Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Villa in Istrië met Zwembad en Sauna

Max.  8   personen
231m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
4  Badkamer
Max. 8  personen
231m²
4 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling



Beschrijving

Keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, elektrische kookplaten, , ), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, open haard, zithoek, radio), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche), badkamer(douche), badkamer(douche), badkamer(ligbad), Tuinmeubilair, sauna, wasmachine, balkon, verwarming, airconditioning, terras, tuin, BBQ, parking, zwembad(privé), strijkijzer, haardroger

Villa Stupenda biedt een luxe toevluchtsoord voor maximaal 8 gasten met zijn 4 slaapkamers en ruime woonruimtes. Gelegen in het pittoreske dorpje Montižana, nabij Poreč, Istrië, biedt deze villa een rustige omgeving voor een ontspannen vakantie. De villa beschikt over een ruime woonkamer, eetkamer en keuken, waardoor het perfect is voor grote gezinnen of kleine groepen. Met vier badkamers, waarvan één met een bad en drie met douches, kunnen gasten genieten van comfort en gemak tijdens hun verblijf.

Buiten beschikt de accommodatie over een privézwembad en tuin, wat een oase van rust creëert om te genieten van de Kroatische zon. Gasten kunnen ook ontspannen in de sauna of hot tub, wat een rustgevende ervaring biedt na een dag vol avontuur. Voor degenen die graag buiten koken, is er een barbecueplek beschikbaar om buiten te dineren. Villa Stupenda is een ideale uitvalsbasis om de schoonheid van de kust en de historische bezienswaardigheden van Istrië te verkennen. Van charmante dorpjes tot adembenemende stranden, gasten kunnen zich onderdompelen in de schoonheid en cultuur van de regio.

Of u nu op zoek bent naar avontuur of ontspanning, Villa Stupenda belooft een onvergetelijk verblijf in het hart van Istrië, waarbij luxe, comfort en een toplocatie worden gecombineerd om alles te ontdekken wat deze betoverende regio te bieden heeft.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 3

badkamer met douche

Badkamer 1

badkamer met ligbad


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
WiFi
Strijkijzer
Haardroger
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 6 kilometer

6 kilometer

Meer 25 kilometer

25 kilometer

Restaurant 5 kilometer

5 kilometer

Bus 7 kilometer

7 kilometer

Luchthaven 50 kilometer Pula

50 kilometer

Station 50 kilometer Pula

50 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 300.
Eindschoonmaak: U moet het zelf (goed) doen.
Huisdieren: Max. 1; € 10/night.
Bedlinnen: Included.
airconditioning: Included.
Baby high chair: Included.
Cot/Crib: Included.
Internet Access: Included.
Arrival out of schedule: Included.
Badhanddoeken: Included.
Parkeren: Included.
Verwarming: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Om onnodig wachten te voorkomen, verzoeken we je vriendelijk om de beheerder 1 uur voor aankomst te informeren over je verwachte aankomsttijd


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


24 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Izquierdo

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Spaans

De buitenruimte is echt prachtig, we hebben veel avonden buiten doorgebracht met genieten van de grill en het eten. Het was een onvergetelijke familietijd,

FREITAS TRECU

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Spaans

De ligging van de villa is ideaal om Istrië te verkennen, we maakten dagtochten naar nabijgelegen dorpen en stranden, maar het was altijd fijn om terug te keren naar het comfort van Villa Stupenda,

castillo jimenez

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Spaans

De villa was schoon en goed onderhouden. De indeling was prima voor onze twee gezinnen en we waardeerden de extra badkamer. Het balkon was een heerlijke plek om van ons ochtendkoffietje te genieten en van het uitzicht te genieten.

AGUILERA MORENO

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Spaans

We hebben een heerlijk verblijf gehad in Villa Fenced Stupenda! De ruime indeling was perfect voor ons gezin van acht en de kinderen vonden het privézwembad geweldig. De locatie is zeer rustig en omgeven door bos, waardoor het een ideaal toevluchtsoord is. We vonden het ook prettig dat het maar een korte rit was naar het strand en het charmante stadje Porec. Een echte aanrader voor gezinnen!

Gomez Alarcon

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Spaans

Villa Stupenda was een droom die uitkwam voor onze familievakantie. Dankzij de ruime opzet had iedereen zijn eigen plekje en de tuin was ideaal voor de kinderen om in te spelen. We hebben heerlijk ontspannen bij het privézwembad na een dagje Porec te hebben verkend.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 4746827

Laatst bijgewerkt: 16.09.2025

Advertentie online sinds: 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4746827.htm


«Villa in Istrië met Zwembad en Sauna» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 24 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit