Villa Oceana
Jardim do Mar
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
69 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 10 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
69 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 10 Jaren online
Beschrijving
Villa Oceana is twee verdiepingen. De begane grond is open plan met een grote woon / eetkamer, satelliet-tv, en een volledig uitgeruste keuken [elektrisch fornuis, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, koel-vriescombinatie]. Er is een aparte bijkeuken met wasmachine etc.
De begane grond is ook een toilet met fonteintje.
Op de eerste verdieping: 2 slaapkamers, een met een tweepersoonsbed en de andere met twee bedden. Balkon met uitzicht op de zee. Badkamer met douche, toilet, bidet en wastafel.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Stadscentrum 0.2 kilometer
0.2 kilometer
50 kilometer
Snelweg-afrit 3 kilometer
3 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Villa Atlantica & Villa Oceana zijn 2 individuele huisjes, die werden gebouwd van 2006. Ze liggen aan de rand van het kleine dorp, op ongeveer 200 meter loopafstand van het centrum van het dorp, met een prachtig panoramisch uitzicht op de Atlantische Oceaan. Elk huis heeft een eigen zonneterras waar u kunt genieten van de spectaculaire zonsondergangen. Een trap leidt naar het zwembad en een groot zonneterras met een overdekte veranda voor de gasten van de drie huizen - Villa Atlantica, Villa Oceana en Casa das Pedras - beschikbaar zijn.
Internet en WiFi zijn gratis beschikbaar.
Het kleine dorpje Jardim do Mar is gelegen in de buurt van de zee, aan de voet van de spectaculaire kliffen, 45 minuten van de luchthaven, aan de zonnige zuidwestkust. Dit rustige, traditioneel dorp, dat is grotendeels een voetgangerszone, bestaat uit oude stenen huizen en smalle, met bloemen bedekte steegjes, en wordt beschouwd als een van de beste op het eiland. Bekend als world-class surfen gebied, het heeft 2 gezellige bars, 1 restaurant, 1 dorpswinkel & media center met gratis toegang tot internet, en een lange boulevard met palmbomen. De kleine haven heeft een schone kiezelstrand om te zwemmen en snorkelen en beach bar.
Op 10 minuten rijden van Calheta, met een zandstrand, supermarkt, diverse restaurants en een jachthaven, vanwaar u Wal- & Delfinbeobachtungs- of visreizen kunnen maken.
Een aantal van de mooiste berglandschappen en wandelpaden in de bergen liggen op 20 minuten rijden.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| minimale verhuurperiode 1 week betaling kan worden gemaakt in euro's tegen de huidige wisselkoers |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.
Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.
neem contact op:
Prijzen: per huis per nacht, minimaal 7 nachten.
Gasten kunnen niet binnen roken.
Kinderbed en kinderstoel op aanvraag beschikbaar.
Gratis parkeergarage aan het dorpsplein, op 200 meter
Een luchtverhitter beschikbaar, maar is zelden nodig.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 26-10-2025
1 Beoordeling
Totale beoordeling
Juli 2025
Nele V. uit Pittem
Mooiste plekje van Madeira om te logeren!
Ik schrijf deze review vooral omdat ik zelf even getwijfeld heb om te boeken omwille van het lage aantal reviews...
Nochtans was er niet 1 reden om te twijfelen!
Margaret en Ray zijn de perfecte verhuurders, met duidelijke en snelle communicatie.
Wij verbleven in villa Oceana. Het huis is heel ruim, heeft 2 terrassen met dagelijks een prachtige zonsondergang, er is een eigen washokje met een super goede wasmachine, de keuken is praktisch (zonder vaatwas), echt alles is er!
Het dubbel bed is niet erg breed, maar je ontwaakt er met zicht op zee van op je hoofdkussen!
Er is geen airco in de kamers, slapen met de ramen open kan, er zijn niet zo heel veel muggen (geen vliegenramen).
Het terras bij de leefruimte is echt groot met n bbq, het terras aan de slaapkamers is ook ruimer dan op de foto's en is leuk om ns even alleen een boekje te lezen.
Het zwembad is lekker diep om te springen en deel je met 2 andere huisjes, vaak zit je er toch alleen.
Zwemmen kan ook in de oceaan. Onderaan het dorp loopt een mooie boulevard. Aan de oostkant is een betonnen steiger waar je kan springen en waar je ook kan liggen. Aan de westkant kan je naar een keienstrandje gaan om te snorkelen. De zee is in de zomer niet te wild daar.
Om het huisje te bereiken moet je n kleine 10min stappen vanaf de parking. Ondanks het hoogseizoen vonden wij altijd wel n plekje vrij.
Boodschappen deden wij in de supermarkt langs de toegangsweg naar Jardim. Hier kom je sowieso voor en na iedere uitstap voorbij.
Funchal is 50min rijden, Porto Moniz 45min, de meeste wandelingen 45min à 1u. Lijkt misschien allemaal wat ver, maar de locatie en het comfort van dit huisje maakt echt alles goed! Bovendien is het zo mooi onderweg...
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Strandvakantie, Romantische vakantie
Contactpersoon
Dhr. R. Dolman
Andere accommodaties van Dhr. R. Dolman
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
neem contact op
privé-website:
Villa Oceana
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Portugal
Advertentienummer: 70334
Laatst bijgewerkt: 25.10.2025
Advertentie online sinds: 10 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/70334.htm
Dhr. Ray Dolman
The Bryn, Reynoldston
SA31AA Swansea
0044 (0) 1792390175
«Villa Oceana» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.
en commissies