Terug
Zoeken

Appartement met bubbelbad in Istrië

Max.  5  personen
75m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, TV(flatscreen), zithoek), keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, airconditioning), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, airconditioning), terras(privé))

bubbelbad, wasmachine, tuin(privé), tuinmeubilair, ligbedden, parking

Gelegen in de prachtige villa, biedt dit luxe appartement op de begane grond een perfect toevluchtsoord voor een gezin of een groep vrienden. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, 2 badkamers, een volledig uitgeruste keuken en een gezellige woonkamer.
Stap naar buiten naar het uitnodigende terras met een verfrissend zwembad, ideaal om te ontspannen in de zon of om buiten te dineren.
Deze appartementen zijn geschikt voor maximaal 5 personen en bieden een comfortabel en gemakkelijk verblijf op slechts 150 meter van de zee en 500 meter van het strand. Dit charmante appartement is ideaal gelegen op slechts 100 meter afstand van de winkel en de strandcafé-bar. Bovendien zijn er binnen een straal van 800 meter diverse restaurants te vinden, die een gevarieerde culinaire ervaring binnen handbereik bieden.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1tweepersoonskamer 1tweepersoonskamer
1driepersoonskamer 1driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.5 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer

Stadscentrum 5 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 300. U dient de borg contant te betalen bij aankomst.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Elektriciteit: Inclusief.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Airconditioning: Inclusief.
Wasmachine: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


23 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Lyes

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Ruim en schoon! Om van het slechte nieuws te profiteren: het is perfect voor een groep, en het is topklasse – en het is een fijne plek om naartoe te gaan. De wifi is slecht, maar het is er wel en het moet TikTok-uploaden!

Wludarczyk

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Het appartement was precies zoals beschreven: modern, comfortabel en voorzien van alles wat we nodig hadden. De locatie is geweldig, met verschillende restaurants in de buurt. We hebben vooral genoten van het eten bij restaurant Belveder, op slechts een steenworp afstand.

Gawlik

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Deze plek overtrof onze verwachtingen! We brachten de meeste tijd door bij het zwembad en op het terras. De woonkamer was gezellig en de keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons welkom voelden.

Sandro

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Ik zou deze villa aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een rustige ontsnapping. De gastheren waren vriendelijk en de hele plek was erg schoon en goed onderhouden.

Bert

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Een prachtige plek om te ontspannen, het privézwembad was een fantastische toevoeging en het tuinmeubilair maakte het gemakkelijk om buiten te eten. De gastheren waren erg gastvrij.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4675001

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 4675001

Laatst bijgewerkt: 08.03.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4675001.htm


«Appartement met bubbelbad in Istrië» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 23 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat