Vakantiehuis Ontspannende vakantie Sveti Filip i Jakov
en commissies
Beschrijving
Uw vakantieobject:
De villa ligt op een 500 m² groot terrein met tuin. Verder heeft het landgoed een binnenplaats. Het bestaat uit twee aparte flats De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. U kunt buiten relaxen op het terras met parasol, ligstoel en tuinmeubeklen. Voor een snelle afkoeling kunt u tuindouche gebruiken. Een barbecue is aanwezig. Het privé te gebruiken zwembad heeft een buitenzwembad (4 m x 9 m, diepte 1,5 m).
Uw vakantiehuis: Uw villa heeft 1 verdieping, 6 kamers (daarvan 4 slaapkamers), is 250 m² groot en is geschikt voor maximaal 8 personen. Roken is binnen niet toegestaan. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek en TV. woonkamer als doorgangskamer en met zithoek, eethoek en TV. 4 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. keuken met afwasmachine, elektrisch fornuis, bakoven, koelkast, magnetron en koffiemachine. keuken met afwasmachine, elektrisch fornuis, bakoven, koelkast, magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. 3 badkamer elk met douche. badkamer met douche en wasmachine.
Bovendien heeft uw villa met WLAN- internettoegang, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: niet toegestaan.
Ligging: Labin. De vrijstaand villa is modern ingericht. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een zijstraat. Bij de villa zijn U 2 parkeerplaatsen voor meerdere auto's op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 2,7 km afstand, restaurant 3 km en centrum 4 km.
In de zomer: Adriatische Zee in Rabac 8 km, strand met kiezel in Rabac, 8,6 km van uw verblijf vandaan.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : Inschrijfgeld, Airconditioning, Elektriciteit, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken, WLAN Internettoegang.
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeristenbelasting.
Waarborgsom: EUR 300,-/object.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 4
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 2.7 kilometer
2.7 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 04-08-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Dalmatië
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 468280
Laatst bijgewerkt: 05.08.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/468280.htm
en commissies
