Vakantieappartement Gezinsvakantie Laboe
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.35 kilometer
0.35 kilometer
Restaurant 0.25 kilometer
0.25 kilometer
Bus 0.35 kilometer
0.35 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 14-10-2025
7 Beoordelingen
Totale beoordeling
Klaus M.
Besser geht's nicht. Der Name "Hafenkino" ist sehr treffend. Eine Ferienwohnung zum Wohlfühlen.
Elke R.
keine
Lea F.
Mehr Licht im Wohnzimmer. Abfall-Eimer zur Mülltrennung anschaffen. Toaster fehlte.
Theresia H.
De ligging en het uitzicht op de haven zijn onbetaalbaar. Het is echt als havencinema. Het balkon is aan alle zijden gesloten, zodat het ook bij koele temperaturen en bij regen gebruikt kan worden. De bedden zijn zeer comfortabel. We hebben het weekendverblijf genoten.
Beate B.
Ik zou blij zijn geweest met een theepot, de super vriendelijke medewerker heeft me toen meteen een warmhoudkan gegeven. Het zou praktisch zijn om dat bij de uitrusting te voorzien. Bestek zou ook iets meer aanwezig kunnen zijn.
Angelika S.
Hafenkino draagt zijn naam terecht. Op het glazen balkon hebben we vele uren doorgebracht en gekeken naar de bedrijvigheid in de haven en op het water. In 3 minuten is men te voet in het dorp en op het strand. Men kan slenteren, lekker vis eten en winkelen. Er is echter voetgangersafstand buiten de bakker geen supermarkt voor kleine boodschappen. Dus alles meenemen of met de auto boodschappen doen. De wasmachine bevindt zich niet in de woning, maar een huisingang verder. We komen graag terug.
Petra K.
Die uitrusting zou kunnen worden aangevuld met een boterdoos en een thermosfles. De douchegordijn is functioneel, maar ook een beetje vervelend. De douche zelf zou iets groter kunnen zijn en de opbergruimte onder de wastafel zou ook gebruikt kunnen worden met planken. We waren echter over het algemeen zeer tevreden en het hierboven genoemde is enkel "nice to have". De voordeur is vrij gevoelig voor tocht en klappert bij elke windvlaag vanuit de gang.
Contactpersoon
Bedrijf Appartement-Service-Laboe
Dhr. D. Rothöft
Andere accommodaties van Dhr. D. Rothöft
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 4690004
Laatst bijgewerkt: 14.10.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4690004.htm
«Vakantieappartement Gezinsvakantie Laboe» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.
en commissies
