Terug
Zoeken

Rustig huis met zwembad in Alcalalí

Max.  5  personen
22m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

Keuken(fornuis, koffiezetapparaat, oven), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, badkamer, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ligbad, douche, wastafel, wastafel, toilet, toilet, airconditioning, airconditioning, airconditioning, tuin, tuinmeubilair, 2x ligbedden, BBQ, parasol, zwembad, kinderbed, kinderstoel

Geniet van de rust en het adembenemende uitzicht op de bergen in dit prachtige huis in Alcalalí. Begin uw ochtend met een ontbijt op het zonnige terras, ontspan op twee ligstoelen, neem een ​​verfrissende duik in het chloorbad (7 x 3 m, 1,2–1,7 m diep) of geniet van een heerlijke barbecue.

Binnen vindt u de ruime woon-/eetkamer met airconditioning en een volledig uitgeruste keuken met keramische kookplaat, perfect om uw favoriete maaltijden te bereiden. De houtkachel is niet in gebruik. Het huis beschikt over 3 slaapkamers, elk met een kledingkast en airconditioning: een slaapkamer met tweepersoonsbed en een eigen badkamer met douche, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een eenpersoonskamer. Voor baby's zijn een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar. Een tweede badkamer met een bad bedient de rest van het huis. Wasbenodigdheden (wasmachine, strijkijzer, strijkplank) bevinden zich op het terras.

Alcalalí, gelegen in de Pop-vallei van Alicante, vlakbij de schilderachtige rivier de Gorgos, is ideaal voor natuurliefhebbers die rust zoeken. Het dichtstbijzijnde strand (La Galera) en de golfbaan (Club de Golf Ifach) liggen op ongeveer 20 km afstand. Huisdieren zijn welkom. Evenementen zijn verboden. Buitenparkeerplaats voor 1 auto.
Licentie- of registratienummer: CV-VUT0476773-A

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Vaatwasser Vaatwasser
Kinderbed Kinderbed
Barbecue Barbecue
Airconditioning Airconditioning
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Ligstoelen
Kinderbed
Kinderstoel
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1eenpersoonskamer 1eenpersoonskamer
2tweepersoonskamer 2tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 20.2 kilometer

Supermarkt 4 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

Luchthaven 96.9 kilometer

Station 0.8 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; gratis.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Kinderbed + Kinderstoel: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


1 Beoordeling

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Spaans

Het huis is erg gezellig en mooi, je voelt je er zeer op je gemak. Het zwembad heeft een uitstekende ligging en zwemmen terwijl je naar de berg kijkt is gewoonweg indrukwekkend. Het is perfect om los te koppelen, maar als je naar Javea, Denia of Benidorm wilt reizen , het is zeer goed gelegen,


Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4704787

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 4704787

Laatst bijgewerkt: 07.02.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4704787.htm


«Rustig huis met zwembad in Alcalalí» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat