Lakeside Bliss in Zuid-Holland
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (ingang, open keuken(kookplaat(inductie), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine), woon/eetkamer(TV(flatscreen, digital), eettafel(6 personen), zithoek, verwarming(vloerverwarming)), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche(cabine), wastafel, toilet, verwarming(vloerverwarming)), bijkeuken(koel-/vriescombinatie, wasmachine), serre(zithoek), verwarming(CV))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, balkon), badkamer(douche(cabine), wastafel), toilet, overloop, verwarming(CV))
aanlegsteiger, terras, tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, zonne energie
Dit huisdiervriendelijke vakantiehuis voor zes personen, gelegen in het rustige dorpje Simonshaven, biedt de ideale mix van comfort en buitenplezier. Op slechts 150 meter van een rustig strand aan het meer kunnen gasten vissen en suppen vanaf een privésteiger. Met fiets- en bootverhuur in de buurt is het verkennen van de schilderachtige omgeving zowel gemakkelijk als aangenaam.
Het huis beschikt over een warme woonkamer met een flatscreen-tv, een moderne open keuken en drie uitnodigende slaapkamers met zowel eenpersoonsbedden als tweepersoonsbedden. Kom tot rust in de lichte serre, dineer in de verwarmde binnenruimte of geniet buiten van maaltijden in de privétuin met een houtskoolbarbecue. Voorzieningen zoals een wasmachine, zonne-energie en privéparkeergelegenheid dragen bij aan het gemak.
Bezoek de Van Nellefabriek, een UNESCO-werelderfgoed, of dompel uzelf onder in moderne creativiteit in de Kunsthal Rotterdam. Voor een hapje en een drankje kunt u genieten van pannenkoeken met uitzicht op het meer bij De Pannekoekenbakker Zuidland of van smaakvolle Thaise gerechten bij Deli Bird in Rotterdam. Een perfect uitje voor zowel gezinnen als ontdekkingsreizigers.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-06-2025
12 Beoordelingen
Totale beoordeling
Häsler
Perfect gelegen vlakbij Rotterdam Centraal en de Euromast, de kamer was ruim en goed uitgerust, waardoor het een ideale uitvalsbasis was om de stad te verkennen
Pickles
Super schoon en comfortabel, locatie is geweldig om Rotterdam te verkennen
Alfirevic
Ons verblijf in het hotel was zeer aangenaam! De kamer was ruim en goed ingericht, waardoor het voelde als een tweede thuis. We waren ook onder de indruk van hoe dicht het bij Rotterdam Centraal lag, waardoor het verkennen van de stad supergemakkelijk was. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. We hebben zelfs Diergaarde Blijdorp kunnen bezoeken, dat op korte afstand lag. Al met al een prima keuze voor iedereen die van de stad wil genieten!
Stovell
Sfeercheck: deze plek is een en al sfeer! Super dicht bij Diergaarde Blijdorp en de Erasmusbrug voor die Instagram-foto's. De sfeer is relaxed en de ruimte is knus, perfect om met vrienden te chillen. Ingetogen en geobsedeerd door de inrichting.
Nash
Een comfortabel toevluchtsoord met prachtig uitzicht op de Erasmusbrug. Het personeel was ontzettend vriendelijk en we vonden het fijn dat we een leuk dagje uit hadden in de buurt van Diergaarde Blijdorp.
Hardy
Het hotel was prima, maar de wifi zou op sommige plekken beter kunnen. Hoe dan ook, de algehele ervaring was uitstekend. Vriendelijk personeel en alles wat je nodig hebt in de buurt. Zeker een aanrader voor een weekendje weg.
Barcelo Lopez
Schoon, comfortabel en goed gelegen. Het hotel ligt op korte loopafstand van Rotterdam Centraal, waardoor u gemakkelijk de stad kunt verkennen. Geen klachten, zou er weer verblijven!
De Backer
Grote ruimte, geweldig voor groepsreizen, Veel gezellige plekjes om te ontspannen, Niet ver van Rotterdam Ahoy voor evenementen, Gewoon een solide plek om te crashen na het verkennen van de stad, Geen cap, het heeft alles wat je nodig hebt voor een leuk verblijf
Römisch
Ik genoot van de rustige sfeer van het hotel. Hoewel het zich in een drukke omgeving bevindt, voelde mijn kamer als een vredige terugtrekplek aan. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, wat de algehele ervaring verbeterde.
Shastri
Ik heb mijn tijd hier genoten, de service was eersteklas en de kamer was ruim genoeg voor ons. Het was fijn om te ontspannen na een lange dag vol bezienswaardigheden rond plekken zoals de Erasmusbrug en Rotterdam Ahoy. Het enige nadeel? Een beetje luid in de nacht, maar niet te erg.
Herrmann
De decoratie was charmant en de kamer was ruim met alles wat ik nodig had. Ik genoot vooral van het ontbijt, dat een grote selectie had. Het nabijgelegen Feyenoord-stadion was een bonus voor sportfans!
Lie
In totaal een solide verblijf, De meubels waren modern en comfortabel, en ik waardeerde de netheid van het hotel, Het was gunstig gelegen dichtbij de ss Rotterdam, wat het verkennen van de omgeving vergemakkelijkte.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 4748047
Laatst bijgewerkt: 09.06.2025
Advertentie online sinds: 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4748047.htm
«Lakeside Bliss in Zuid-Holland» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 12 gegeven Beoordelingen.
en commissies
