Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis Lust for the Sea

Noordzee - Sleeswijk-Holstein - Dithmarschen - Wesselburenerkoog

Max.  6   gasten
88m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  gasten
88m²
3 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

132 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

132 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online



Beschrijving

lust voor de zee' is gegarandeerd in dit nieuwe comfort vakantiehuis (bouwjaar 2012) gelegen tussen Büsum en St. Peter-Ording in Dithmarschen. Het is gelegen in een doodlopende straat aan de rand van een rustig vakantiepark van kleurrijke houten huizen in Scandinavische stijl - direct achter de dijk en met een terras dat van de weg af ligt. Het is slechts 5 minuten lopen naar het natuurlijke zwemstrand met een kleine kinderspeelplaats. Ontspan in het uitstekend uitgeruste en lichte huis met houtkachel, op het ruime, overdekte terras met strandstoel of in de grote tuin die aan een vijver grenst. Een zithoek in de tuin met een vuurtoren nodigt uit tot een vleugje kampvuurromantiek.
In de zorgvuldig ingerichte inbouwkeuken met vries- en koelkastcombinatie, magnetron en afwasmachine kunt u voor uw lichamelijke welzijn zorgen. De 3 slaapkamers met veel kastruimte, de badkamer met vloerverwarming en sauna, het extra gastentoilet, de wasmachine, de droger, de gezellige speel- en terugtrekhoek op de hemst - dit alles biedt het decor voor een onvergetelijke vakantie, met z'n tweeën of met het hele gezin, ongeacht het seizoen.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 3
Stapelbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Meer 0.05 kilometer

0.05 kilometer

Supermarkt 7 kilometer

7 kilometer

Restaurant 3 kilometer

3 kilometer

Stadscentrum 7 kilometer

7 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 120 kilometer Hamburg

120 kilometer

Station 8 kilometer Wesselburen

8 kilometer

Snelweg-afrit 18 kilometer Heide/Büsum

18 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De kleine nederzetting Wesselburenerkoog is het ideale uitgangspunt voor een actieve vakantie aan de Noordzee: gunstig gelegen - 18 km van de snelweg - zijn er veel verschillende mogelijkheden om uw vakantie te organiseren:

Een dagje Hamburg - misschien met een musical? Een dagtocht naar Husum of Friedrichsstadt met een rondvaart, een tocht naar de Oostzeekust - Glücksburg, Flensburg, Kiel, naar de Vikingen in Sleeswijk, naar Denemarken ...

Excursies per schip? Helgoland, Pellworm, of krab vissen en naar de zeehondenbanken.

Of puur natuur vanaf de voordeur:

Fietstochten, wandelingen, natuurbelevenissen in de Waddenzee en de Katinger Watt - u zit er bijna middenin!

Of sportief onderweg:

Zandstrand, Büsum, , vliegeren, surfen, golfslagbad, golfen, kilometerslange fietstochten over de dijk, paardrijden- alles is mogelijk. .

Of, eindelijk, een vakantie om te ontspannen:

grote tuin, overdekt terras, zonnebaden, dijk en strand op 5 min. loopafstand, diner met vrij uitzicht op de ondergaande avondzon achter de dijk, sauna, houtkachel, moestuin

.... en ook de dagelijkse benodigdheden kunnen in de buurt worden gedaan:

Vers fruit en groenten, ook in biologische kwaliteit, worden aangeboden in de buurt van het vakantiehuis, ook rechtstreeks van de boerderij. In het nabijgelegen Wesselburen (8 km) zijn diverse supermarkten (Sky, Aldi, ) en kunt u heel leuk winkelen in Heide, Büsum, ,
Wesselburenerkoog is een kleine nederzetting aan de Noordzeekust ten noorden van Büsum en ongeveer 2 km ten zuiden van de Eiderschans in het district Dithmarschen.
Het huis ligt direct achter de dijk. Aan de voet van de dijk, aan de kant die naar de zee is gericht, ligt een geasfalteerd voetpad/fietspad waarlangs u kilometerslange fietstochten en wandelingen langs de kust kunt maken.


Recreatiemogelijkheden

Fietsen
Golfen
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Wandelen
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 300
Aanbetaling: 200 € bij het boeken
Resterend bedrag: 2 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

- linnenpakket op aanvraag
(beddengoed, 2 handdoeken, 1 douchehanddoek + 1 gastendoekje
en theedoeken)
15,00 €

- Elektriciteit 0,40 € /kWh
- Brandhout 4,00 € per pak (indien beschikbaar)

Voor een verblijf van minder dan 5 dagen rekenen wij een eenmalige toeslag van 70,00 €.

Er zijn geen verdere bijkomende kosten, geen toeristenbelasting en ook geen kosten aan het nabijgelegen badstrand van Wesselburenerkoog.

meer informatie:

- Strandstoel, ligstoelen
- Insectenhorren voor ramen en terrasdeuren
- Bergruimte voor fietsen in de schuur
- 2 parkeerplaatsen voor auto's
- WLAN
- Reisbedje en kinderstoel voor baby's


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 08-09-2025


14 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Mei 2024

Bernd W. uit Jockgrim

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Top vakantiehuis in de regio Hessen. Perfect voor een ontspannen vakantie met het hele gezin.

Kortom, een zeer mooi, zeer goed uitgerust en zeer schoon vakantiehuis. Onze zoon had veel plezier op de zolder boven de keuken. Ook het contact met de verhuurders was zeer aangenaam en er werd gereageerd op wensen met betrekking tot de aankomst en vertrek, nogmaals bedankt hiervoor. Ook een compliment voor jullie schoonmaakster, ze heeft het huis voorbeeldig klaargemaakt!!!! Ook bedankt voor de welkomstgroet, heel lekker. We komen graag terug en kunnen het vakantiehuis zonder beperkingen aanbevelen. De lange rit door het land was het echt waard.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Antwoord van Mevr. A. Spindler:

Liebe Gäste, vielen Dank für Ihre Bewertung. Wir machen weiter so.
Kommen Sie gerne einmal wieder.
Grüße in die Pfalz!
Fam. Spindler

Juni 2022

Beate A. uit Dortmund

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldig vakantiehuis

We hebben al in veel vakantiehuizen verbleven, maar "Lust auf Meer" is het beste wat we ooit hebben geboekt. Alles en nog veel meer wat je nodig hebt is aanwezig, brandschoon, in uitstekende staat, super gezellig en liefdevol ingericht en het contact met de verhuurder is voorbeeldig.
De locatie is ideaal voor fietstochten naar Büsum, St. Peter Ording, Wesselburen en Tönning.
De dijk en het grasstrand liggen op slechts een steenworp afstand, net als de "Deichkate" als je een keer niet wilt koken.
We kunnen het vakantiehuis alleen maar aanbevelen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen

April 2022

Sandra V. uit Blankenfelde-Mahlow

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een echt droomvakantiehuis

We (3 kinderen met papa en mama) hebben een paasweek doorgebracht in dit geweldige vakantiehuis. In het huis vind je alles wat je nodig hebt voor een vakantie. We hebben nog nooit zo'n goed uitgeruste accommodatie gevonden.

Het huis was ook erg schoon.

Ik had een erg fijn contact met mevrouw Spindler en we konden zonder problemen een extra nacht blijven.

De locatie is fantastisch, direct achter de dijk. In 5 minuten loop je naar het natuurgebied, waar je ook een kleine speeltuin vindt.

We hebben hier een perfecte vakantie gehad en kijken uit naar een volgende keer.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen

Antwoord van Mevr. A. Spindler:

Liebe Gäste,
es freut uns, dass Sie den Urlaub in unserem Haus genossen haben. Kommen Sie gerne wieder.
Ihre Fam. Spindler

Juli 2021

Sven N. uit Haßloch

4,9
4.5 5 5 5 5
Toon Duits

Top vakantiehuis voor het hele gezin

Dit jaar waren we met onze twee kinderen (8 en 11) in dit vakantiehuis en waren enthousiast. De uitrusting is geweldig, alles wat je nodig hebt is er, zelfs een magnetron, wasmachine en droger. We hebben echt niets gemist. Ook de WiFi werkt perfect dankzij 5G.
De locatie in het vakantiepark direct achter de dijk is prachtig, de nabijheid van St. Peter Ording, waar we meestal op het strand waren, is ook helemaal prima.
Ook de tuin met twee geweldige ligstoelen en een prachtig uitzicht op het kleine meer en de dijk is geweldig. Dankzij horren ben je goed beschermd tegen de muggen daar. Er is ook een barbecue en een vuurplaats.
Enige kritiekpunt (tenminste voor grotere mensen met wat meer gewicht), de saunaplekken zijn niet erg gunstig geplaatst en het grootste kritiekpunt is het bed. Bij elke kleine beweging kraakte het zo luid dat je dacht dat het bijna zou instorten.

Maar dat is klagen op hoog niveau. Verder kan het vakantiehuis zonder aarzeling worden aanbevolen.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Juli 2021

Jana E. uit Luckau

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

prachtig vakantiehuis in de natuur

Aangezien we vorig jaar hier al eens waren, maar een ander vakantiehuis hadden, kunnen we heel goed vergelijken. Deze keer waren we helemaal tevreden. Dit is tot nu toe de beste accommodatie die we ooit hebben gehad. Topuitrusting, het hele vakantiehuis was echt schoon, ook de buitenruimte. Ik zou ze altijd weer aanbevelen.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Romantische vakantie

Antwoord van Mevr. A. Spindler:

Liebe Gäste,
vielen Dank, dass Sie sich die Mühe gemacht haben, eine Bewertung für unser Haus abzugeben. Wir freuen uns sehr, dass Sie sich bei uns wohlgefühlt haben, und begrüßen Sie gerne wieder einmal bei uns.
Ihre Fam. Spindler

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Ferienhaus Spindler GbR
Mevr. A. Spindler

Mevr. A. Spindler

Beste gasten, na vele jaren onze vakanties met ons gezin bij Wesselburenerkoog te hebben doorgebracht, is in 2011/2012 onze wens van een eigen vakantiehuis in vervulling gegaan. We hebben het liefdevol ingericht en voorzien van alles wat essentieel is voor een geslaagde vakantie. Netheid, gezelligheid en comfort zijn voor ons bijzonder belangrijk. We komen altijd graag terug om de dingen zelf te controleren.


Andere accommodaties van Mevr. A. Spindler


meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 52366

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 12 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/52366.htm

Ferienhaus Spindler GbR

Mevr. Andrea Spindler

Georg-Kolb-Str. 2

91448 Emskirchen

+4991041625


«Vakantiehuis Lust for the Sea» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit