Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Ski-in appartement met balkon

Max.  6   personen
42m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
42m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Dit appartement op de derde verdieping in Les Deux Alpes ligt op slechts 50 meter van het skigebied en biedt een praktisch en gezellig verblijf voor skiliefhebbers en gezinnen. Het appartement is bereikbaar met de lift en beschikt over een woonkamer met een tweepersoonsslaapbank en twee stapelbedden, waardoor het ideaal is voor groepen of gezinnen.

De keuken is uitgerust met een oven, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat en al het benodigde servies en bestek om zelf te koken. De badkamer heeft een bad om te ontspannen na het skiën. Een eigen balkon biedt uitzicht op de bergen en de frisse berglucht.

Extra voorzieningen zijn onder andere satelliet-tv en de gunstige ligging nabij skiliften, restaurants en lokale winkels. Dit appartement ligt aan de Avenue de la Muzelle en combineert toegang tot de piste met essentieel comfort voor een onvergetelijke wintervakantie.
Licentie- of registratienummer: 38253004094HT

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
Televisie Televisie
Balkon Balkon
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met ligbad


Keuken

Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Skilift 0.05 kilometer

0.05 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: € 90 /Stay.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Baby high chair: € 5 /Night.
Cot/Crib: € 5 /Night.
Raclette / Fondue: € 5 /Night.
Pack Serviettes ( 12€ pack/personne): € 12 /Stay.
Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit): € 16 /Stay.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


23 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Picazo Aguado

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

We hebben hier een geweldige ervaring gehad, de kinderen vonden het stapelbed geweldig en we genoten van het gemak van de keuken. De locatie is perfect om te skiën,

Maciejewski

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Comfortabele en ruime studio, het bad was perfect om te ontspannen na een dag in de buitenlucht en de keuken maakte koken gemakkelijk,

Luczkowiak

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Deze plek overtrof onze verwachtingen. Het uitzicht was adembenemend en de locatie had niet beter gekund om te skiën. Het stapelbed was perfect voor onze groep.

Gambacorti

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Een erg fijne plek om te verblijven! De tv zorgde voor entertainment en de koelkast was handig om drankjes koel te houden. De locatie is geweldig om te skiën.

Asselt-Veenstra

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Een geweldige kleine retraite! De studio was ruim genoeg voor onze groep, en het bad was een fijne luxe na een dag op de pistes,

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Advertentienummer: 4731749

Laatst bijgewerkt: 29.12.2025

Advertentie online sinds: 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4731749.htm


«Ski-in appartement met balkon» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 23 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit