Terug
Zoeken

Vakantiehuis Ontspannende vakantie Manacor

Max.  6  personen
0m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online



slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


2 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

See, Sonnenschein und Heim

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Een charmante, traditionele villa in een rustige omgeving, Ongeveer 15/20 minuten lopen van het strand van S"illot, restaurants en winkels, Het is schoon en goed ingericht, Afgezien van de vuilnisbakken is het uitzicht prachtig en het is slechts een paar minuten lopen van de prachtige baai Cala Morlanda, Deze plek was een hoogtepunt voor ons, We hebben het terras op de bovenverdieping niet veel gebruikt omdat het overdag te warm was, maar het was perfect om 's nachts naar de sterren te kijken, Het uitzicht op de boten die voorbij voeren terwijl we aan de eettafel in de schaduw zaten, was echt onvergetelijk, De uitstekende buitendouche en ingebouwde barbecue waren een geweldige bonus, We vroegen om wat verse melk omdat we laat en te voet aankwamen, Hoewel ons in eerste instantie werd verteld dat deze service niet werd aangeboden, liet de eigenaar vriendelijk wat verse melk en koude dranken achter, Hij bracht ons later in de week zelfs een zelfgemaakte cake, Wat een attent gebaar,


Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4704257

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 4704257

Laatst bijgewerkt: 13.08.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4704257.htm


«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Manacor» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 2 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat