100% Aanbeveling
4 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Keuken(fornuis, koffiezetapparaat), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ligbad, wastafel, toilet, tuin, tuinmeubilair, 4x ligbedden, BBQ, parasol, zwembad, kinderbed, kinderstoel
Omringd door fruitbomen en volledige privacy biedt dit charmante landhuis een oase van rust. Buiten kunnen gasten ontspannen bij het chloorbad van 9x3 meter (1,4-1,8 meter diep), ontspannen op de ligstoelen of genieten van maaltijden op de veranda met een barbecue. Het omheinde terrein zorgt voor een serene en veilige omgeving, ideaal voor gezinnen.
Binnen beschikt het huis met twee verdiepingen over een open begane grond met een keuken met keramische kookplaat, een eethoek en een gezellige woonkamer met open haard en tv. Boven zijn er een tweepersoonsslaapkamer en een eenpersoonsslaapkamer, beide met ventilatoren, plus een badkamer met een bad. Babybenodigdheden zoals een kinderbedje en kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar.
Het huis ligt vlakbij Es Mercadal, dicht bij de culturele pareltjes en natuurlijke schoonheid van Menorca. Ontdek de witgekalkte charme van het dorp, bezoek El Toro voor een panoramisch uitzicht of ontdek het prachtige natuurpark Macar de Sa Llosa. Huisdieren en evenementen zijn niet toegestaan. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's buiten. Toeristenbelasting en eventuele toeslagen zijn van toepassing.
Licentie- of registratienummer: ET0400ME
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 3
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 6.7 kilometer
6.7 kilometer
Supermarkt 7.9 kilometer
7.9 kilometer
Restaurant 6.9 kilometer
6.9 kilometer
Stadscentrum 8.5 kilometer
8.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
22 Beoordelingen
Totale beoordeling
Van den Belt
We hebben enorm genoten van het zwembad en de barbecueplek!
Semeraro
Ik verbleef hier een week voor zaken. De accommodatie had alles wat ik nodig had, inclusief snelle wifi, waardoor thuiswerken makkelijk was.
Roberts
We hebben genoten van het samen koken in de goed uitgeruste keuken. De privacy maakte het extra bijzonder voor ons.
Poussard
De airconditioning op mijn kamer was een uitkomst tijdens mijn verblijf om op afstand te werken. Ik waardeerde de comfortabele kamer enorm, waardoor ik er heerlijk kon ontspannen tussen de vergaderingen door.
Sasse
Dit landhuis, gelegen nabij Es Mercadal, is perfect voor een kort verblijf. Na een dag de omgeving te hebben verkend, was het heerlijk om te ontspannen op de ligstoelen.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 4704345
Andere accommodaties van Belvilla
Es Mercadal, Balearen, Spanje
Es Mercadal, Balearen, Spanje
Es Mercadal, Balearen, Spanje
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Mao, Balearen, Spanje
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Balearen
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 4704345
Laatst bijgewerkt: 22.06.2026
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4704345.htm
«Landelijk uitje op Menorca» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 22 gegeven Beoordelingen.