6 persoons vakantie huis in Blokhus-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(satelliet), DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), vide(2x 1-pers. vouwbed), bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), sauna(in huis, verwarmd, 4 personen), terras, BBQ, aardwarmte
Dieses architektonisch ansprechende Ferienhaus liegt auf einem Gemeinschaftsgrundstück, das direkt an eine Plantage grenzt. Es wurde mit Rücksicht auf die reizvolle Natur, mit Dünen- und Heidelandschaften, platziert. Geringe Entfernung zum Strand und Meer und von vielen Stellen des Grundstückes aus haben Sie einen herrlichen Blick auf die Nordsee. Das Haus wird durch Naturgas erwärmt. Spielplatz, Multiplatz und Tennisplatz stehen zur freien Verfügung. Das Gebiet an der Westküste gehört zu den beliebtesten der Region. Kein Wunder, denn hier sind herrliche Natur, schöne Dünenlandschaft und die Nähe zum Strand mit der Möglichkeit kombiniert das Ortszentrum zu Fuß zu erreichen. In und um Blokhus gibt es - neben der gemütlichen Urlaubsatmosphäre - mehrere gute Restaurants, Cafes, Eiskiosk mit selbstgemachten Waffeln, Minigolf, Spaßbad, Reitcenter, Golfplatz usw. Es gibt auch zahlreiche Shoppingmöglichkeiten und mehrere Supermärkte.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.7 kilometer
0.7 kilometer
Restaurant 0.7 kilometer
0.7 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 31-10-2025
19 Beoordelingen
Totale beoordeling
Succi
Ruim en schoon! Perfect voor een groepsvakantie. De sauna was een absoluut pluspunt. Er is zelfs een speeltuin voor de kleintjes. De locatie is ontspannen, op loopafstand van het strand. Al met al een prima plek voor een leuke tijd.
Eichner
Het hoogtepunt van onze reis was absoluut het ontspannende terras met barbecue. We brachten onze avonden door met koken en genieten van de zonsondergang. De omgeving is rustig en de nabijgelegen Blokhus Plantage leent zich perfect voor wandelingen. Ik kan dit vakantiehuis van harte aanbevelen!
Torsten - Drochtersen
Alles sehr neu und gut in Schuss. Lage zum Ortskern. Sehr guter Kamin und relativ günstig in den Nebenkosten.
Rolf-Klaus - 49429 Visbek
Die sauberkeit, die Raumaufteilung, Die Einrichtung. Die Terasse könnte man vom Unkraut befreien und die Ameisen bekämpfen. Auch fehlten Auflagen für die Sonnenliegen.
Eike - Hannover
Der Platz im Haus und die klaren Strukturen. Auch die Ordnung im Haus.
Dennis
Geweldige voorzieningen zoals de BBQ en het multifunctionele veld, perfect voor familiebijeenkomsten,
PaweB - PoznaD
Kelly
Een heerlijk verblijf in Blokhus! Het huis was ruim en goed ontworpen, met genoeg ruimte voor ons gezin. We hebben genoten van het koken in de volledig uitgeruste keuken en waardeerden de netheid van de woning. Een perfecte plek voor een strandvakantie!
Nørlinger
We hebben een zeer prettige ervaring gehad in dit vakantiehuis. Het was schoon en goed uitgerust met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De sauna was een fijne extra, vooral na een lange dag de nabijgelegen attracties te hebben verkend, zoals de Rubjerg Knude-vuurtoren. De locatie is vrij rustig, perfect om te ontspannen. Al met al een goede keuze voor gezinnen die willen genieten van de natuur rond Blokhus.
Casarotto
Ons verblijf in het vakantiehuis in Blokhus was absoluut heerlijk! De ruime indeling was perfect voor ons gezin van zes en we waren dol op het prachtige ontwerp van het huis. De nabijheid van het strand van Blokhus maakte onze dagelijkse wandelingen aangenaam en het uitzicht op de Noordzee vanaf het terras was adembenemend. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de speeltuin en op het multifunctionele veld. Ik kan deze plek van harte aanbevelen voor een ontspannen vakantie!
Ruggles
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De kinderen waren dol op het multifunctionele sportveld en wij konden heerlijk ontspannen in de wetenschap dat ze veilig aan het spelen waren. Ook de nabijgelegen eetgelegenheden zoals Blokhus Bbq Steakhouse waren een succes. We komen zeker terug!
Simpson
Een heerlijk vakantiehuis dat onze verwachtingen overtrof! Het ontwerp is charmant en de leefruimte was meer dan voldoende voor onze groep. We hebben vooral genoten van het terras om te barbecueën en te genieten van de zon. De nabijgelegen eetgelegenheden, met name Is Kompagniet, waren een succes bij het hele gezin. Hoewel het een flinke wandeling naar het strand was, maakte de mooie wandeling het de moeite waard. We zouden er graag terugkeren!
Devantie
Hoen
Comfortabel verblijf met gemakkelijke toegang tot Aalborg Luchthaven en nabijgelegen eetgelegenheden, Zou zeker terugkeren!
Dijkhuizen
We hadden over het algemeen een goede ervaring, Het huis was schoon en had alle essentiële dingen, Het was een beetje een tocht naar het strand, maar we genoten van het verkennen van de nabijgelegen natuurlijke schoonheid, De sauna was een leuke toevoeging, perfect om te ontspannen na een dag uit,
Alderliesten
We hadden een fantastische gezinsuitje in het vakantiehuis in Blokhus, De ruime indeling was perfect voor onze groep van zes, en het nabijgelegen strand was slechts een aangename wandeling verwijderd, De kinderen genoten van de speeltuin en wij genoten van het grillen op het terras terwijl we genoten van het adembenemende uitzicht op de Noordzee,
Keller
Ruim huis, perfect voor 6 personen, Schoon en opgeruimd, alles werkte, Geweldige uitzichten op de Noordzee,
Succi
Ruim en schoon! Perfect voor een groepsvakantie, De sauna was een totaal pluspunt, Heeft zelfs een speeltuin voor de kleintjes, Locatie is ontspannen, slechts een wandeling naar het strand, Over het geheel genomen een solide plek voor een leuke tijd,
Eichner
Het hoogtepunt van onze reis was zeker het ontspannen terras met de grill, We brachten onze avonden door met koken en genoten van het uitzicht op de zonsondergang, Het gebied is vredig, en de nabijgelegen Blokhus Plantage is perfect voor wandelingen, Ik kan dit vakantiehuis zeer aanbevelen!
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 4682491
Laatst bijgewerkt: 31.10.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4682491.htm
«6 persoons vakantie huis in Blokhus-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 19 gegeven Beoordelingen.
en commissies