Beschrijving
Parterre: (hal(toilet), open keuken(kookplaat(inductie), waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(flatscreen), eettafel, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed aangepast voor invalide, 1-pers. bed aangepast voor invalide), slaapkamer(1-pers. bed(boxspring), 1-pers. bed(boxspring)), badkamer(douche(aangepast voor invalide), wastafel, toilet(aangepast voor invalide)), berging, tuindeuren, terras, tuinmeubilair)
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed(boxspring), 1-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(1-pers. bed(boxspring), 1-pers. bed(boxspring)), badkamer(douche, wastafel), toilet(wastafel), overloop)
verwarming(CV, vloerverwarming), parking
Het in 2019 opgeleverde Villapark Ehzerburg heeft één motto dat in alles centraal staat: zorgeloos genieten! Om dit voor iedereen te kunnen bieden zijn alle villa’s aangepast (o.a. in keuken, bad- en slaapkamer op de begane grond) en daardoor ook toegankelijk voor mindervalide gasten. Het woordje “ook” daarin is zeer belangrijk, omdat de aanpassingen zoveel mogelijk opgaan in de sfeervolle inrichting en dus niet bepalend zijn voor de sfeer van het vakantiehuis. Verder zijn ze natuurlijk voorzien van alle hedendaagse gemakken en een mooi terras met tuinmeubilair.
De villa’s zijn er in twee varianten; voor 6-personen met drie slaapkamers (NL-7218-01) en voor 8 personen met vier slaapkamers (NL-7218-02). Beide types zijn gelijk in comfortniveau.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
Status
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Plaats en de locatie van de accommodatie
Middenin de Achterhoek, op de plek waar vroeger de tuinen van Kasteel De Ehze zich bevonden, ligt het kleinschalige Villapark Ehzerburg. Een bijzondere plek met een rijke historie.
Met dit vakantiepark als uitvalsbasis kunt u de prachtige omgeving ontdekken. De eindeloze wandel- en fietsroutes nemen u mee door afwisselende landschappen en mooie bezienswaardigheden. Ook gezellige Hanzesteden als Zutphen (ca. 11km.) en Deventer (ca. 20km.) zijn goed per fiets bereikbaar en absoluut het bezoeken waard. Heeft u zelf geen fietsen mee, dan kunt u deze huren bij Landgoed Ehzerwold. Dit hotel ligt tegenover het villapark en is tevens voorzien van een restaurant waar u heerlijk kunt genieten van uitgebreid ontbijtbuffet, lunch à la carte en een dinerbuffet. De prachtige serre biedt uitzicht over de parktuinen van het landgoed en draagt bij aan een sfeervolle setting.
Met Villapark Ehzerburg als basis en de Achterhoek als achtertuin, zult u hier zeker tot rust komen!
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
11 Beoordelingen
Totale beoordeling
Rene Dudink
Leuk huisje, prachtige omgeving en vriendelijk en behulpzaam personeel
Melvin Windhoud
Leuke plaats. Met een mooi schoon huis. Bif kamers.
Rowan Evers
Verrast door het ruime verblijf. Van alle gemakken voorzien. Kindvriendelijk.
Silvia Höing
Mooi huis en omgeving. Ook het aangrenzende hotel is een aanrader vanwege de gastronomie.
Stas Jansma
was een erg luxe huisje en waren met ze alle erg tevreden er over.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 4784030
Andere accommodaties van Belvilla
Lochem, Nederland, Europa
Lochem, Nederland, Europa
Lochem, Nederland, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Vorden, Nederland, Europa
Deventer, Nederland, Europa
Holten, Nederland, Europa
Neem contact op
Advertentienummer: 4784030
Laatst bijgewerkt: 14.03.2026
Advertentie online sinds: 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4784030.htm
«Gezellige villa midden in de Achterhoek» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 11 gegeven Beoordelingen.