Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

MeerGehtImmer

Côte d'Azur, Baie des Îles, tussen Toulon en Saint-Tropez

Max.  2   gasten
30m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 2  gasten
30m²
1 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

"De zee is er altijd", welkom in mijn comfortabele, goed uitgeruste studio.
Ontdek voor mij het mooiste deel van de Côte d'Azur! Een kleine haven, fantastische stranden op in totaal 13 km onontwikkelde kustlijn.
Fantastische baaien worden afgewisseld met rotsen en kliffen, een paradijs voor natuurliefhebbers.
Via de doorgang en een trap naar de eerste verdieping kom je bij de ingang van de flat.
In de hoofdkamer vind je de smaakvol en modern ontworpen keuken in U-vorm, goed uitgerust met een massief acacia werkblad, oven, keramische kookplaat, zwart stenen gootsteen en vaatwasser.
In deze kamer vind je ook een voldoende grote kledingkast en een plank, beide gemaakt van massief hout, evenals het comfortabele tweepersoonsbed van 1,40 x 2 meter met een goede, vrij stevige matras.
De badkamer is ontworpen met veel opbergruimte in de ingebouwde kasten, oppervlakken in blauwe steen met kwartsglitter, toilet en grote douche met glazen schuifdeur.
Je kunt hier comfortabel op blote voeten lopen, want de hele vloer is bedekt met eiken parket.
De brede open doorgang leidt je naar de glazen loggia, de eet- en woonruimte met ladekast, eettafel, comfortabele stoelen en hoogwaardige Ligne Roset bank, die kan worden omgebouwd tot een 1,20 meter breed bed.
Het bijzondere aan deze kamer is de zes meter lange glazen pui op het zuiden. De vier vleugels kunnen worden geopend zodat je comfortabel "binnen~buiten" kunt zitten met uitzicht op de mediterrane, lage en open, rustige buurt.
Je kunt de zee bereiken via de 800 meter lange laan, afgewisseld door platanen en prachtig bloeiende oleanders. Of te voet "over de velden".
Geweldige stranden, sommige met parasoldennen direct in het zand, een kleine jachthaven en verschillende bars en restaurants nodigen uit om te vertoeven.

Slaapplaats

Slaapkamers
Tweepersoonsbed (140x200 cm)
Slaapbank (120x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Airconditioning Airconditioning
Kinderen welkom Kinderen welkom
niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 1.2 kilometer

1.2 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Bus 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Luchthaven 15 kilometer Hyères

15 kilometer

Station 12 kilometer Hyères

12 kilometer

Snelweg-afrit 20 kilometer La Garde

20 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

La Londe les Maures, beleef misschien wel de langste natuurlijke kust aan de Côte d'Azur!
Niet ver van het appartement ligt de kleine jachthaven met zijn eetgelegenheden.
Naar het westen komt u direct bij het brede, fijne zandstrand Plage Miramar, verder langs een camping in het vier kilometer lange natuurreservaat van de voormalige zoutpannen, nu een rustplaats voor veel vogels en het hele jaar door woonplaats van de gelukkige flamingo's. Het door pijnbomen beschaduwde pad leidt u tussen zee en zoutwatermeer naar het kleine dorp Les Salins.
In oostelijke richting volgt het prachtige Plage Argentière, waar de pijnbomen soms bijna tot aan het water reiken.
Daar begint het negen kilometer lange Sentier Littoral, aan het einde waarvan u Fort Brégançon kunt bezoeken. Tenzij meneer Macron daar op dat moment verblijft, want het is de zomerresidentie van de huidige Franse president. Voor mij is dit kustpad iets heel bijzonders. Het voert u over grote en kleine kliffen met adembenemende uitzichten naar steeds mooiere baaien, aan stranden die bijna Caribisch lijken. Een prachtige sfeer ook om te klauteren en te snorkelen in de glasheldere Middellandse Zee.
La Londe zelf ligt drie kilometer landinwaarts, een nog rustige plaats met een grote weekmarkt, elke zondag.
In de nabije omgeving bevalt Hyères mij bijzonder goed. Flaneer door de kronkelige oude binnenstad, omhoog naar het weelderig mediterrane park met panoramisch uitzicht over de stad en dan nog hoger naar de ruïne van het kasteel met een overweldigend uitzicht ver over de hele kust met haar voorliggende eilanden.
Iets mondainer gaat het eraan toe in Le Lavandou, stranden, boulevard met zeer veel bars, en naar schatting twintig jeu-de-boulesbanen.
Superschön is Bormes-les-Mimosas, historische plaats op de helling, ook hier met wijds uitzicht op zee. Niet te vergeten, oh ja, een uitstapje naar Saint-Tropez, meerdere busverbindingen per dag, als alternatief voor de auto. Nog mooier is het per boot, in de zomer elke zaterdag, dan is er markt in St. Trop.
Mijn absolute favoriet is een dagtocht naar Porquerolles, het hele eiland is nationaal park, geen auto's, via wandel- en fietspaden komt u bij het mooiste wat de zee in Frankrijk te bieden heeft.
. . . Voilà, precies, direct in de nabijheid van het appartement vindt u parkeerplaatsen voor uw auto. Parkeren is in La Londe trouwens het hele jaar door gratis. Waar aan de Côte d'Azur vindt men dat nog?!
De aansluiting met het openbaar vervoer is voldoende, bussen rijden naar Toulon, Hyères of Saint Tropez.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 12:00
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: bij aankomst

Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 07-07-2025


1 Beoordeling

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Juni 2025

Ilona L. uit Bielefeld

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Strand en kustwandelpad - Geweldig!

De beschrijvingen van het appartement en zijn locatie kloppen voor 100%! De inrichting laat niets te wensen over en het is daar prima vertoeven. De nieuwe airconditioning is zeer aangenaam en helemaal niet te horen.
De heer Laser heeft me vriendelijk ontvangen, maar woont niet ter plaatse. Een klein probleem met het water werd echter extreem snel opgelost. Hij was sowieso altijd bereikbaar en kan geweldige tips voor de regio geven. Het "Hausstrand" - de Plage de l'Argentière - is een strand met veel ruimte en in juni relatief weinig drukte. Vooral is de plek een perfect uitgangspunt om de kustwandeling, de Sentier littoral, te verkennen. Als je een beetje loopt en over de een of andere kleine rots klautert, heb je prachtige uitzichten en vind je geweldige zwemplaatsen die je met weinig mensen deelt of zelfs helemaal voor jezelf hebt. Eenmaal waren er alleen het strand, het geluid van de zee, het gezang van een nachtegaal en ik. . . droomachtig.

Omdat ik een hond bij me had, kon ik de omgeving niet met de fiets verkennen. Ik heb de fietsers echter altijd een beetje jaloers nagekeken, want er zijn veel mooie paden speciaal voor fietsers. Eén gaat zelfs tot aan St. Tropez! In La Londe is er een fietsverhuur, die ook E-bikes heeft?

Ik had een geweldige vakantie en kom zeker terug! Tot de volgende keer, Herr Laser!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie met huisdier, Strandvakantie


Contactpersoon

Dhr. N. Laser

Dhr. N. Laser

Ik woon al heel lang in de prachtige Languedoc en toch ben ik ook verliefd geworden op deze dromerige plek aan de Cöte d'Azur. Hier is mijn kleine tweede huis dat ik nu voor het eerst kan aanbieden voor jullie vakantie in maart 2024, na een complete renovatie en herinrichting.


Andere accommodaties van Dhr. N. Laser


meer informatie

Objectnummer: 473447

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/473447.htm


«MeerGehtImmer» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit