Villa in Koksijde bij de Zee
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Parterre: (badkamer(douche(inloopdouche)), toilet(toilet), berging(wasdroger, wasmachine, strijkplank, strijkijzer), ligbedden, BBQ, ligstoelen, parasol)
Op de 1e etage: (ingang, woonkamer(TV(kabel, digital), zithoek), woonkeuken(eettafel, kookplaat(inductie), broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, combimagnetron, afwasmachine, koelkast, balkon of terras, Staafmixer), toilet(toilet))
Op de 2e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 180 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 180 x 200 cm)), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet))
Op de 3e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 160 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer(garage, 2-pers. bed(2 persoons dekbed, 160 x 200 cm), airconditioning))
terras, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderstoel, babybedje(free)
In deze gerenoveerde kust villa vol charme en hedendaags comfort kan je met 8 personen een prachtige vakantie aan zee doorbrengen. Je logeert niet alleen op wandelafstand van de zee, maar je kan makkelijk te voet, met de fiets of met de tram naar het centrum van Koksijde en St-Idesbald. Het zonnige terras en de mooie aangelegde tuin met een tweede terras waar je van de avondzon kan genieten zijn ook voorzien van alle comfort. Neem maar vlug een kijkje bij de foto’s en de beschrijving voor meer detail.
Indeling:
Gelijkvloers: Op het straat- en tuinniveau is de garage waar je fietsen, kinderwagens en fietskar kan parkeren. Voor de garage kan je een wagen zetten. Achter de garage is een bijkeuken, een washok en een volledig ingerichte badkamer met afzonderlijk toilet.
Belle-étage: De voordeur van de woning is te bereiken via een trap (zie foto’s). Eenmaal binnen vind je er een ruime inkomhall, een gezellige woonkamer, een toilet, de trap naar boven en de volledig ingerichte keuken die toegang geeft tot het verhoogd terras. Via dit terras kan je ook met de trap naar de tuin.
1ste verdieping: Op de eerste verdieping bevindt zich de badkamer met bad, douche, lavabo en toilet. 2 ruime slaapkamers met dubbel bed (boxspring), 1 babybedje en voldoende kastruimte. Via de trap ga je naar de volgende verdieping.
2de verdieping: Hier zijn er opnieuw twee slaapkamers met dubbel bed (boxspring) en kastruimte. Deze kamers zijn voorzien van airconditioning
Een borg van EUR 155,00 is vereist dichter bij uw incheckdatum. U ontvangt een aparte communicatie met de betalingslink. De borg zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of andere extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt. Een eventueel restant van de borg wordt binnen 21 dagen na het uitchecken terugbetaald.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche en ligbad
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 24-09-2025
28 Beoordelingen
Totale beoordeling
Tijs Ryngaert
Prachtig gerenoveerde villa, voorzien met alle comfort voor 8 gasten. Leuke, centrale ligging. Kortom, een echte aanrader
Paul
Prachtig gerenoveerd en zeer schoon! We vonden de airconditioning geweldig in de zomerhitte. De attracties in de buurt, vooral Plopsaland, waren een hit bij de kinderen.
Christian
Al met al een geweldige ervaring! De villa was ruim en had een gastvrije sfeer. Het was slechts een korte afstand naar het strand en we vonden een aantal leuke restaurants in de buurt.
Spuij
Een heerlijk verblijf in een charmante villa. De open haard zorgde voor een gezellige sfeer op koele avonden. Wij waardeerden de netheid en hoe goed de accommodatie werd onderhouden.
Bas
Keine einzige Beschwerde! Die Lage war ausgezeichnet, in der Nähe sowohl des Strandes als auch der lokalen Geschäfte, Der Wohnbereich war geräumig und komfortabel für unsere Familientreffen,
Marjolijn
Geweldige locatie! Op korte loopafstand van het strand en restaurants, De keuken had alles wat we nodig hadden, waardoor het makkelijk was om maaltijden te bereiden, De kinderen vonden de tuin geweldig!
Basista
We hebben een fijne tijd gehad tijdens ons verblijf, De villa is ruim en de indeling was prima voor ons gezin, De locatie is rustig maar toch dichtbij alles wat we wilden zien, Een praktische keuze voor een strandvakantie
Boerboom
Deze villa overtrof onze verwachtingen! Hij was prachtig ingericht en van alle gemakken voorzien. Het terras was perfect voor een kopje koffie in de ochtend en we genoten van de korte wandeling naar het strand. Een geweldige vondst voor iedereen die op zoek is naar een ontspannende vakantieplek.
Schaeck
Een charmant huis met een heerlijke sfeer! We hebben uren in de tuin doorgebracht en genoten van de avondzon. De slaapkamers waren comfortabel en het was fijn dat er een aparte badkamer voor de kinderen was. De nabijgelegen Duinenabdij was een heerlijke plek om te bezoeken.
Lecot
Modern en elegant huis, met hoogwaardige voorzieningen
Serret
Wat een fantastische plek! De eigenaren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons zeer welkom voelden. De kinderen waren dol op de tuin en we hebben allemaal genoten van het verkennen van de omgeving. De stranden in de buurt zijn prachtig, vooral het strand van De Panne. Ik kan niet wachten om terug te komen!
Cornelia
We hebben genoten van ons verblijf, maar vonden wel dat er meer keukengerei in de keuken had gekund. Verder was alles perfect! De tuin was prachtig en we hebben genoten van het tuinmeubilair,
Gryczka
Deze villa is echt een plaatje! Super ruim en de tuin is perfect om te ontspannen. Het ligt vlakbij het strand, dus stranddagen waren geweldig. Ik raad het zeker aan voor een uitje met de crew!
Kasprzycki
De locatie was fantastisch. De kinderen en het gezin hebben zich uitstekend vermaakt! Ik kan het van harte aanbevelen!
Getevau
Schoon en gastvrij! De kamers waren ruim en we hadden alle comfort die we nodig hadden. Het was fijn om een wasmachine te hebben, vooral met kinderen. De locatie was ook geweldig om de omliggende attracties te verkennen.
bottazzi
Modern en elegant, met hoogwaardige voorzieningen
Vignolini
Geweldige locatie, superdichtbij het strand, ruim en schoon, precies wat we nodig hadden!
Słowakiewicz
Perfecte plek voor een familie-uitje, Genoeg ruimte voor ons allemaal, en de kinderen vonden de tuin geweldig, De wandeling naar het strand was snel en gemakkelijk, De villa was schoon en de gastheer was erg vriendelijk, Ik wou alleen dat er meer handdoeken beschikbaar waren, maar over het algemeen was het een geweldig verblijf
Mildred Franckx
Het huis was mooi en schoon. Voldoende gerief in de keuken en veel ruimte. Goed gelegen, dicht bij het strand.
michel Vermeiren
Een mooi verzorgde villa met alle comfort. We hadden heel graag langer genoten, maar onze vakantie viel in duigen door slecht familienieuws. Onze vakantie dat er na twee dagen op . We hopen zeker nog eens terug te komen .
Rudi Brants
Mooie moderne villa met alle comfort! Goed gelegen tussen De Panne en Koksijde.
Andreas
De villa was precies zoals beschreven - ruim en goed uitgerust, We hadden een heerlijk verblijf, hoewel ik wenste dat het weer iets beter was geweest voor onze buitenplannen, Toch hebben we er het beste van gemaakt!
Bernhard
We hadden een heerlijke tijd, De inrichting was charmant en de voorzieningen waren top, Het was fijn om zoveel ruimte te hebben om te ontspannen na een dag verkennen,
Harley
Onze familie heeft elke moment in deze villa genoten, De buitenruimte was een hoogtepunt voor ons, met voldoende ruimte voor de kinderen om te spelen, Bovendien was het erg fijn om zo dicht bij De Panne-strand te zijn!
G
De gastheren waren ongelooflijk gastvrij, en het voelde als een thuis weg van huis, De tuin was een vredig toevluchtsoord, en we genoten van vele maaltijden op het terras,
Winter
Perfecte plek voor groepsuitjes! Genoeg ruimte en het terras is perfect voor zonsondergangfoto's. De nabijheid van stranden en restaurants maakt het helemaal af. Gewoon een geweldige plek om te ontspannen met vrienden.
Ragna
Wij hebben een fantastische tijd gehad in deze villa! De ruime indeling was perfect voor ons gezin en de tuin bood een heerlijke plek voor avondbarbecues. De nabijgelegen stranden waren op korte loopafstand, wat ideaal was voor onze stranddagen.
Anke
Ik kan niet genoeg goede dingen over deze plek zeggen! De tuin was prachtig aangelegd en het terras was ideaal om van de zon te genieten. Wij voelden ons er meteen thuis. Een echte aanrader!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in België
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Vlaanderen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in West-Vlaanderen
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 4691632
Laatst bijgewerkt: 24.09.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4691632.htm
«Villa in Koksijde bij de Zee» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 28 gegeven Beoordelingen.
en commissies
