2 persoons vakantie huis in LEKERYD-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(2-pers. vouwbed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), verwarming(elektrisch), lucht-lucht warmtepomp
In einer schönen Umgebung, nur einen Steinwurf vom See Ylen entfernt, liegt dieses gemütliche, 2023 neu renovierte Ferienhaus. Das Ferienhaus ist nicht riesig, verfügt aber über alles, was man braucht und bietet dazu eine große Holzterrasse mit Seeblick. Genießen Sie hier die Mahlzeiten des Tages mit Aussicht! Das Ferienhaus hat eine fantastische Lage, mit einem kleinen Weg direkt unterhalb des Hauses hinunter zum Seeufer. Die Nutzung eines Ruderbootes ist im Mietpreis enthalten, ein Motor kann auf Anfrage direkt beim Eigentümer gemietet werden. Auf Wunsch können vor Ort evtl. auch weitere Boote angemietet werden. Es gibt im Haus ein Schlafzimmer mit zwei Einzelbetten, die auf Wunsch auch nebeneinander gestellt werden können. Zwei zusätzliche Schlafplätze stehen auf der Schlafcouch im Wohnzimmer zur Verfügung. Im großen, hellen Badezimmer gibt es eine kleine Dusche und eine Waschmaschine. Die Küche hat die beste Lage im Haus und verfügt über einen Essbereich mit der gleichen schönen Aussicht wie von der Terrasse. In der Küche gibt es auch eine Terrassentür. Das Ferienhaus ist eines von mehreren auf einem großen Bauernhof, auf dem sich auch das Privathaus des Eigentümers befindet.
Inrichting
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 0.24 kilometer
0.24 kilometer
Supermarkt 6.79 kilometer
6.79 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 04-11-2025
15 Beoordelingen
Totale beoordeling
Alisa
De inrichting was charmant en maakte de kamer warm en uitnodigend. We waardeerden het rookvrije beleid, waardoor de sfeer fris en schoon bleef.
Cornelia - Deutschland
Een zeer gezellig huis met een zeer goed uitgeruste keuken, een open haard en een prachtig uitzicht op het Ylenmeer. Een zeer vriendelijke verhuurder en diverse winkels binnen een straal van 20 km.
Peter
Ons verblijf was aangenaam, maar we hadden graag meer lokale bezienswaardigheden in de buurt gehad. De rust en stilte van het huis maakten echter veel goed. Een heerlijke plek om even weg te zijn van het stadsleven!
Lucia - Thüringen
Het meer dat op het terrein lag en het huis zagen er van buitenaf zo mooi uit
Kerstin
Deze plek is een verborgen pareltje! Het balkon was onze favoriete plek met uitzicht op het meer. We hebben er urenlang ontspannen en genoten van het uitzicht.
Ahmitich
De locatie is een absolute aanrader! Het meer is vlakbij, de boot is er gemakkelijk te bereiken en leuke cafés zoals Forserumskrogen liggen op korte rijafstand. De keukenfaciliteiten zijn fantastisch voor het bereiden van snacks, precies wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie.
Heller
Precies wat we zochten! De hut is charmant en gunstig gelegen aan het meer. We hebben genoten van de roeiboot en de omgeving leent zich perfect voor wandelingen. Iets meer keukengerei was fijn geweest, maar al met al een fantastisch verblijf.
Miyamoto
We hebben genoten van ons verblijf, maar vonden het huisje een beetje klein voor onze smaak. Het zou perfect zijn voor een stel, maar met de slaapbank voelde het een beetje krap voor twee volwassenen. Niettemin waren de uitzichten prachtig en de locatie was geweldig om Jönköping te verkennen.
Anna
Het huisje is misschien klein, maar het zit boordevol charme. Het uitzicht vanuit de keuken was prachtig, waardoor elke maaltijd speciaal voelde. Perfect voor een retraite voor koppels.
Covaci
Gezellig klein huisje met een prachtig uitzicht op het meer. Perfect voor een weekendje weg!
Sophie
Wat een prachtig klein huisje! We hebben geweldig genoten van onze maaltijden op het balkon met een prachtig uitzicht op het Ylen-meer, De gezellige interieurs lieten ons ons thuis voelen,
G
Ideaal voor een weekenduitje! De badkamer was modern en schoon, en we waardeerden de wasmachine voor ons langere verblijf, Alles was heel praktisch,
Peter
Een gezellige plek met een fantastisch uitzicht! We genoten van de lokale eetgelegenheden en waardeerden het huisdiervriendelijke beleid voor onze harige vriend,
Nvt
Wat een juweeltje! De rust van de omgeving was precies wat we nodig hadden, De hytte was goed uitgerust, en we vonden het geweldig om onze eigen privé-ingang te hebben, De nabijgelegen wandelpaden waren een leuke verrassing, We komen terug!
Walford
Schoon, simpel en comfortabel, De hytte heeft een leuke charme en is perfect voor een stel, We hebben niet veel tijd binnenshuis doorgebracht, maar het was fijn om terug te komen na een dag verkennen, De gastvrijheid van de eigenaar werd gewaardeerd!
Contact
Bedrijf Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Advertentienummer: 475725
Laatst bijgewerkt: 04.11.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/475725.htm
«2 persoons vakantie huis in LEKERYD-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.
en commissies