Terug
Zoeken

de Werf - Comfort Patiozijde

Max.  2  personen
20m²
0 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling


Beschrijving

Logies de Werf: Verblijf in het hart van Egmond aan Zee. Aan de Zuiderstraat 41 bieden wij 5 comfortabele kamers en 3 sfeervolle appartementen voor een ontspannen verblijf.

Stap binnen in onze stijlvolle, kamer van 20 m², waar comfort en sfeer samenkomen in het hart van Egmond aan Zee. De kamer is in 2026 volledig nieuw gerealiseerd en modern afgewerkt met luxe materialen zoals onderhoudsvriendelijke PVC-vloeren en hoogwaardige SPC-wanden. De sfeervolle fotowand van Egmond geeft de kamer een unieke uitstraling met een knipoog naar strand, zee en dorp. 

Geniet van een heerlijke nachtrust in het royale boxspringbed van 180x200 cm, uiteraard opgemaakt bij aankomst en voorzien van extra sierkussen en een comfortabele plaid voor een warme, luxe sfeer. Tevens ontvangt u 2 handdoeken per persoon

De moderne badkamer beschikt over een ruime regenwaterdouche, toilet, wastafel met lade en ruimte om handdoeken op te hangen. Dankzij de eigen boiler, airconditioning en het separate afzuigsysteem geniet u van extra comfort en privacy tijdens uw verblijf. De kamer is praktisch ingericht met een kledingkast met hang- en legruimte, een kluisje, mini-koelkast en een bureau met waterkoker — ideaal voor zowel een ontspannen weekend aan zee als een langer verblijf. 

Aan de achterzijde bevindt zich een ruime, betegelde patio met terrastafels en stoelen. Hier kunt u samen met de andere gasten heerlijke nazitten na een heerlijke dag in Egmond aan Zee. 

Beschikbare kamers zijn:Bakenlicht (3)Vuurtoren (4)Torensduin (6)
De kamers Comfort Patiozijde zijn identiek ingericht aan de kamers Comfort Straatzijde en beschikken over dezelfde voorzieningen. Deze kamers liggen aan de binnenzijde van het gebouw en bieden uitzicht op de patio, wat zorgt voor een rustigere verblijfservaring.
De ligging van Logies de Werf is uniek: midden in het bruisende centrum van Egmond aan Zee, slechts 10 meter van het gezellige Pompplein. Restaurants, terrassen en een café bevinden zich letterlijk om de hoek, terwijl strand en zee op loopafstand vaan 200 meter liggen. 

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Tuin Tuin
Terras Terras
Kinderbed Kinderbed
Airconditioning Airconditioning
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 6 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Toeristenbelasting: €2,7 per nacht per persoon
Eindschoonmaak: %1,2
Beddengoed: €47 eenmalig

Neem contact op:

De huurprijs is inclusief beddengoed, eindschoonmaak, digitale parkeervergunning (periode 1.3 - 31.10 en alle weekenden), energieverbruik en internet.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 26-08-2026


15 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,6 van 5
4.6 Inrichting
4.6 Prijs / kwaliteit
4.6 Service
4.6 Ligging
4.6 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Robert en Sandra d.

4,8 4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

De ligging in het dorp. De kamer is uitermate sfeervol. Fijn bed, heerlijke douche. Fijn koelkastje op de kamer. Comfortabel dat het verblijf met cijferslot toegankelijk is. Kamer is erg stil en lekker donker met slapen. Zijn mooie materialen gebruikt waardoor ruimte luxe aandoet. De foto van vuurtoren Egmond draagt ook bij aan de sfeer. De ontvangst door de eigenaren was ook erg hartelijk. Wij bleken eerste huurders te zijn.

Andreas S.

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Anja M.

5,0 5 5 5 5 5

Wir hatten zwei sehr schöne Tage in Egmond und haben uns in der Ferienwohnung rundum wohlgefühlt. Die Lage ist hervorragend – sehr zentral und nur etwa 200 Meter vom Strand entfernt. Das Zimmer ist modern eingerichtet und sehr schön. Besonders gefreut hat uns die Nachricht am Tag vor der Abreise, dass wir erst um 12 Uhr auschecken mussten. Das war sehr angenehm und hat unseren Aufenthalt entspannt abgerundet. Vielen Dank – wir kommen sehr gerne wieder!

Mariola K.

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Sehr moderne Ausstattung. Sehr gute Betten! Lokalisierung

Ingrid A.

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

-Mooie nieuwe kamer, centraal gelegen. -Goed liggend bed, ruime badkamer. -Mooie inrichting. -Duidelijke informatiemap( wel gericht eerst op de Duitse gasten) -Binnenkomen mbv een toegangscode.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Rentals Egmond
Bedrijf T. Rentals Egmond

Bedrijf T. Rentals Egmond

Gastheer sinds: 11-06-2009

Contacttalen: Duits, Engels, Nederlands, Englisch

Advertentienummer: 4838198

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0031(0) 728888330

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf T. Rentals Egmond

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf T. Rentals Egmond

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Romantische vakantie

Advertentienummer: 4838198

Laatst bijgewerkt: 26.08.2026

Advertentie online sinds: 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4838198.htm


«de Werf - Comfort Patiozijde» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat