Vakantiehuis bij Sumava Skigebied
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (hal, eetkamer(eettafel(10 personen), kachel(hout), kinderstoel), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(gas), koffiezetapparaat, oven, grill, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed(dekbed)), badkamer(2x douche, 2x wastafel, toilet, urinoir), badkamer(2x douche, wastafel, toilet), infraroodsauna)
Op de 1e etage: (woonkamer(48 m2)(TV(satelliet, Nederlandse zender(s), duitse zender(s)), eettafel(4 personen), kachel(tegel), zithoek, DVD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed(dekbed), kinderbed), slaapkamer(2x 1-pers. bed(dekbed)), slaapkamer(1-pers. bed(dekbed), stapelbed(dekbed)), badkamer(2x wastafel, 2x toilet), overloop(tafelvoetbal))
wasmachine, verwarming(CV), terras(overdekt), tuin(privé, > 1000 m2), tuinmeubilair, BBQ, trampoline, ligstoelen, zwembad(privé, 8 x 3 m., geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen
Dicht bij het Lipnomeer in Žlábek, ligt dit vakantiehuis met 5 slaapkamers en 4 douches. Perfect voor een groep van 10 of gezinnen met kinderen, het biedt een infraroodsauna om te ontspannen en een verwarmd privé zwembad om een verfrissende duik te nemen.
Het Lipnomeer biedt een prachtig uitzicht en vele activiteiten zoals vissen, zwemmen en watersporten. Er zijn verschillende fiets- en wandelroutes om te verkennen. Cultuurliefhebbers kunnen een bezoek brengen aan het stadscentrum op 2 km met de sfeer van vervlogen tijden. De supermarkt en restaurants bevinden zich op 2 km. In de winter kunt u genieten van de hellingen van het Sumava-gebergte.
Het vakantiehuis is gezellig ingericht met centrale verwarming, een ruime woonkamer, eetkamer met fornuis en moderne keuken. Er is een tafelvoetbal voor recreatie en een terras om buiten te ontspannen met een koel drankje. Probeer uw culinaire vaardigheden uit bij de barbecue in de gemeubileerde tuin terwijl u geniet van de frisse lucht. Speeltoestellen, trampoline, kinderbedje en kinderstoel zijn aanwezig. Openbaar vervoer is op 500 m.
Let op: Het tarief voor het verbruik van gas is 7,50 euro pm3 en wordt ter plaatse betaald aan de beheerder.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 3
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 2 kilometer
2 kilometer
Skilift 15 kilometer
15 kilometer
Supermarkt 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Restaurant 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Stadscentrum 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-12-2025
18 Beoordelingen
Totale beoordeling
Johannes Van Rillaer
Confortabel huis benedenverdieping voelde kil aan Mooie omgeving kort bij het meer , natuurpark,klein en groot kwamen aan hun trekken.De woning is heel rustig gelegen,zwembad is een pluspunt.
Hauke
Die Lage war ruhig und malerisch, Die Nähe zum See ermöglichte es uns, verschiedene Wassersportarten und schöne Spaziergänge zu genießen, Das Haus war gemütlich und gut ausgestattet
Le corre
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding! Het huis is ruim met mooie slaapkamers, en het zwembad was een geweldige bonus. We genoten van de rust in de omgeving, waardoor het een perfect uitje was.
Stanisz
Ik was helemaal weg van deze plek! Supergezellig, en de tuin is perfect voor een barbecue. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt op de trampoline. Mogen we het ook even hebben over hoe schoon en mooi ingericht het is? Een kus van de baas!
Asztabski
Laera
We hebben genoten van onze tijd hier! De eigenaar was ongelooflijk vriendelijk en de locatie was perfect om de Lipno-regio te verkennen. Het zwembad was een fantastische aanvulling op ons zomerverblijf.
Lichello
Gou Joher
Zimnol
Een prachtig vakantiehuis dat zowel ontspanning als avontuur biedt! De woonruimte was ruim, en we hebben vooral het buitenterras voor avonddrankjes genoten, Zou zeker terugkeren!
w.a de vink
Hele aardige meneer die na een telefoontje er binnen 5 minuten was. Heel groot huis, in de zomer lekker koel beneden, zwembad(je) erbij om buiten af te koelen. Het water was daarin 26 graden, maar kon warmer worden gezet. Wel eigen vervoer nodig want het ligt wat afgelegen aan een klein weggetje vlakbij het Lipnomeer. Wij waren met 10 volwassenen en hebben elke dag wat anders gedaan, ook een dag naar Praag gaat prima 2 uur heen en 2 uur terug, auto op PR gezet, en met de metro was je zo in het centrum. Lekker wezen raften bij Cesky Krumlov. Echt een fijne week met elkaar gehad.
Schmid
Het huis was zeer ruim, wat geweldig was voor onze groep vrienden. De centrale verwarming hield ons tijdens ons winterbezoek warm, en we hadden veel plezier met skiën in de nabijgelegen bergen.
Hees
Vibe check? 10/10! Dit vakantiehuis is gewoon een bestemming, Ruime sfeer met een zwembad om te ontspannen, en de sauna is een hele vibe, Bovendien is het dicht bij het Lipno-meer, perfect voor een paar Insta-foto's tijdens het kajakken, Kom zeker terug!
Delia Fehrenbach
grote kachels waren geweldig bij slecht weer, veel ruimte voor kinderen, tafelvoetbal, een beetje muffe geur, mooi rijklaar, rustig,
Double Deal vzw Luc Borms
Onvergetelijke vakantie in een prachtige ruime villa, gelegen in een prachtig natuurgebied. Binnen alle comfort (neem dit letterlijk), buiten heerlijke natuur. Grote tuin! Zwemmogelijkheid op 2 km afstand. Goede opvang door de lokale huisbewaarder!Een absolute aanrader!
S.U Schmitt
Ruime woning met een grote woonkamer en goede faciliteiten. Gezellige kachels. Trampoline en tafelvoetbal zijn een hit met kinderen van alle leeftijden. Zeer rustige locatie met prachtige natuur in de directe omgeving. Mooie wandeling naar het treinstation op ongeveer 10 minuten, directe hulp in Heizungsausfall.Hohe verwarming (gas) hebben de oorspronkelijk lage prijs aanzienlijk te verhogen. De dikke muren in eerste instantie een beetje koud in de slaapkamers. Sauna niet (niet de moeite op).
Delia Fehrenbach
grote kachels waren geweldig bij slecht weer, veel ruimte voor kinderen, tafelvoetbal, een beetje muffe geur, mooi rijklaar, rustig,
Double Deal vzw Luc Borms
Onvergetelijke vakantie in een prachtige ruime villa, gelegen in een prachtig natuurgebied. Binnen alle comfort (neem dit letterlijk), buiten heerlijke natuur. Grote tuin! Zwemmogelijkheid op 2 km afstand. Goede opvang door de lokale huisbewaarder!Een absolute aanrader!
S.U Schmitt
Ruime woning met een grote woonkamer en goede faciliteiten. Gezellige kachels. Trampoline en tafelvoetbal zijn een hit met kinderen van alle leeftijden. Zeer rustige locatie met prachtige natuur in de directe omgeving. Mooie wandeling naar het treinstation op ongeveer 10 minuten, directe hulp in Heizungsausfall.Hohe verwarming (gas) hebben de oorspronkelijk lage prijs aanzienlijk te verhogen. De dikke muren in eerste instantie een beetje koud in de slaapkamers. Sauna niet (niet de moeite op).
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Verenigde Staten
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Florida
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Florida Golfkust
Advertentienummer: 4750165
Laatst bijgewerkt: 13.12.2025
Advertentie online sinds: 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4750165.htm
«Vakantiehuis bij Sumava Skigebied» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 18 gegeven Beoordelingen.
en commissies