Vakantieappartement Gezinsvakantie Umag
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Uw vakantieobject:
De vakantiewoning ligt op een terrein met tuin met bloemen en struiken. U kunt buiten relaxen met ligstoel. Voor een snelle afkoeling kunt u tuindouche gebruiken. Een barbecue is aanwezig. Het gemeenschappelijke zwembad heeft een buitenzwembad.
Uw vakantiewoning: Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met een elektrische verwarming. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang leidt direct in de woonkeuken. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek en eethoek. De eethoek heeft plaats voor 2 personen. U heeft toegang tot het balkon met tuinmeubelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en TV. Kooknis in de woonkamer met gasfornuis (2 pitten) en koelkast. badkamer met douche, 1 wastafel en WC.
Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. Kabel-/satelliettelevisie
Huisdier: niet toegestaan.
Ligging: Umag. De vakantiewoning ligt in een appartementenhuis en is functioneel ingericht. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een onverharde zijstraat. Bij het huis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. Er zijn parkeerplaatsen voor uw auto op het terrein. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 2 km afstand en restaurant 700 m. bank in 14,7 km. sauna in 14,8 km. apotheek in 21,1 km. station in 26 km. bioscoop in 26,1 km. discotheek in 27,3 km. dokter in 4,4 km. thermaal bad in 4,5 km. overdekt zwembad in 5 km. Een kinderspeelplaats op 4,7 km afstand.
In de zomer: Zwemmogelijkheid in Kanegra 2 km, strand met steentjes in Kanegra, 2 km van uw verblijf vandaan. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. tennis, golf elk 200 m.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : zwembad, Inschrijfgeld, Airconditioning, Ligstoelen bij het zwembad, Parkeerplaats, Elektriciteit, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken, Zwembad, Barbecue, Wi‑Fi (WLAN).
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeristenbelasting.
Waarborgsom: Geen borgsom.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 2
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 0.7 kilometer
0.7 kilometer
Luchthaven 80 kilometer
80 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gastheer sinds: 09-01-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Pools
Advertentienummer: 4694096
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Umag, Istrië, Kroatië
Umag, Istrië, Kroatië
Umag, Istrië, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Valica, Istrië, Kroatië
Umag, Istrië, Kroatië
Brajkovici, Istrië, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 4694096
Laatst bijgewerkt: 04.04.2026
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4694096.htm