Terug
Zoeken

Urlaubsidylle in Oudesluis

Max.  4  personen
90m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling


Beschrijving

Welkom in onze “vakantie-idylle in Oudesluis”
uw perfecte toevluchtsoord voor maximaal vier gasten! Het ruime vakantiehuis met 90 m² woonoppervlak biedt alles wat u nodig heeft voor ontspannen dagen.
Het huis is bijvoorbeeld uitgerust met een houtkachel, LCD-televisie, dvd-speler, centrale verwarming (dus ook buiten het zomerseizoen goed te boeken) en beschikt over een steiger en eigen ligplaats in de kleine haven van het park. Daarheen is het maar een paar stappen. Meegebrachte boten kunnen daar zelfstandig te water worden gelaten (helling, oprit).
Op het terras vindt u een wind- en weersbescherming, die zijn naam ook echt waarmaakt.
Voor jongere gasten zijn er in het huis een kinderbed en een Tripp-Trapp kinderstoel beschikbaar.

In het lichte woongedeelte nodigt het goede meubilair uit tot gezellige avonden, terwijl u ontspant op de twee banken, leest, tv kijkt of gebruikmaakt van de gratis glasvezel-wifi. Het grote terras met tuinmeubilair biedt mooie uren buiten, omgeven door een verzorgde tuin met voor deze streek vrij weelderige beplanting, die ook een beschutte privacy mogelijk maakt.
– ook perfect voor een ontbijt in de open lucht of een barbecue-avond.
Op de begane grond is ons huis betegeld, boven is het voorzien van laminaat.

De open keuken is zeer goed uitgerust met vaatwasser, koffiezetapparaat, airfryer en gaat duidelijk verder dan een “basisuitrusting” – ideaal om ontspannen te koken en te genieten. Aanwezige ingrediënten (koffie, thee, kruiden, oliën, zout, suiker, enz.) en klein materiaal (filterzakjes, keuken- en toiletpapier, afwasmiddel, enz.) mag u graag gebruiken. Wij vragen u alleen deze aan te vullen voordat ze op zijn, zodat ook volgende gasten er eerst van kunnen profiteren.
De winkelmogelijkheden in de naburige dorpen zijn zeer goed en steeds meer supermarkten zijn zeven dagen per week geopend.

In de twee liefdevol ingerichte slaapkamers (1 x beneden, 1 x boven) vindt u een goede nachtrust, de badkamer met inloopdouche en föhn biedt voldoende ruimte.

Boven op de vide is er een tweede zithoek, een tweede woon-/zitruimte. Hierboven is het als een tweede woonkamer in het huis. Bijvoorbeeld als iemand zich even wil terugtrekken of de interesses even verschillen. En als er iets gedaan moet worden, tussendoor wat “home-office” werk is of misschien vakantiekaartjes met de hand geschreven worden, is er naast de kledingkast ook een kleine schrijf-, teken- en werkhoek.

Het huis is uitsluitend geschikt voor niet-rokers en biedt daardoor een aangenaam woonklimaat.

Voor families is er in het park een speeltuin, en de mooie zandstranden van de Noordzee zijn snel bereikbaar – ideaal voor uitstapjes naar zee.
Er is een openluchtzwembad, dat u (tijdens de seizoensopeningstijden) gratis kunt gebruiken, omdat de jaarlijkse bijdrage door ons, ook voor onze gasten, wordt betaald, een speeltuin en in de winter bij langdurige vorst een grote schaatsbaan, schaatsveld.

Vissen is juist in Nederland en in het vakantiepark een vaak geliefde vrijetijdsbesteding.
Wij als eigenaren betalen elk kalenderjaar een bijdrage, waarmee ook voor onze gasten het gebruik van bepaalde wateren rondom het park mogelijk is. Een Duitse visvergunning of visakte is niet nodig en zou in Nederland ook niet geldig zijn. U heeft echter wel een VisPas (persoonlijke visvergunning) nodig, die u ter plaatse bij de plaatselijke hengelsportvereniging HSV DE Poel Fishing Association Oudesluis kunt verkrijgen. Uitgiftepunt is in Oudesluis bij het bedrijf F1 Computers Oudesluis (bij de dorpsingang naast het voormalige restaurant “De Oude Herberg”).
Wij raden u sterk aan dit ook te doen, omdat het bezit van deze vergunning ook gecontroleerd kan worden.
Wij vragen u, ook in uw eigen belang, de in Nederland geldende visvoorschriften, regels en gesloten tijden in acht te nemen. Uitgebreide informatie hierover vindt u ook op internet, bijvoorbeeld op “Angeln-in-den-Niederlanden.de”

Uw auto parkeert u gemakkelijk en gratis direct op de parkeerplaatsen voor het perceel.
Laadstations voor elektrische auto’s vindt u in Oudesluis en in ruime mate in vrijwel alle omliggende plaatsen. Bijvoorbeeld via: chargefinder.com/de

In het idyllische recreatiepark 't Zijper Eilant zijn de huizen allemaal in privébezit, daarom wordt er waarde gehecht aan de staat en het onderhoud van het park en het naleven van het parkreglement.
Hier zorgt de beheerder voor, die ter plaatse ook voor u aanspreekbaar is bij vragen.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed (180x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 9 kilometer

Supermarkt 4 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

Bus 1 kilometer

Luchthaven 72 kilometer

Station 6 kilometer

Snelweg-afrit 18 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Een dierentuin die je hier, ver in het noorden, niet direct zou verwachten.

- Schagen (ca. 9 km verderop). Daar vindt donderdagochtend een weekmarkt plaats, waar je heerlijk over kunt slenteren. Eind juni - begin september met Westfriese folklore-optredens, dans, muziek, optocht, e.d.

- Alkmaar, ook bekend als kaasstad. Al eeuwenlang is daar de kaasmarkt, die ook nu nog van april tot september elke vrijdag vanaf 10.00 uur plaatsvindt.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Kanoën
Zwemmen
Tennis
Wandelen
Kitesurfen
Tafeltennis
Voetbal
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 250 € bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Binnen twee weken na boeking, bij een last-minute boeking echter uiterlijk zes weken voor aanvang van de huur, is annulering kosteloos mogelijk. Een reguliere opzegging is daarna niet meer mogelijk. Bij niet-gebruik of annulering van het huurobject dient 90% van de totale huursom te worden betaald. (Het wordt daarom aanbevolen een annuleringsverzekering af te sluiten.)


Neem contact op:

In het idyllische recreatiepark 't Zijper Eilant zijn de huizen allemaal in privébezit, daarom wordt er veel waarde gehecht aan de staat en het onderhoud van het park en het naleven van het parkreglement.
Hiervoor zorgt de beheerder, die ter plaatse ook voor u aanspreekbaar is bij vragen.

Wat zeker nog vermeld moet worden, is de vriendelijkheid en ontspannenheid van de Nederlanders, die vaak Duits verstaan en spreken.

Dit zou nu voldoende moeten zijn als eerste informatie. Bij nog openstaande vragen kunt u gerust contact met ons opnemen.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 29-10-2026


4 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Augustus 2026

Roland E. uit Bissingen

5,0 5 5 5 5 5

Gerne wieder

Ein empfehlenswertes Haus in ruhiger Lage.

Wir haben uns sehr Wohlgefühl und kommen gerne wieder.

Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Augustus 2026

Reinhold Mayer M. uit Bissingen

4,8 5 4 5 5 5

Ruhige Lage

Hab schon lange nicht mehr so gut und tief geschlafen

Aanbevolen voor: Senioren

Mei 2026

Stefan L. uit Dülmen

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Mooi, gezellig vakantiehuis

Mooi gelegen, zeer goed onderhouden en liefdevol ingericht vakantiehuis. Het ligt in een zeer rustige omgeving. Huis is zeer goed uitgerust — alles wat je nodig hebt is voldoende aanwezig. Geweldige uitjes in de omgeving. We zouden het weer huren!

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Strandvakantie

Maart 2026

Julius N. uit Bochum

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Gewoon een droom

Het is met afstand het mooiste huis van het hele vakantiepark.
Het hele huis is super uitgerust en echt heel schoon.
Ik ben elk jaar minstens twee keer hier en het is altijd weer geweldig, bovendien kun je hier prachtig vissen op snoek, karper en co.
Het is altijd weer een ervaring :)

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Familie C. Hanenberg-Burger:

Vielen Dank für die Rückmeldung.
Gerne begrüßen wir Sie weiterhin in unserem Ferienhaus.


Contact

Familie C. Hanenberg-Burger

Familie C. Hanenberg-Burger

Gastheer sinds: 16-03-2026

Contacttalen: Duits, Engels, Nederlands

Advertentienummer: 4821583

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 1601462026

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: rolstoeltoegankelijke vakantie

Advertentienummer: 4821583

Laatst bijgewerkt: 30.10.2026

Advertentie online sinds: 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4821583.htm


«Urlaubsidylle in Oudesluis» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 4 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat