Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Finca in Alcudia met XXL-zwembad & wijngaard

Max.  16   personen
800m²  Woonoppervlakte
8 Slaapkamers
11  Badkamer
Max. 16  personen
800m²
8 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Woonkamer(1-pers. bed, 1-pers. slaapbank, TV(satelliet), eettafel, open haard, zithoek, draadloos muzieksysteem, radio, Alarm), keuken(kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Citruspers, , ), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), badkamer(douche), badkamer(douche), badkamer(douche), badkamer(ligbad), badkamer(ligbad), badkamer(ligbad), badkamer(ligbad), badkamer(ligbad), badkamer(ligbad), badkamer(ligbad), badkamer(ligbad), badkamer(toilet), badkamer(toilet), fitnessruimte, Internettoegang, Golfbaan, Bar, Tuinmeubilair, wasdroger, zonnebank / solarium, wasmachine, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé), strijkijzer, haardroger, crib(free), , , Extra pillows and blankets, Wine glasses

Deze prachtige finca op Mallorca is een waar juweeltje voor uw volgende vakantie. Gelegen in de schilderachtige gemeente Alcudia, omringd door wijngaarden, amandel- en olijfbomen, biedt dit luxe landgoed plaats aan maximaal 16 gasten. Het beschikt over 8 prachtig ingerichte tweepersoonsslaapkamers, elk met een eigen badkamer, die privacy en comfort bieden voor elke gast. Met een 16m x 4m XXL-zwembad, meerdere terrassen om te ontspannen en uitgestrekte tuinen, biedt het de perfecte setting voor een rustig toevluchtsoord.

Gelegen in de directe nabijheid van het charmante Puerto Pollensa en de ongerepte stranden van Platja de Muro, biedt deze finca gasten de mogelijkheid om het beste van zowel de natuur als het gemak te ervaren. Ontdek de nabijgelegen wekelijkse markten in Sa Pobla, Alcudia en Pollensa, waar u verse, lokale producten vindt en kunt genieten van heerlijke regionale gerechten in lokale restaurants. Natuurliefhebbers kunnen gebruikmaken van het privéwandelpad en genieten van adembenemende panoramische uitzichten die helemaal tot aan de zee reiken.

De finca beschikt ook over een ruime open woonkamer en een professionele keuken, perfect om samen maaltijden te bereiden. Voor degenen die van koken houden, is er een grote barbecueplek beschikbaar, samen met een wijnkelder met selecties uit de eigen wijngaard van het pand. Voor extra luxe beschikt het landgoed over een fitnessruimte, zodat gasten actief kunnen blijven tijdens hun verblijf. Deze villa is de ideale bestemming voor degenen die op zoek zijn naar ontspanning, avontuur en authentieke Mallorcaanse charme.
Licentie- of registratienummer: AG/211

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 3

badkamer met douche

Badkamer 8

badkamer met ligbad

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
WiFi
Strijkijzer
Haardroger
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 16

8 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 5 kilometer

5 kilometer

Restaurant 8 kilometer

8 kilometer

Bus 7 kilometer

7 kilometer

Luchthaven 41 kilometer Aeropuerto Palma de Mallorca

41 kilometer

Station 6 kilometer Sa Pobla

6 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Golfen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 1.600.
Eindschoonmaak: U moet het zelf (goed) doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Included.
airconditioning: Included.
Cleaning and disinfection: Included.
Baby high chair: Included.
Cot/Crib: Included.
Internet Access: Included.
5StarsHome Service for cleaning and maintenance before arrival of guests.: Included.
Check-in: Included.
Check-out: Included.
Electricity consumptio: Included.
Badhanddoeken: Included.
Parkeren: Included.
Verwarming: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


14 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Genesener

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Ideale locatie om Alcudia te verkennen, dichtbij prachtige stranden en natuurreservaten, maar toch rustig en stil

Schichtl Ghazouani

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Geweldige plek voor een grote groep, super ruim en goed uitgerust, we vonden het privézwembad geweldig!

Lage

4,0
4 4 4 4 4
Toon Engels

Een prachtige accommodatie! Het was geweldig om zoveel ruimte te hebben voor onze groep. De buitenruimte was een hoogtepunt voor ons, vooral de barbecue. We hebben ook genoten van een bezoek aan het nabijgelegen centrale plein van Pollença voor lokale winkels en restaurants.

Wolff

4,0
4 4 4 4 4
Toon Engels

Deze villa is een echte sfeerbepaler! Ruim opgezet met 8 slaapkamers en een zwembad dat net even anders aanvoelt. Perfect voor een groepsreis. Bovendien is het uitzicht op de natuur een echte sfeermaker. Je kunt urenlang op het terras chillen.

Suchanek-Frąckowiak

4,0
4 4 4 4 4
Toon Pools

Ruim en schoon met alle nodige voorzieningen. De decoraties zijn charmant en de gastheren waren zeer responsief. We hebben genoten van de korte trip naar het strand en het verkennen van het nabijgelegen natuurreservaat. Geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen op Mallorca.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 4748852

Laatst bijgewerkt: 18.09.2025

Advertentie online sinds: 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4748852.htm


«Finca in Alcudia met XXL-zwembad & wijngaard» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit