



DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

3 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

In het centraal gelegen stadshuis in Limburg, Schiede 13, bevindt zich op de begane grond en eerste verdieping de droomvakantiewoning „Stadtjuwel Limburg“, een buitengewone jugendstil-schoonheid!

Welkom in een andere wereld! ! ! ! !

Gebouwd in 1902 en onder monumentenzorg is dit maisonette-appartement met zijn historische inrichting een zeldzaamheid die zijn gelijke in Limburg niet kent! Daarnaast is er buiten het appartement nog een klein, schattig gastentoilet, dat vooral bij een groter aantal gasten graag gebruikt wordt.

Er zijn in totaal 5 slaapkamers met elk slaapgelegenheid voor 2 personen, een babybedje van 90 x 40 cm en een slaapfauteuil.
Daarnaast kan een slaapbank in de woonkamer ook door één persoon gebruikt worden om te overnachten; de verbindingsdeur van de eetkamer kan dan worden dichtgetrokken. Alle slaapkamers hebben eveneens grote smart-tv’s evenals een grote spiegel, föhn, in hoogte verstelbare bureaus en een zitgelegenheid.

In een kleine berging staan alle apparaten, schoonmaakapparatuur en -middelen, strijkplank, strijkijzer, een kluis voor de echt belangrijke zaken, een accu-stofzuiger en alles wat men verder af en toe nodig zou kunnen hebben. In de moderne landelijke keuken naast de deur heeft u alles wat u nodig zou kunnen hebben, alle apparaten, complete basisuitrusting, tv... er blijven geen wensen onvervuld,.... . Voel u thuis zoals thuis!
Via de keuken komt u op het onderste balkon, ideaal voor een snelle sigaret tussendoor (verder een niet-rokershuis) of om gezellig een mooie dag af te sluiten met uitzicht op de Dom.
Het bovenste balkon is bereikbaar via SZ 4. In de kelder is er een algemene wasruimte voor gezamenlijk gebruik van wasmachine en droger, een afsluitbare fietsen-/kofferopslagkelder met stroomaansluiting voor het opladen van accu’s, buiten is er een gezellige zitplek met barbecue-mogelijkheid en privéparkeerplaatsen. Eén parkeerplaats per boeking is gratis, elke extra parkeerplaats (twee extra parkeerplaatsen zijn mogelijk) kost € 7,50 per dag/per parkeerplaats.

Ontdek de charme van Limburg a. d.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed (100x200 cm)
Eenpersoonsbed (100x200 cm)
Slaapbank (100x200 cm)
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Babybedje (50x100 cm)
Slaapkamers 4
Eenpersoonsbed (90x200 cm)
Eenpersoonsbed (90x200 cm)
Slaapkamers 5
Slaapbank (90x200 cm)
Slaapbank (90x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Restaurant 0.05 kilometer

0.05 kilometer

Stadscentrum 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Bus 0.05 kilometer

0.05 kilometer

Luchthaven 65 kilometer Frankfurt

65 kilometer

Station 0.75 kilometer Bahnhof Limburg

0.75 kilometer

Snelweg-afrit 0.7 kilometer Limburg Nord

0.7 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Ligging in Duitsland:
- niet helemaal in het midden, maar centraal gelegen en zeer goed bereikbaar met alle vervoersmiddelen.
- Keulen 120 km A 3
- Luchthaven Keulen-Bonn 107 km A 3
- Frankfurt/M 75 km A 3
- Luchthaven Frankfurt/M 61 km A 3
- Wiesbaden 49 km A 3
- Koblenz 55 km A 3

Ligging in Limburg:
- centraal, middenin en gunstig gelegen qua verkeer
- ca. 500 mtr. naar de oprit van de snelweg A 3 richting Frankfurt en Keulen
- ca. 900 mtr. naar het ICE-station Limburg met directe verbinding naar Frankfurt, Frankfurt-Luchthaven en Keulen
- ca. 400 mtr. naar het regionale treinstation en busstation
- ca. 200 mtr. naar de historische binnenstad van Limburg
- ca. 600 mtr. naar de Limburgse DOM (zichtbaar vanaf het balkon)
- ca. 200 mtr. naar de Lahn met haar talrijke fiets-/wandel- en waterwegen
- ca. 50 mtr. naar het Italiaanse restaurant
- ca. 150 mtr. diverse cafés, ijsmakerij, verdere restaurants, boetieks, winkels, stadshal etc.
- ca. 100 mtr. naar de bioscoop, sportstudio „GYM 100“

Uitstapjes:
- Wandel- of fietstochten langs de Lahn
- Kanotochten, boottochten
- Klimpark in Diez
- Overdekt zwembad, zandafgraving + ijshal in Diez
- Openluchtzwembad in Limburg (op loopafstand)
- Bezoek aan de DOM en Domschatz
- Rondleidingen door de oude stad
- Rondvaartboot „Das Wappen von Limburg“
- Marine-Museum Limburg
- Missiemuseum van de Pallottijnen
- Taunus Wunderland
- Bezoeken aan de kastelen in Braunfels, Diez – Oranienstein en Weilburg
- Stöffelpark
- Hessenpark
- Thermen in Bad Ems
- Wildpark in Bad Marienberg
- Herthasee in Holzappel
- Draisinetochten
- verdere uitstapjes in mijn uitgebreide gastenmap. Evenementen:
- Stadthalle Limburg met een veelzijdig amusementsprogramma
- wereldwijd bekende whiskybeurs
- veel andere evenementen die u kunt vinden in mijn uitgebreide gastenmap.
Bij boeking stuur ik u deze documenten graag vooraf toe.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Kanoën
Zwemmen
Tennis
Wandelen
Boottochten
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 14:00
Uitchecken: 11:00
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: 2 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Check-in : vanaf 15.00 uur of overleg
Check-out : tot 10.00 uur of overleg
Borg 300,00 €
De huurprijs vanaf 350,00 € is geldig voor maximaal 6 personen in 3 slaapkamers (vrije keuze van kamer)
Elke extra persoon plus € 50,00 per dag, kinderen tot 3 jaar op de kamer van de ouders € 15,00, tot 17 jaar € 30,00,
Kamer voor alleengebruik plus € 30,00.
Parkeerplaats 5,00 € per dag/auto direct achter het huis
Op verzoek kan er een traditioneel ontbijt worden geserveerd voor € 16,00 in het 4-sterren Hotel Vienna 50 meter er tegenover.
Op verzoek is er ook een broodjesservice of boodschappenservice beschikbaar. Drankjes worden naar verbruik afgerekend.
Voor langere boekingen is een schoonmaakservice voor de badkamers en keuken om de zeven dagen bij de prijs inbegrepen,
Verdere schoonmaakdiensten zijn beschikbaar op aanvraag.

Prijsvoorbeelden voor de volgende bezettingsmogelijkheden:
7 personen in 4 slaapkamers vanaf 350,00 + 50,00 = 400,00 €
6 personen in 4 slaapkamers vanaf 350,00 + 30,00 = 380,00 €.
6 personen in 5 slaapkamers dus vanaf 350,00 + 30,00 + 30,00 = 410,00 €.
8 personen in 4 slaapkamers vanaf 350,00 + 50,00 + 50,00 = 450,00 €.
5 personen in 5 slaapkamers vanaf 350,00 + 30,00 + 30,00 = 410,00 €

Voor boekingen op langere termijn kunt u rechtstreeks contact met mij opnemen.

Alle exacte prijzen en beschikbaarheid op aanvraag


Betalingsvoorwaarden
Via bankoverschrijving 30% bij boeking, saldo 14 dagen voor check-in,
Kortetermijnboekingen 100% te betalen bij boeking of contant bij check-in
Je moet contant geld bij je hebben om direct voor speciale diensten te betalen.
Geen kaartbetalingen

Deze accommodatie wordt gerund door een particuliere verhuurder, daarom is het consumentenrecht van de EU, inclusief het recht op annulering, niet van toepassing op je boeking.
Als er tijdens uw verblijf schade ontstaat, kunt u aansprakelijk worden gesteld.
Stuur bij het boeken een identiteitsbewijs met foto per e-mail of app, andere gasten moeten aanwezig zijn bij het inchecken.

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 90 dagen voor de aankomstdatum.

Gratis annuleren mogelijk tot 90 dagen voor de aankomstdatum.

meer informatie:

Het mooie aan een vakantiewoning is dat je vrij en ongebonden bent en je je thuis kunt voelen. En dat je je thuis voelt hangt onder andere ook af van de ligging, inrichting en uitrusting van uw vakantiewoning.

Hier een losse, ongesorteerde opsomming van verdere inrichtingsvoorwerpen, apparaten of overige informatie. Alle ramen hebben rolluiken, meestal met motoren, met uitzondering van de beide badkamers en het grote glas-in-loodraam. U heeft gratis en supersnel wifi in alle ruimtes, rookmelders waar voorgeschreven, evenals extra rookmelders in de kelder en een koolmonoxidemelder. Brandblusser en EHBO-set aanwezig. Alle ruimtes, met uitzondering van de beide badkamers en de foyer, zijn uitgerust met smart-tv's. Een nostalgische radio voorziet u van muziek via lang vergeten afspeelmogelijkheden zoals cd's, cassettes en lp's. Via Bluetooth kunt u echter ook uw eigen liedjes afspelen. De keuken is volledig uitgerust met koelkast, vriezer, ingebouwde magnetron, vaatwasser, oven op ooghoogte, inductiekookplaat, verlichting van de bovenkasten, blender, waterkoker, koffiezetapparaat, Senseo-padmachine, espressomachine, eierkoker, broodrooster, koffiepotten, theepot met rechaud en waxinelichtjes, afzuigkap, vier barkrukken, servies voor twaalf personen met bestek, pannen, potten, schalen, uitgebreide glazenserie, theedoeken evenals servies en bestek voor de kleintjes. Er is ook een grote basisvoorraad aan kruiden, azijn, olie, zout, suiker, meel, koffie, melk, etc.
Meer in overleg.

U zult ervan genieten om in de zomer altijd een ruime keuze aan gekoelde dranken binnen handbereik te hebben; de glazen deur - flessenkoelkast in de eetkamer om zelf te vullen is in de zomer een droom.

Voor kleine kinderen zijn er een babystoel, kinderstoel, opstapkrukje, potje en wc-verkleiner, verschoningsmat, babybedje, etc. Natuurlijk zijn bij uw aankomst de bedden fris opgemaakt en liggen er per gast 2 handdoeken, 1 washandje, 1 badmat (voor boekingen tot drie dagen) klaar, daarna vindt een handdoekwissel plaats. Tegen een eenmalige huurbetaling van tien euro ontvangt u een badjas, evenals diverse extra kussensoorten zoals bijvoorbeeld zijslaper-nek-kniekussens etc. In de zomer kunt u gezellig in klein gezelschap op het onderste of bovenste balkon met een glas wijn en uitzicht op de Limburger Dom de dag mooi afsluiten.
U kunt natuurlijk ook samen in onze zithoek op de privéparkeerplaats achter het huis zitten en uzelf bijvoorbeeld met een elektrische of gasbarbecue uitstekend verzorgen.
Dat er natuurlijk alleen buiten gerookt wordt, spreekt voor zich. Ik heb bovendien een zeer uitgebreide huismap voor u samengesteld, waarin u alle informatie kunt vinden die u zou kunnen interesseren; er zijn heel wat mogelijkheden om van uw vakantie in Limburg te genieten. En ongeacht wanneer en welke vragen u heeft of hoe ik u verder kan helpen, ben ik bijna altijd telefonisch bereikbaar. Mocht u mij in uitzonderlijke gevallen niet direct bereiken, stuur mij dan alstublieft een WhatsApp, ik neem dan zo spoedig mogelijk contact met u op.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 04-06-2025


7 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
5.0 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.6 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Mei 2025

Brigitte A. uit Darmstadt

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Droomhuis

Het huis is elegant ingericht met veel Jugendstilelementen.
In de keuken ontbreekt het aan niets, alles top!
In de eetkamer is er een drankkoelkast, dat is gewoon perfect.
De hal nodigt uit tot een kleine aangename pauze.
De slaapkamers zijn prachtig ingericht. In de bedden slaapt men echt heel goed.
Jammer dat de badkamer op de 1e verdieping alleen via een van de slaapkamers te betreden is. Met gesloten ramen/rolluiken slaapt men 's nachts ongestoord. Het huis ligt aan een drukke straat.
Alles is nieuw, schoon en goed onderhouden.
Als er iets ontbreekt, is de verhuurster altijd bereikbaar.
De oude stad is te voet in een paar minuten bereikbaar.

Februari 2025

Julian F. uit Karlsruhe

4,8
5 5 5 4 5

Sehe nette Wohnung

Sehr schöne und super ausgestattete Wohnung. Bietet sich sehr gut für größere Gruppen an. Heidi hat als Ansprechpartnerin immer sehr schnell und sehr entgegenkommend auf unsere Anfragen reagiert.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden

Antwoord van Mevr. H. Baum:

Hallo Julian,
Es freut mich, dass es euch in meinem Stadtjuwel so gut gefallen hat , ebenso finde ich es super, wenn ihr mich in eurer Uni weiter empfehlen würdet für andere Gruppen zum gemeinsamen Arbeiten/Workshops etc. mit gleichzeitiger Übernachtungsmöglichkeit so wie ihr es jetzt auch genutzt habt.

December 2024

Natalie K. uit Feldkirch

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Juwel? Ja!

Het had niet beter kunnen zijn. Voor een internationale tafelvoetbaltornooi in Limburg en dan zo'n geweldige vondst met het appartement! Super advies en begeleiding van de host. Hartelijk kerstachtig versierd. Liefdevolle details in alle kamers. Erg goed georganiseerd. Hier zouden we veel langer willen blijven!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief

Antwoord van Mevr. H. Baum:

Hallo Natalie,
Ihr wart eine sehr angenehm und sympathische Truppe, und ich würde mich sehr freuen, wenn ihr bei kommenden Turnieren oder auch einfach mal so wieder bei mir übernachten würdet.
Freue mich auf ein nächstes Mal, liebe Grüße, Heidi

September 2024

Sven T. uit Bochum

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Weekenduitstapje

Unieke accommodatie. Moderne voorzieningen in samenspel met Jugendstil. Met veel hart ingericht om je gewoon prettig te voelen. Wij als groep hebben het heel goed gevonden. We kunnen het alleen maar aanraden.

Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

Antwoord van Mevr. H. Baum:

Guten Abend Herr T.,
Ich freue mich, dass es Ihnen und Ihren acht Freunden so gut gefallen hat bedanke mich das auch ihre Reisegruppe meine Ferienwohnung so sauber hinterlassen hat.
Beste Grüße, Heidi Baum

Juli 2024

Isa H. uit Nidderau

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vriendinnen Vakantie

Mevrouw Baum is een zeer attente gastvrouw die aan alles gedacht heeft wat je nodig hebt.
De bijzondere woning biedt erg veel ruimte en de slaapkamers zijn zeer royaal.
Recht voor het huis zijn er parkeerplaatsen en binnen een paar minuten ben je in de prachtige oude stad. Al met al hebben we ons zeer op ons gemak gevoeld. Hartelijk dank!

Antwoord van Mevr. H. Baum:

Hallo Isa,
Ich danke euch für die super Bewertung, und freue mich, dass euch eure Unterkunft und auch die Stadt Limburg so gut gefallen haben, und ihr richtig Spaß hattet.
Vielleicht sieht man sich ja mal wieder, liebe Grüße, Heidi

Juni 2024

A. G. uit Solingen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Stadsjuweel

We hebben een uitstekend familieweekend doorgebracht in een prachtig gerestaureerd jugendstilhuis. De speciale sfeer daar heeft ons allemaal (3 generaties) erg goed gedaan. Hieraan heeft ook bijgedragen de goede afstemming met de verhuurster. Haar hoffelijke manier en de voorzieningen lieten niets te wensen over.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

Antwoord van Mevr. H. Baum:

Hallo Frau G.
Es freut mich, dass sie sich so wohl gefühlt haben, besonders emotional war sogar für mich der Moment, als ihre Mutter gemerkt hat, dass sie ein Überraschungs Wochenende mit der gesamten Familie für Sie organisiert hatten. Die Freude ihrer Mutter und ihrer gesamten Familie hat mich tief gerührt. Toll, wenn man so eine intakte Familie hat.
Ich danke für Ihre positive Bewertung, vielleicht finden Sie noch mal den Weg nach Limburg und zu meinem Stadtjuwel.
Liebe Grüße, Heidi Baum

Mei 2024

Eberhard W. uit Aachen

4,8
5 4 5 5 5
Toon Duits

Stadspaleis

Zeer stijlvol en goed uitgerust. Zeer comfortabel voor 7 personen. We voelden ons zeer comfortabel. De locatie is gunstig gelegen ten opzichte van het stadscentrum. De buitenkant ervan is minder aantrekkelijk. Aan de voorkant een hoofdstraat, aan de achterkant parkeerplaatsen. De parkeerplaatsen zijn echter zeer praktisch.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden

Antwoord van Mevr. H. Baum:

Hallo Herr W.
So ändert sich die Welt. Früher war dies die Prachtstraße von Limburg, heute die Hauptstraße. Und die Parkplätze hinterm Haus sind natürlich, wie sie selbst geschrieben haben, sehr praktisch.
Da Urlaubsgäste in der Regel sich jedoch den ganzen Tag außerhalb aufhalten wird die Hauptstrasse eigentlich gar nicht großartig bemerkt, und die Gäste fühlen sich durch die Einrichtung und Ausstattung der Wohnung sehr wohl worüber ich mich sehr freue.
Danke für Ihre positive Bewertung, es würde mich freuen, Sie oder einen ihrer Freunde irgendwann noch einmal begrüßen zu dürfen.
Beste Grüße, Heidi Baum


Contactpersoon

Mevr. H. Baum

Mevr. H. Baum

Ik heb mijn prachtige art nouveau maisonnette met veel aandacht voor detail en een bovengemiddelde volledige uitrusting voor je ingericht, en ik kijk ernaar uit om je te verwelkomen in mijn appartement "Stadtjuwel Limburg". Het is mijn grootste wens om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken en u in de toekomst weer te mogen verwelkomen. Hopelijk tot ziens, Heidi Baum


meer informatie

Vakantie-ideeën:

Stedenreizen

Objectnummer: 459919

Laatst bijgewerkt: 15.06.2025

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/459919.htm


«Traumfewo Stadtjuwel Limburg» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat