Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

5* Villa in Lenné Park

Omgeving Berlijn

Max.  8   gasten
175m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 8  gasten
175m²
4 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

163 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

163 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online



Beschrijving

Welkom op het platteland van Berlijn! Het vakantiehuis "Villa am Lenné-Park", gebouwd in mei 2015, wacht op u!

Het vakantiehuis heeft een met zonne-energie verwarmd buitenzwembad van 40 m² (seizoen mei tot oktober) voor exclusief gebruik.

Tussen het vakantiehuis en het zwembad ligt een groot grasveld met ligstoelen, ideaal om te zonnebaden.

De woning is groot, genoeg ruimte voor vrijetijdsbesteding. S Avonds nodigt het terras u uit voor een gezellige barbecuemiddag of -avond in de buitenlucht.

Meer informatie over de 5* villa in Lenné Park:

Huis en interieur
- Nieuwbouw met eerste bewoning mei 2015
- ca. 175 m² woonoppervlak; perceel
- rustige woonwijk in het noordoosten van Berlijn
- eetkamer met uitzicht op de tuin/zwembad
- 4 slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed
- 2 badkamers, één op elke verdieping
- Hoogwaardige natuurstenen vloeren (graniet)
- Woning is omgeven door een tuinhek
- 3 parkeerplaatsen op het terrein, meer in de directe omgeving

Tuin en zwembad
- Op zonne-energie verwarmd zwembad (seizoen mei-oktober) met verlichting
- Tuin met groot grasveld met ligbedden
- Groot overdekt terras (50 m²)
- Grote barbecue (smoker) met toebehoren voor barbecue-avonden
- Voor de kleinste gasten: een zandbak

Interieur
- Uitgebreid uitgeruste keuken
- Keukenapparatuur: Koelkast, fornuis (inductie) en oven
- Vaatwasser, magnetron en koffiezetapparaat
- apart eetgedeelte
- ruime woonkamer met moderne meubels en accessoires
- 65" satelliet HD TV (Astra 19,2° Oost)
- Surroundsysteem met Bluray-speler incl. radiofunctie en USB-aansluiting voor muziek, foto's of films/video's van USB-stick/harddisk
- Badkamer op de begane grond met douche, badkamer op de eerste verdieping met bad en douche
- Elke slaapkamer met grote kleerkast
- Een slaapkamer boven met Smart TV
- Gratis snelle internettoegang via WLAN/Wi-Fi

Om de huurprijs te berekenen gebruikt u de prijscalculator onderaan de pagina.

Gasten met een kort verblijf gelieve te informeren!

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 4
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 4 kilometer

4 kilometer

Meer 4 kilometer

4 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

3 kilometer

Restaurant 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Stadscentrum 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 36 kilometer Flughafen Berlin Brandenburg (BER)

36 kilometer

Station 1.5 kilometer Blumberg (b Berlin)

1.5 kilometer

Snelweg-afrit 2 kilometer Berlin-Hohenschönhausen

2 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het vakantiehuis ligt midden in een rustige eengezinswoning nederzetting. Je wordt alleen gewekt door het getjilp van vogels. Het prachtig aangelegde Lenné Park nodigt uit tot een ochtendwandeling op ongeveer 500 meter van het huis.

Het vakantiehuis is ideaal om de Duitse hoofdstad te leren kennen. Het is gemakkelijk en snel te bereiken met de auto, maar ook met de regionale trein vanaf het station in Blumberg, dat op ongeveer twee kilometer afstand ligt.

Onze tip: Vanaf station Ahrensfelde, dat op ongeveer 10 minuten afstand ligt, rijdt de S-Bahn S7 elke 10 minuten naar het centrum van Berlijn.

In ongeveer 30 minuten bereikt u alle belangrijke bezienswaardigheden van de federale hoofdstad.


Het dorp
Het vakantiehuis ligt in de wijk Blumberg in de gemeente Ahrensfelde, ten noordoosten van de Berlijnse stadsgrens. De afrit Berlijn-Hohenschönhausen van de snelweg 10 (Berliner Ring) ligt in het dorp.

Het centrum van Blumberg werd in de jaren negentig liefdevol gerenoveerd. Er is een bloemenwinkel, een hotel met restaurant, scholen en een kleuterschool. In het naburige dorp, op ongeveer 3 km afstand, is er een zwemmeer. In het commerciële gedeelte van het dorp bevinden zich een supermarkt, een doe-het-zelfzaak, nog een hotel, benzinestations en een fastfoodrestaurant. Als u op zondag aankomt, is de dichtstbijzijnde open supermarkt op het station Berlijn-Lichtenberg, ongeveer 18 km verderop.


De regio
In het noordoosten van Berlijn grenst het regionale park Barnimer Feldmark aan de rand van de stad
Dorpen, landgoederen en herenhuizen, liefdevol gerestaureerde kerken en veldstenen gebouwen, kleine meren, uitgestrekte velden met veldoleanders en oude lanen zijn essentiële details die de bijzondere charme van dit landschap kenmerken.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Jagen
Paardrijden
Zwemmen
Tennis
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 11:00
Borg: € 150
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: bij aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Kinderen tot 3 jaar gratis
- vanaf 4 personen kinderen tot 11 jaar 10€ vaste prijs per dag.
Elke extra persoon 15€ per dag.

Elektriciteit en water kosten naar verbruik, brandhout tegen betaling.

In het zomerseizoen draait de circulatiepomp van het zwembad overdag en in de winter/overgangsperiode zijn er, afhankelijk van het weer, extra verwarmingskosten in de vorm van een hoger elektriciteitsverbruik (lucht-warmtepomp in combinatie met vloerverwarming). Door de hoge energie-efficiëntie van het huis (zeer goede isolatie) zijn deze echter matig.

Annuleringskosten na bevestiging van de reservering: Gratis. Minder dan zeven dagen voor aankomst: 30% van de boekingsprijs.

Aankomst vanaf 15.00 uur, verblijf op de dag van vertrek tot 11.00 uur mogelijk.

Beddengoed incl. 1 handdoek tegen betaling van € 10 per bed

Saunahuis tegen betaling 3 uur a 20€ = 60€

Prijzen voor korte vakanties met toeslag op aanvraag!

Annuleringsvoorwaarden:

Een annulering (afzegging) moet schriftelijk per e-mail aan de verhuurder worden gedaan. De bij de boeking te betalen aanbetaling van 30% van de totaalprijs wordt in geval van annulering niet terugbetaald. Als de annulering ten minste 8 weken voor de geplande incheckdatum plaatsvindt, wordt de aanbetaling terugbetaald. Bij een nieuwe boeking wordt de aanbetaling van de eerder geannuleerde boeking verrekend.


Een annulering (afzegging) moet schriftelijk per e-mail aan de verhuurder worden gedaan. De bij de boeking te betalen aanbetaling van 30% van de totaalprijs wordt in geval van annulering niet terugbetaald. Als de annulering ten minste 8 weken voor de geplande incheckdatum plaatsvindt, wordt de aanbetaling terugbetaald. Bij een nieuwe boeking wordt de aanbetaling van de eerder geannuleerde boeking verrekend.


meer informatie:

Houd er rekening mee dat er geen jeugdgroepen gewenst zijn bij deze accommodatie.

Huisdieren mogelijk in overleg, tegen betaling.
Korte vakanties zijn altijd mogelijk tegen betaling, informeer bij ons!

Vragen worden binnen 24 uur beantwoord.

Kerstmis en oudejaarsavond:
Minimale bezetting 6 personen

Graag alleen serieuze aanvragen (met korte beschrijving, aantal personen, leeftijd kinderen), evenals seizoensgebonden prijzen.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 28-08-2025


16 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.9 Inrichting
4.6 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.6 Ligging
4.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Mei 2025

Carsten W. uit 04552 Borna

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Werkelijk een 5* villa

In een top uitgerust vakantiehuis, met verwarmd zwembad en grote tuin, hebben we een paar prachtige dagen gehad. Zeer vriendelijke ontvangst door mevrouw Schöning. Het ligt rustig, je kunt barbecueën (roker) en genieten van het leven in het verwarmde grote zwembad. In het huis is voldoende ruimte. Het terras is groot en overdekt. Alles is zeer mooi.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Augustus 2024

Gökhan T. uit Berlin

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Alles super

Wij hadden een geweldige vakantie. Mevrouw Schöning was zeer vriendelijk en altijd aanspreekbaar.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Juni 2024

Dirk H. uit Rosa-Luxemburg-Str. 20

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Sterk aanbevolen.

Bij aankomst werden we zeer vriendelijk ontvangen en werd het huis aan ons voorgesteld. Alles is zeer mooi ingericht, netjes en schoon. Ook de tuin is goed onderhouden. De eigenares en haar zus zijn zeer vriendelijk en behulpzaam. Het huis bevindt zich op een rustige locatie. Van hieruit kan men dankzij goede verbindingen de omgeving verkennen, of het nu met de trein naar Berlijn is of met de auto.
Het zwembad heeft onze kinderen erg blij gemaakt. Aangezien deze verwarmd is, kan hij ook bij bewolkt weer worden gebruikt.

Al met al een zeer mooie vakantie waar niets aan ontbrak.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden

Oktober 2023

Frank B. uit Grosspösna

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer aan te bevelen!

Het huis is top ingericht, modern en zeer schoon. Niets ontbreekt. De verzorgde tuin, het terras, het zwembad zijn zeer uitnodigend. Hier kun je heerlijk ontspannen, barbecueën, zwemmen...

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Juni 2023

Britta S. uit Eppstein

2,6
4 1 1 3 4
Toon Duits

Let op oplichting!!!

De verhuurster is onvriendelijk, controlerend en geldbelust. De borg wordt niet teruggegeven, de elektriciteitsprijzen zijn volledig uit de hand gelopen. Ze beweert dat bezoek slechts 2 uur mag blijven en daarna extra moet betalen per persoon, ook al betaal je huur voor het huis en niet per persoon. Mijn zus met haar gezin bezocht me, om 22:00 uur klopte de verhuurster aan en zei dat mijn gasten nu moesten vertrekken of dat ik ze officieel moest boeken. Sindsdien voelde ik me daar niet meer comfortabel. De verhuurster woont naast de deur, staat achter het hek, luistert gesprekken af en controleert alles. Bij vertrek wilde de verhuurster extra geld van me hebben omdat ze mijn zus met familie 60€ heeft berekend. Ik vertelde haar dat ik dit aan mijn advocaat zou overhandigen. Ze verwees me naar de algemene voorwaarden. Daar staat niets. Ik wilde iets op schrift, maar ze weigerde me iets te schrijven en verwees me naar e-mail. Dus nam ik de bon mee om iets in handen te hebben. Ze wilde de bon van me afpakken. Ik vluchtte in mijn auto om de bon veilig te stellen. Ze trok mijn autodeur open en werd agressief.

Aanbevolen voor: Senioren

Antwoord van Mevr. U. Schöning:

Gerne erläutern wir an dieser Stelle unser Preismodel:

Für einen saisonalen Grundpreis ist die Beherbergung von vier Personen inklusive.
Weitere Personen können für einen Pauschalpreis von 15€ pro Nacht hinzugebucht werden.

Gerne können temporär weitere Gäste das Grundstück und das Ferienhaus nutzen. Wenn sich diese Nutzung jedoch praktisch auf den gesamten Buchungszeitraum erstreckt und ohne Absprache mit unser als Vermieter, erfolgt, dann sehen wir hier eine Abweichung von den vereinbarten Buchungsdaten.
Wir wurden vom Gast nicht über die zusätzlichen Gäste informiert.

Wir möchten an dieser Stelle betonen, dass es weder zu Handgreiflichkeiten kam, noch jemand belauscht wurde. Für unsere Buchhaltung hätten wir nur gerne eine Kopie / Foto der Quittung anfertigen wollen. Dies war uns jedoch nicht möglich.

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. U. Schöning

Mevr. U. Schöning

meer informatie

Objectnummer: 69009

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 10 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/69009.htm


«5* Villa in Lenné Park» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 16 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit