Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Beschrijving
Welkom in onze “vakantie-idylle in Oudesluis”
Uw perfecte toevluchtsoord voor maximaal vier gasten! Het ruime vakantiehuis met 90 m² woonoppervlak biedt alles wat u nodig heeft voor ontspannen dagen.
Het huis is bijvoorbeeld uitgerust met een houtkachel, LCD-televisie, dvd-speler, centrale verwarming (dus ook buiten het zomerseizoen goed te boeken) en beschikt over een steiger en eigen ligplaats in de kleine haven van het park. Daarheen is het maar een paar stappen. Meegebrachte boten kunnen daar zelfstandig te water worden gelaten (helling, oprit).
Op het terras vindt u een wind- en weersbescherming, die zijn naam ook eer aandoet.
Voor jongere gasten zijn er in het huis een kinderbed en een Tripp-Trapp kinderstoel beschikbaar.
In de lichte woonkamer nodigt goed meubilair uit tot gezellige avonden, terwijl u ontspant op de twee banken, leest, tv kijkt of het gratis glasvezel-wifi gebruikt. Het grote terras met tuinmeubilair maakt mooie uren buiten mogelijk, omgeven door een verzorgde tuin met voor deze streek vrij weelderige beplanting, die ook een beschutte ligging biedt.
– ook perfect voor een ontbijt in de open lucht of een barbecueavond.
Op de begane grond is ons huis betegeld, boven voorzien van laminaat.
De open keuken is zeer goed uitgerust met vaatwasser, koffiezetapparaat, airfryer en gaat duidelijk verder dan een “basisuitrusting” – ideaal om ontspannen te koken en te genieten. Aanwezige ingrediënten (koffie, thee, kruiden, olie, zout, suiker, enz.) en kleinmateriaal (filterzakjes, keuken- en toiletpapier, afwasmiddel, enz.) mag u graag gebruiken. Wij vragen u alleen deze aan te vullen voordat ze op zijn, zodat ook volgende gasten hiermee voorzien zijn.
De winkelmogelijkheden in de naburige plaatsen zijn zeer goed en steeds meer discounters zijn zeven dagen per week geopend.
In de twee liefdevol ingerichte slaapkamers (1 x op de begane grond, 1 x boven) vindt u een goede nachtrust, de badkamer met inloopdouche en föhn biedt voldoende ruimte.
Boven op de galerij vindt u een tweede zithoek, een tweede woon-/zitruimte. Hierboven is het als een tweede woonkamer in het huis. Bijvoorbeeld als iemand zich even wil terugtrekken of de interesses even verschillen. En als er iets te doen is, tussendoor in het “home-office” gewerkt moet worden of misschien vakantiegroeten “met de hand” geschreven worden, is er naast de kledingkast ook een kleine schrijf-, teken- en werkhoek.
Het huis is uitsluitend geschikt voor niet-rokers en biedt daardoor een aangenaam woonklimaat.
Voor families is er in het park een speeltuin, en de mooie zandstranden van de Noordzee zijn snel bereikbaar – ideaal voor uitstapjes naar zee.
Er is een openluchtzwembad, dat (tijdens de seizoensopenstelling) door u gratis gebruikt kan worden, omdat de jaarlijkse bijdrage door ons, ook voor onze gasten, wordt betaald, een speeltuin en in de winter bij aanhoudende vorst een grote schaatsbaan, schaatsveld.
Vissen is juist in Nederland en in het vakantiepark een vaak geliefde vrijetijdsbesteding.
Wij als eigenaren betalen elk kalenderjaar een vergoeding, waarmee ook voor onze gasten het gebruik van bepaalde wateren rondom het park mogelijk is. Een Duitse visvergunning of visakte is niet vereist en zou in Nederland ook niet geldig zijn. U heeft echter wel een VisPas (persoonlijke visvergunning) nodig, die u ter plaatse bij de plaatselijke hengelsportvereniging HSV DE Poel Fishing Association Oudesluis kunt verkrijgen. Uitgiftepunt is in Oudesluis bij het bedrijf F1 Computers Oudesluis (bij de dorpsingang naast het voormalige café “De Oude Herberg”).
Wij raden u sterk aan dit ook te doen, omdat het bezit van deze vergunning gecontroleerd kan worden.
Wij vragen u, ook in uw eigen belang, de in Nederland geldende visregels, voorschriften en gesloten tijden in acht te nemen. Uitgebreide informatie hierover vindt u ook op internet, bijvoorbeeld op “angeln-in-den-niederlanden.de”
Uw auto parkeert u gemakkelijk en gratis direct op de parkeerplaatsen voor het perceel.
Laadstations voor elektrische auto’s vindt u in grote aantallen in vrijwel alle omliggende plaatsen. Bijvoorbeeld via: chargefinder.com/de
In het idyllische recreatiepark 't Zijper Eilant zijn de huizen allemaal privébezit, er wordt daarom waarde gehecht aan de staat en het onderhoud van het park en het naleven van het parkreglement.
Hiervoor zorgt de beheerder, die ter plaatse ook voor u aanspreekbaar is bij vragen.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Duurzaamheid
Deze woning voldoet aan 5 van de 12 duurzaamheidscriteria.
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 9 kilometer
9 kilometer
Supermarkt 4 kilometer
4 kilometer
Stadscentrum 1 kilometer
1 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
Luchthaven 72 kilometer
72 kilometer
Station 6 kilometer
6 kilometer
Snelweg-afrit 18 kilometer
18 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Een dierentuin die je hier, ver in het noorden, niet direct zou verwachten.
- Schagen (ca. 9 km verderop). Daar vindt donderdagochtend een weekmarkt plaats, waar je heerlijk over kunt slenteren. Eind juni - begin september met Westfriese folklore-optredens, dans, muziek, optocht, e.d.
- Alkmaar, ook bekend als kaasstad. Al eeuwenlang is daar de kaasmarkt, die ook nu nog van april tot september elke vrijdag vanaf 10.00 uur plaatsvindt.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 250 € bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Binnen twee weken na boeking, bij een last-minute boeking echter uiterlijk zes weken voor aanvang van de huur, is annulering kosteloos mogelijk. Een reguliere opzegging is daarna niet meer mogelijk. Bij niet-gebruik of annulering van het huurobject dient 90% van de totale huursom te worden betaald. (Het wordt daarom aanbevolen een annuleringsverzekering af te sluiten.)
Neem contact op:
In het idyllische recreatiepark 't Zijper Eilant zijn de huizen allemaal in privébezit, daarom wordt er veel waarde gehecht aan de staat en het onderhoud van het park en het naleven van het parkreglement.
Hiervoor zorgt de beheerder, die ter plaatse ook voor u aanspreekbaar is bij vragen.
Wat zeker nog vermeld moet worden, is de vriendelijkheid en ontspannenheid van de Nederlanders, die vaak Duits verstaan en spreken.
Dit zou nu voldoende moeten zijn als eerste informatie. Bij nog openstaande vragen kunt u gerust contact met ons opnemen.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 07-09-2026
4 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2026
Roland E. uit Bissingen
Gerne wieder
Ein empfehlenswertes Haus in ruhiger Lage.
Wir haben uns sehr Wohlgefühl und kommen gerne wieder.
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Augustus 2026
Reinhold Mayer M. uit Bissingen
Ruhige Lage
Hab schon lange nicht mehr so gut und tief geschlafen
Aanbevolen voor: Senioren
Mei 2026
Stefan L. uit Dülmen
Mooi, gezellig vakantiehuis
Mooi gelegen, zeer goed onderhouden en liefdevol ingericht vakantiehuis. Het ligt in een zeer rustige omgeving. Huis is zeer goed uitgerust — alles wat je nodig hebt is voldoende aanwezig. Geweldige uitjes in de omgeving. We zouden het weer huren!
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Strandvakantie
Maart 2026
Julius N. uit Bochum
Gewoon een droom
Het is met afstand het mooiste huis van het hele vakantiepark.
Het hele huis is super uitgerust en echt heel schoon.
Ik ben elk jaar minstens twee keer hier en het is altijd weer geweldig, bovendien kun je hier prachtig vissen op snoek, karper en co.
Het is altijd weer een ervaring :)
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Antwoord van Familie C. Hanenberg-Burger:
Vielen Dank für die Rückmeldung.
Gerne begrüßen wir Sie weiterhin in unserem Ferienhaus.
Contact
Familie C. Hanenberg-Burger
Gastheer sinds: 16-03-2026
Contacttalen: Duits, Engels, Nederlands
Advertentienummer: 4821583
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Oudesluis, Noord Holland, Nederland
Oudesluis, Noord Holland, Nederland
Oudesluis, Noord Holland, Nederland
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Noord-Holland
Vakantie-ideeën: rolstoeltoegankelijke vakantie
Advertentienummer: 4821583
Laatst bijgewerkt: 15.09.2026
Advertentie online sinds: 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4821583.htm
«Urlaubsidylle in Oudesluis» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 4 gegeven Beoordelingen.