Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Apartment Branko I in Porec, Istria

Max.  4   gasten
60m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  gasten
60m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Woonkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV, zithoek), open keuken(waterkoker, broodrooster, oven, vriezer, elektrische kookplaten, ), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), Internettoegang, Tuinmeubilair, balkon, airconditioning, tuin, parking

Het appartement in Mugeba heeft 1 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 4 personen. Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 60 m² iscomfortabel ingerichte en heeft een mooie buitenkant, met uitzicht zee en de tuin. De woning bevindt zich op 1 km van de waterpretpark "Aquacolors19", 3 km van het restaurant, 4 km van het rotsstrand, 5 km van het dorp, 5 km van de pretpark "Dino Park Funtana", 6 km van de supermarkt, 6 km van het busstation "Pula", 8 km van het zandstrand "Marea", 19 km van de rivier "Mirna River", 25 km van het warmwaterbronnen "Istarske toplice", 50 km van het natuurparken "Brijuni Islands", 52 km van de luchthaven "Pula", 52 km van het treinstation "Pula" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken kindvriendelijke buurt zone en op het platteland. Tevens heeft u de beschikking over tuin, tuinmeubilair, internet (wifi), haardroger, balkon, warmtepomp, airconditioning, openlucht parkeerplaats in het zelfde gebouw, 1 Televisie, satelliet tv (Talen: Spaans, Engels, Duits). De open keuken, met gasfornuis, is uitgerust met koelkast, oven, servies/bestek, keukengerei, broodrooster en waterkoker.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Airconditioning Airconditioning
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Parkeren

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Oven
Waterkoker
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
WiFi
Haardroger
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 7.7 kilometer

7.7 kilometer

Meer 19 kilometer

19 kilometer

Restaurant 2.8 kilometer

2.8 kilometer

Bus 6 kilometer

6 kilometer

Luchthaven 52 kilometer Pula

52 kilometer

Station 52 kilometer Pula

52 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Included.
airconditioning: Included.
Baby high chair: Included.
Cot/Crib: Included.
Internet Access: Included.
Arrival out of schedule: Included.
Badhanddoeken: Included.
Parkeren: Included.
Verwarming: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


42 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Zych

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

De airconditioning werkte perfect en hield ons koel op de warme zomerdagen. Ik kan deze plek van harte aanbevelen voor een zomervakantie.

Sach

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Ich kann gar nicht genug sagen, wie bequem das Bett war, Wir haben während unseres Aufenthalts wirklich gut geschlafen,

Gennarino

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Die Lage ist ideal für Familien mit Kindern, Der Dino Park war ein großer Hit bei unseren Kleinen, und es war nur eine kurze Autofahrt entfernt,

Schirmer

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Die Küchenutensilien waren in einem hervorragenden Zustand und das Kochen war ein Kinderspiel, Wir haben unsere Zeit hier wirklich genossen,

Ehrich

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

De douche had een geweldige waterdruk, wat verfrissend was na een dagje uit. Over het algemeen een prima plek om te verblijven.

Andaloro

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Perfect uitje voor stellen, het balkon met uitzicht op de tuin was sereen

Haage

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Super schattig appartement! Ik vind de inrichting en de buitenruimte geweldig, perfect voor Instagram-foto's. Op slechts een korte rit van het zandstrand en de omgeving is super rustig. Een echte aanrader!

Maes

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

الزهراني

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Ivica

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Zeer comfortabel verblijf! De airconditioning was een redder in nood tijdens de warme dagen, en de wifi werkte perfect, De gastheren waren behulpzaam en responsief, wat ons verblijf nog beter maakte,

Ker

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Het was ontzettend handig dat er een supermarkt in de buurt was, we konden gemakkelijk onze voorraden aanvullen,

SPEGELS

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

De tv had een goede selectie aan zenders in verschillende talen, het was leuk om 's avonds te ontspannen met wat entertainment,

GONZALES

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Comfortabel appartement met alle benodigdheden, dichtbij het waterpark Aquacolors, dat een succes was!

Drikus

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Een zeer ontspannend verblijf! Wij hebben genoten van de rustige omgeving en de comfortabele bedden. De tuin was ideaal voor familiebijeenkomsten. Wij komen graag nog eens terug!

Marianski

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

We hebben een fantastische tijd gehad! Het appartement was ruim genoeg voor ons gezin van vier. De open keuken was een leuke bonus.

Borkowska

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Mooie inrichting en zeer comfortabel. De locatie was perfect om Porec te verkennen en te genieten van de nabijgelegen stranden.

Napieralski

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

De buitenruimte heeft onze ervaring echt verrijkt. We brachten veel tijd in de tuin door, vooral 's avonds.

Otwinowski

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Jarzabek

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Ayman

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Schoon, praktisch en goed gelegen. De supermarkt in de buurt maakte het voor ons gemakkelijk om de eerste levensbehoeften in te slaan. Het appartement had een prettige indeling en we voelden ons er thuis tijdens onze week.

Riondato

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Ik hield van de rustige, landelijke omgeving. Het was een vredig toevluchtsoord, maar toch dicht bij de stad en andere attracties.

Mattiussi

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Een mooi appartement dat ons een comfortabele uitvalsbasis bood voor onze avonturen in Istrië. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken een fluitje van een cent was. We hebben genoten van het verkennen van zowel de nabijgelegen stranden als de lokale restaurants. Een goede keuze voor iedereen die de omgeving wil verkennen.

Di Rienzo

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Dabre

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Rodríguez

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Het appartement was schoon en goed onderhouden. Het had alle essentiële voorzieningen, waaronder een föhn en een broodrooster, wat ons verblijf comfortabel maakte.

Ruiz

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Tinagli

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Anna

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Wij hebben een heerlijke tijd gehad in Appartement Branko I! De locatie is perfect voor familie-uitjes, met het waterpark op slechts een klein eindje rijden. Het appartement was ruim genoeg voor ons gezin van vier, en de tuin was een leuke bonus voor de kinderen om in te spelen.

Schu

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Dit appartement had een huiselijke sfeer, Het was fijn om een plek te hebben waar we konden ontspannen na een dag van verkennen,

Sijstermans

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

De tuin is een leuke toevoeging, We hebben wat tijd buiten doorgebracht om te genieten van de frisse lucht en het tuinmeubilair was behoorlijk comfortabel,

Gasienica

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

We voelden ons zeer comfortabel tijdens ons verblijf in Appartement Branko I, Airconditioning was een redding tijdens de hete dagen, en Wi-Fi was snel genoeg voor mijn professionele behoeften, Het ligt in een rustige omgeving, wat ideaal was om te ontspannen na onze uitstapjes.

Perego

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

De tuin was fantastisch voor onze kinderen om in te spelen, en we genoten ervan om buiten te ontbijten. De locatie was sereen, met de natuur om ons heen. We maakten dagtochten naar de Brijuni-eilanden en de thermale bronnen, beide gemakkelijk te bereiken vanaf hier. Een heerlijke retraite!

Deltour

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

We hebben een geweldig verblijf gehad in Appartement Branko I! De locatie is fantastisch, op enkele minuten rijden van de mooie stranden en het waterpark Aquacolors. Het appartement was schoon en ruim, perfect voor ons gezin van vier personen. De tuin was een mooie aanvulling, waardoor we buiten konden ontspannen na een dag van verkenning.

bunt

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Over het algemeen een aangename ervaring, De inrichting was eenvoudig maar functioneel, en het appartement was schoon bij aankomst, We waardeerden de nabijgelegen supermarkt voor snelle boodschappen, De locatie was handig voor het bezoeken van verschillende attracties in Istrië

Kuczwara

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

We hadden een geweldige tijd in Appartement Branko I, De decoratie was charmant en ik voelde me zeer welkom, De gastheren waren vriendelijk en responsief, wat ons verblijf nog beter maakte, We waardeerden de nabijheid van zowel zand- als rotsstranden, wat ons veel mogelijkheden gaf voor onze dagen op het strand

Marcinkowski

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Ruim en schoon, en de gastheer en gastvrouw zijn superaardig. De keuken heeft alles wat je nodig hebt om een feestmaaltijd te bereiden. De locatie is ontspannen, niet te ver van de stad of de stranden. Perfect voor een gezinsuitje!

Künzler

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Deze plek heeft een geweldige sfeer! Super gezellig met een mooie tuin en het uitzicht op het water is anders, Perfect voor ontspannen avonden, Bovendien zijn er veel leuke plekken in de buurt zoals Aquacolors en het strand, Ik kom zeker terug!

Liesbeth

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Ons gezin van vier voelde zich helemaal thuis in dit ruime appartement. Het balkon was een leuke toevoeging en we genoten van onze avonden buiten. Dichtbij een aantal geweldige eetgelegenheden ook.

Paul

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Perfect voor gezinnen! De kinderen hielden van het nabijgelegen Dino-park, en we waardeerden de rustige buurt. Het appartement was goed onderhouden en had alle benodigde voorzieningen. We zouden zonder aarzelen terugkomen.

Marjolijn

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Een rustige ontsnapping! De locatie in Mugeba was sereen en de tuin was een aangename plek om te ontspannen. Het appartement was uitgerust met alles wat we nodig hadden, inclusief een volledig functionele keuken.

Andreas

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

De gastheren waren uiterst gastvrij en de accommodatie was vlekkeloos. We vonden het leuk dat het gezinsvriendelijk was en dat de kinderen veel ruimte hadden om te spelen. Het was over het algemeen een geweldige ervaring.

Harley

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

De woning was gezellig en schoon en bood een comfortabele terugtrekplek na een dag vol verkenningen. Het was eenvoudig om bij nabijgelegen attracties zoals Aquacolors en het strand te komen. Overall een praktische keuze voor onze gezinsvakantie.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 4743722

Laatst bijgewerkt: 25.07.2025

Advertentie online sinds: 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4743722.htm


«Apartment Branko I in Porec, Istria» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 42 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat