Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Boerderijhuisje 22

Friesland

Max.  6   personen
100m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
100m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Zeer duurzaam Deze woning voldoet aan 7 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Beschrijving

Ons huisje (100m2 woonoppervlak) staat op ons erf, naast onze woonboerderij. Het huisje is voorzien van 3 slaapkamers (1 kamer met een 2-persoons bed, 1 kamer met 4 x 1-persoons bedden, 1 kamer met een 2-persoonsbed (140x200) incl. bedlinnen, meerdere personen/maatwerk is bespreekbaar!). Een volledig ingerichte keuken met koelkast/vriesvak, vaatwasser, filterkoffie-apparaat, inductiekookplaat. Een ruime woonkamer en uiteraard een badkamer en apart toilet, beiden vernieuwd in 2025. Buiten bevindt zich een overkapt terras waar u heerlijk kunt genieten van het uitzicht onder het genot van een hapje en een drankje. We hebben aan veel dingen gedacht om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Eenpersoonsbed (80x200 cm)
Eenpersoonsbed (80x200 cm)
Eenpersoonsbed (80x200 cm)
Eenpersoonsbed (80x200 cm)
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed (140x200 cm)
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed (160x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Parkeren Parkeren
Airconditioning Airconditioning
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 20 kilometer

20 kilometer

Meer 11 kilometer

11 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 5 kilometer

5 kilometer

Stadscentrum 5 kilometer

5 kilometer

Bus 2 kilometer

2 kilometer

Luchthaven 135 kilometer Schiphol Amsterdam

135 kilometer

Station 5 kilometer Sneek Centraal

5 kilometer

Snelweg-afrit 5 kilometer A7

5 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Ons huisje ligt vlakbij Sneek, in het buurtschap Loenga. Een uitstekende plek van waaruit je een heerlijke fietstocht kunt maken door de landerijen en langs de verschillende dorpjes van de gemeente Sudwest Fryslan en/of de Friese 11 steden. Mocht je houden van het stadse leven; naast Sneek ligt Leeuwarden op een kleine 20 minuten rijden. Op warme dagen is het heerlijk vertoeven aan of op het Sneekermeer, maar ook het strand van Harlingen of Makkum is een aanrader. De Waddenzee en Noordzee zijn gemakkelijk bereikbaar.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Kanoën
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen
Boottochten

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 11:00
Borg: € 100
Aanbetaling: 50 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving
PayPal
Contant Betalen

Annuleringsvoorwaarden:

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
30 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
14 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
30 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
14 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 24-11-2025


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen
Beoordeling toevoegen
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Contact

Mevr. A. Mook

Mevr. A. Mook

Wij zijn Kristian de Vries en Anne-froukje Mook. Sinds begin 2022 wonen wij op onze boerderij, net boven Sneek. Een lang gekoesterde droom die is uitgekomen. Wij wonen hier samen met onze 4 kinderen. Maar inmiddels ook met zo’n 40 kippen, 3 hanen, 5 loopeenden, 4 katten en onze hond Teun. Met ons hoofd vol ideeën en plannen, zijn we in de boerderij getrokken. Het was (en is nog steeds) een ontdekkingstocht. We komen uit een nieuwbouw huis waar alles in principe draait en werkt op het moment dat je dat wilt. In de boerderij, die gebouwd is in 1931, is dat niet zo. Wij worden er enorm creatief van! Naast de boerderij staat de voormalige stal. Door de vorige bewoners al opgeknapt en ingericht als woonhuisje. Wij hebben het huisje gepimpt en klaar gemaakt voor de verhuur. Wij hopen onze gasten een beetje mee te kunnen nemen in het gevoel van ‘buiten wonen’, waar wij zo van genieten. Ook zijn we druk met onze moestuin. We hopen dit jaar weer op een rijkelijke oogst van oa frambozen, bramen, blauwe bessen, courgettes, tomaten, paprika’s, pompoenen, bloemen en alles wat nog meer op komt. Dagelijks zijn er verse eitjes van onze kippen, maar ook van onze eenden. Mocht je vragen hebben, schroom ze niet te stellen. Dat vinden we alleen maar leuk.


Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën:

Gezinsvakantie

Advertentienummer: 4778621

Laatst bijgewerkt: 24.11.2025

Advertentie online sinds: 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4778621.htm

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Zeer duurzaam Deze woning voldoet aan 7 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit