Terug
Zoeken

De Schelp 24

Max.  5  personen
65m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling


Beschrijving

Prachtig verbouwde en smaakvol ingerichte vakantiebungalow
 De eigenaar heeft gekozen voor een moderne, frisse inrichting. Het spreekt voor zich dat de vakantiebungalow van alle gemakken is voorzien. Alle ingrediënten zijn aanwezig voor een heerlijke vakantie. Begin 2025 is er een mooie overkapping aan de bungalow geplaatst, zodat je al snel van het terras kunt genieten!

Woonkamer en open keuken
Vanuit de entree betreedt u de woonkamer met open keuken. In de keuken treft u een koelkast met vriesvak, 4-pits gasstel, een senseo koffiezetapparaat, waterkoker, magnetron, bakoven, afwasmachine, wasmachine, droger en afzuigkap. In de woonkamer is een zithoek en TV met schotelontvangst en een gezellige open haard. De gehele vakantiebungalow is voorzien van laminaat en wordt verwarmd door centrale verwarming. 

Drie slaapkamers
Er zijn 3 slaapkamers met een tweepersoonsbed, een eenpersoonsbed en een stapelbed.

Sanitair
De badkamer heeft een douche en een wastafel. Het toilet is apart.

Tuin
Heerlijke omheinde tuin op het zuiden, met tuinset met terrasoverkapping. Er is een afsluitbare berging aanwezig. 

Extra faciliteiten
Er is een extra koelkast aanwezig. Ook is er gratis WIFI in de bungalow. Bovendien is er een kluisje aanwezig. De parkeerplaats bevindt zich direct bij de accommodatie.

Huisdieren ?
BELANGRIJKE WIJZIGING
Huisdieren zijn niet toegestaan tot 1 november 2026.
Vanaf 1 november 2026 is het wel mogelijk om deze accommodatie met huisdieren te boeken.

D‍e bungalow is ingericht voor maximaal 5 personen.

Let op! Linnengoed is niet standaard inbegrepen bij uw boeking. Dit dient u zelf mee te brengen of kunt u huren bij ons. U kunt linnengoed toevoegen tijdens het boeken. 

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Vaatwasser Vaatwasser
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

energiekosten: €7,5 per dag
Handdoekenpakket (per set): €9,5 per stuk (max. 8). Het pakket bestaat uit een grote en 2 kleinere handdoeken.
Babybedje: €3,5 per stuk per dag (max. 2)
Kinderstoel: €3,5 per stuk per dag (max. 2)
E-bike per week: €135 per stuk (max. 99). E-Bike op aanvraag. De fietsen worden op uw vakantieadres afgeleverd op de aankomstdag en opgehaald op middag/avond voor uw vertrek.
Fiets per week: €55 per stuk (max. 99). € 50,00 per week of € 10,00 per dag. E-Bike op aanvraag (€ 25,- per dag of € 125,- per week). De fiets(en) worden op uw vakantieadres afgeleverd op de aankomstdag en opgehaald op middag/avond voor uw vertrek.
E-bike 2 weken: €270 per stuk (max. 99). E-Bike altijd op aanvraag. De fiets(en) worden op uw vakantieadres afgeleverd op de aankomstdag en opgehaald op middag/avond voor uw vertrek.
Fiets 2 weken: €110 per stuk (max. 99). De fiets(en) worden op uw vakantieadres afgeleverd op de aankomstdag en opgehaald op middag/avond voor uw vertrek.
Kinderfiets per week: €45 per stuk (max. 99). € 45,00 per week of € 8,00 per dag. De fiets(en) worden op uw vakantieadres afgeleverd op de aankomstdag en opgehaald op middag/avond voor uw vertrek.
Kinderfiets 2 weken: €90 per stuk (max. 99). € 90,- per 2 weken of € 8,00 per dag. De fiets(en) worden op uw vakantieadres afgeleverd op de aankomstdag en opgehaald op middag/avond voor uw vertrek.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene aanwijzingen voor annuleringen


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


24 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.7 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.7 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Eva F.

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Sehr schöne ruhige Lage , das Haus ist recht moderne eingerichtet und sauber, die Menschen dort sind sehr Freundlich u. Höflich .

Laura S.

4,7 4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

C. S.

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Sehr netter Service.

Olga R.

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Das Haus ist sehr gut ausgestattet gewesen, wir waren nun schon zum 2. mal in De Shelp 24

U. S.

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

meer weergeven

Contact

Bedrijf Great Vakantiehuizen
Mevr. J. Hoogerdijk

Mevr. J. Hoogerdijk

Gastvrouw sinds: 30-03-2026

Contacttalen: Duits

Advertentienummer: 4824279

Andere accommodaties van Mevr. J. Hoogerdijk

Alle accommodaties weergeven van Mevr. J. Hoogerdijk

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 4824279

Laatst bijgewerkt: 31.03.2026

Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4824279.htm


«De Schelp 24» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 24 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat