Terug
Zoeken

Huis Schönbach

Max.  5  personen
75m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

21 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online


Beschrijving

Het vakantieappartement is nieuw gerenoveerd en is als volgt ingedeeld:
APPARTEMENT II op de BEGANE GROND: 80m²
- 1 tweepersoons slaapkamer met wastafel, extra bed mogelijk.
- 1 driepersoons slaapkamer
- 1 woon/eetkamer
- 1 badkamer
- een volledig uitgeruste keuken met oven, magnetron, koffiezetapparaat enz.
- wasmachine

Kinderbed op aanvraag altijd mogelijk.
In de grote tuin met barbecue en gezellige zithoek, schommel en zandbak kunt u heerlijk ontspannen en genieten van mooie vakantiedagen. In de kelder is ruimte voor uw sport- en vrijetijdsuitrusting.
Op het terrein is een eigen gratis parkeerplaats.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 0.3 kilometer

Luchthaven 90 kilometer

Station 7 kilometer

Snelweg-afrit 5 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Onze vakantiewoningen bevinden zich in een rustige en goed onderhouden woonwijk. Het huis heeft een grote tuin met barbecue en zithoek, schommel en zandbak. Naar de winkel in het dorp en naar het zwembad is het slechts ca. 300-500 mtr. Naar de snelweg toegang Herborn West is het slechts 5 km. Parkeerplaatsen bij het huis ßes winkelcentrum ca. 5 KM
U vindt vele excursiemogelijkheden in de nabije omgeving, bijv. vogelpark Uckersdorf, wildpark Donsbach, Krombachtalsperre, grotten Herbstlabyrinth Breitscheid, klokkenmuseum en kasteel Greifenstein, cultuursteden met middeleeuwse binnenstad in Limburg, Herborn en Wetzlar, Oranjestad Dillenburg met Wilhelmsturm en Kasematten. De Aartalsee, de Krombachtalsperre of de Wiesensee bieden watersportmogelijkheden. Herborn-Schönbach ligt aan de voet van het Westerwald in een dichtbebost middelgebergte. Het dorp heeft een bevolking van ca. In het dorp vindt u een tandarts, een huisarts, een bank, een slager met winkelmogelijkheden, een zwembad, golfslagbad in Herborn, tennisbaan, speeltuin, restaurant, enz. Op goed ontwikkelde fiets- en wandelpaden kunt u genieten van de nabije en verdere omgeving zoals de Rothaarsteig, Lahn-Dill-Bergland enz. (kaarten met goed beschreven en toegelichte rondleidingen zijn beschikbaar). Wintersportmogelijkheden: Langlaufen en skiën met skilift.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Zeilen
Skiën
Snowboarden
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

De prijs is een basisprijs per overnachting
Voor slechts 3 nachten rekenen wij een toeslag van 30,--€

Neem contact op:

De appartementen zijn bij uitstek geschikt voor gezinnen met kinderen of wandelgroepen. Het terrein is omheind. De wandel- en fietspaden zijn van gemakkelijke tot gemiddelde moeilijkheidsgraad. De eigenaar woont niet in het huis. We zijn echter altijd bereikbaar,
Ook zeer geschikt voor zakenmensen en installateurs!!!!!!!!


Beschikbaarheid

Boekingskalender niet beschikbaar. Vraag direct bij de verhuurder naar beschikbare data.


2 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Augustus 2015

Sally H. uit England

5,0 5 5 5 5
Toon Engels

Mooi huis

Bedankt voor het verblijf in het huis. Het is mooi en comfortabel. Geweldige slaapkamers en tuin. Erg fijn om de kelder met wasmachine te hebben. Het dorp en de omgeving zijn mooi, met geweldige plekken om te zien en te eten. Zou dit huis aanbevelen als uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden

December 2013

Lydia Ilz uit Hünfeld

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Prachtig object!

Zeer mooie, goed onderhouden flat en super faciliteiten! De service van de hospita is gewoonweg geweldig. Heel leuk contact! Perfecte prijs-kwaliteitverhouding! Het was echt heel mooi, heel erg bedankt! Graag gedaan! Groeten uit Hünfeld.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Romantische vakantie


Contact

Bedrijf Haus Schönbach
Dhr. B. Peter

Dhr. B. Peter

Wij bieden u een schone en goed onderhouden flat aan, omdat wij zelf een verzorgde sfeer op onze reizen op prijs stellen, en wij verheugen ons op uw bezoek.

Gastheer sinds: 02-07-2013

antwoordtijd: onder 6h

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 56970

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 064645184

0049(0) 01726989637

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Dhr. B. Peter

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 56970

Laatst bijgewerkt: 11.03.2026

Advertentie online sinds: 12 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/56970.htm


«Huis Schönbach» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 2 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat