100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Woonkamer(1-pers. slaapbank, stapelbed, stapelbed, TV), keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad), Tuinmeubilair, balkon, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), haardroger
Dit appartement van 30 m² in Agde is perfect voor maximaal 6 gasten en biedt een goed ontworpen en gezellige ruimte met 1 slaapkamer. Het is gunstig gelegen nabij het stadscentrum en biedt gemakkelijke toegang tot alle benodigdheden en bezienswaardigheden. De accommodatie ligt op 150 meter van de supermarkt "Proxi", op 200 meter van het zandstrand en op 500 meter van restaurant "Perle de la Mer". De voorzieningen en het gedeelde verwarmde zwembad maken het een uitstekende keuze voor een ontspannen vakantie.
Het appartement beschikt over een balkon met tuinmeubilair, zodat gasten kunnen genieten van de frisse lucht en de omgeving. Extra voorzieningen zijn onder andere een haardroger, een gemeenschappelijk verwarmd zwembad, een openluchtparkeerplaats in hetzelfde gebouw en een tv voor entertainment.
De open keuken is volledig uitgerust met alle benodigdheden voor het bereiden van maaltijden, waaronder een koelkast, magnetron, vriezer, vaatwasser, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en serviesgoed/bestek. Of u nu wilt ontspannen bij het zwembad, wilt genieten van het nabijgelegen strand of de lokale eetgelegenheden wilt verkennen, dit appartement biedt alles wat u nodig heeft voor een comfortabel en plezierig verblijf in Agde.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met ligbad
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
44 Beoordelingen
Totale beoordeling
Salcedo
Een praktische keuze voor onze reis. Het appartement had een mooie keuken en het gedeelde zwembad was een leuke manier om de avonden door te brengen.
Gloger
Een prima keuze voor een familievakantie! De kinderen waren dol op het stapelbed en wij waardeerden de keukenfaciliteiten. Het zwembad was een heerlijke manier om af te koelen.
Paul
We hebben een prettig verblijf gehad, het appartement was goed ontworpen en het gemeenschappelijke zwembad was een leuke toevoeging. De locatie was ideaal voor toegang tot het strand,
Mejias Rivas
De locatie kan niet beter! Op slechts een steenworp afstand van het strand, de keuken was perfect om ontbijt te maken en het zwembad was een heerlijke plek om te ontspannen.
Roth
We hebben genoten van ons verblijf hier, het appartement is goed ontworpen en het balkon was perfect om van de avondbries te genieten, het zwembad was goed onderhouden,
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 4739536
Andere accommodaties van Belvilla
Agde, Hérault, Languedoc-Roussillon
Agde, Hérault, Languedoc-Roussillon
Agde, Hérault, Languedoc-Roussillon
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Vias-Plage, Hérault, Languedoc-Roussillon
Portiragnes, Hérault, Languedoc-Roussillon
Portiragnes, Hérault, Languedoc-Roussillon
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen Ferienhaus in Okzitanien
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Languedoc-Roussillon
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Hérault
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 4739536
Laatst bijgewerkt: 05.03.2026
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4739536.htm
«Licht en luchtig toevluchtsoord in Agde» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 44 gegeven Beoordelingen.