Halfvrijstaande woning in Karolinenkoog
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Parterre: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, inductie), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(flatscreen, satelliet), eettafel(6 personen), open haard, zithoek, radio, stereo-installatie), slaapkamer(stapelbed, TV(flatscreen, satelliet)), toilet(wastafel, toilet), bijkeuken(wasdroger, wasmachine, strijkplank, strijkijzer))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet)), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger))
carport, grill, verwarming(vloerverwarming), terras, tuin(omheind), tuinmeubilair, ligbedden, Zonnescherm
Deze ruime en nieuw gebouwde geschakelde woning biedt ruimte en comfort voor het hele gezin. Het huis zal geschikt zijn voor maximaal 6 personen. De woon-eetkamer met een volledig uitgeruste en hoogwaardige keuken wordt overspoeld met licht en biedt directe toegang tot de tuin. Aan de westkant van de tuin heb je een gemeubileerd terras met strandstoel en houtskoolbarbecue. De eerste van 3 slaapkamers en een gastentoilet met douche bevinden zich ook op de begane grond. Deze slaapkamer is ingericht met een stapelbed. Daarom is de feel-good bezetting 4 volwassenen en 2 kinderen. De houten trap brengt u naar de bovenverdieping waar zich de overige twee slaapkamers bevinden. Vanuit deze kamers heb je uitzicht op de dijk en de daarachter gelegen Eider. Er is ook een kleine kamer met een bank en een bureau, en een badkamer met een inloopdouche op de bovenverdieping.
Hoogtepunten inbegrepen: wifi, alle op gebruik gebaseerde energiekosten, eindschoonmaak, waspakket
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 12 kilometer
12 kilometer
Meer 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 1.9 kilometer
1.9 kilometer
Restaurant 4.5 kilometer
4.5 kilometer
Bus 1.8 kilometer
1.8 kilometer
Station 5.8 kilometer
5.8 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-06-2025
13 Beoordelingen
Totale beoordeling
Koger
Albino
Masselot
Budzinski
We hebben een fantastische tijd gehad bij Doppelhaushaelfte in Karolinenkoog! Het huis was ruim en goed uitgerust voor ons gezin van vijf, met een gezellige woonkamer waar we 's avonds spelletjes speelden. Ik vond vooral de directe toegang tot de tuin erg fijn, ideaal voor een kopje koffie in de zon 's ochtends. De kinderen hebben volop gebruikgemaakt van de stapelbedden en hebben zich prima buiten vermaakt. Geweldige locatie, dicht bij het Multimar Wattforum, ideaal voor een geslaagd dagje uit! Ik raad deze plek ten zeerste aan voor gezinnen
Iwona Petelska
Mech
Grudziński
De Voeght
Bonfiglio
Bartoli
García Castelló
Llorente
Maasbach
Ruimtelijke vibes overal! De tuin is een hele mood voor chill hangouts, Bovendien is de stapelbedopstelling perfect voor de squad, Zeker weten dat we terugkomen!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 4667216
Laatst bijgewerkt: 09.06.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4667216.htm
«Halfvrijstaande woning in Karolinenkoog» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.
en commissies
