Check-in
'House Mira' met zwembad in de buurt van de zee
Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
159 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 10 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Dit prachtige vakantiehuis voor maximaal 11+2+2 personen met verwarmd zwembad ligt op een 1200 m² groot, omheind perceel en is stijlvol en modern ingericht voor een aangename vakantie. Het bevindt zich in een rustige woonwijk met eengezins- en meergezinswoningen in het noordelijke binnenland van Istrië, niet ver van de Sloveense grens. Van hieruit zijn uitstapjes in de natuur, naar pittoreske dorpjes, naar de zee en naar de buurlanden een ideaal vertrekpunt.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 7 kilometer
7 kilometer
Supermarkt 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Restaurant 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Stadscentrum 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Bus 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Luchthaven 27 kilometer
27 kilometer
Station 18 kilometer
18 kilometer
Snelweg-afrit 18 kilometer
18 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis ligt in een mooi en rustig dorp Kastel.
Tussen Buje en Umag
De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 500 m afstand, een restaurant bereikt u na 500 m en het centrum na 3,5 km. Sloveense grensovergang 3 km.
Dichtstbijzijnde strand van Kanegra 3 km. Luchthaven (8 km met de auto van onze accommodatie verwijderd. Voor de watersporters onder u is er een bootverhuur in Umag, 10 km. Verdere sport- en entertainmentactiviteiten wachten u in de omgeving. Bijvoorbeeld karten in Kator 12 km. Golf in Hotel Kempinski Adria 12 km Duiken in Umag 10 km. Informatie over hoe u bij ons kunt komen:
Oostenrijkse route (Oostenrijk-Slovenië-Kroatië 500 km)
Wenen (at) Graz (at) Linz (at) Maribor (si) Ljubljana (si) Koper (si) Umag (hr)
Salzburg-Villach-Ljubljana-Koper-Umag
Duitse route (Duitsland-Oostenrijk-Italië-Slovenië-Kroatië 500 km)
München (de) Salzburg (at) Villach (at) Tarvisio (it) Triëst (it) Koper (si) Umag (hr)
of München, Salzburg, Villach, Ljubljana, Dill,
afstand tot enkele Europese steden:
Wenen 520 km
Graz 335 km
Klagenfurt 210 km
Villach 230 km
Ljubljana 130 km
Koper 18 km
Triëst 30 km
Venetië 120 km
. De accommodatie bevindt zich na de Kroatische grens op ca. 2 km afstand in Kastel. De reis vanuit het westen voert door Slovenië. Rijd voorbij Koper, sla in Koper rechtsaf de A1 op (bord Pula Poreč-HR) en volg de E751 Smarska Road richting de Kroatische grensovergang Kastel. Kastel is de eerste plaats achter de grens. Sla 400 m na de grens linksaf (bord Kastel). In Kastel volgt u de borden Umag. Na 350 m bij de kapel rechts afslaan. Hier staat het bord Vizinada, Vizinada is een deel van Kaštel, waar uw bestemming is. Bel ons alstublieft 1-2 uur voor uw aankomst of stuur ons een sms.
Het adres is
Kaštel Vižinada 67 Buje 52460.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 21:00 |
| Aanbetaling: | 15 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De prijs is inclusief: elektriciteit, water, airconditioning ,. Toeristenbelasting ... Lakens, handdoeken Aankomst en vertrek: zaterdag tot zaterdag |
Betalingsmogelijkheden:
Creditcard
Overschrijving
PayPal
Contant Betalen
Automatische Incasso
Annuleringsvoorwaarden:
Neem contact op:
En nu tijd om de huur ... Wij zijn een jong koppel ongeveer 50 jaar oud. Hebben 2 kinderen. Komende vanuit Oostenrijk, Salzburg
Hebben 15 jaar geleden ons leven besloten om te veranderen en iets nieuws te proberen in Istrië .. En dat was de volledige resultaten. We zijn hier erg blij en het is heel anders als in Oostenrijk. Van de gerechten, wijnen, olijfolie die kan oplopen tot de cultuur en de mensen die Mitt .. Wij nodigen u warm, zijn er altijd voor u wanneer u ons nodig heeft. We willen onze beste en zo mooi mogelijk te geven om u de vakantie te bieden.
Ons huis is afgerond slechts een par jaar, met veel aandacht. Jaarlijks is altijd iets nieuws om het mooier en comfortabeler te maken.
het is zeer interessant,
We hebben een verwarmd zwembad
Zo is het mogelijk het gebruik van vroege lente tot eind oktober
Dan, tafeltennis en schommels, -TV internationale en Duitse programma's, grote tuin met vele verschillende vruchten
U kunt zoeken naar zichzelf.
Appels, pruimen, abrikozen, vijgen, perziken UVS.
Dank u wel, we willen soms zeggen aan al onze trouwe gasten die geloven in ons en zou zeker terug komen naar ons.
Door middel van je leren we om onszelf te ontwikkelen en beter en beter te worden,
Zo ver zullen we nog meer te investeren om u nog meer te bieden.
Fam. Iljazovic
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 12-06-2026
8 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juni 2024
E. W. uit Berlin
Traume-urlaub
We hadden een onvergetelijke vakantie.
Mooi, zonnig weer, warm zee, schoon zwembad.
Het huis is goed onderhouden en goed uitgerust. Alles komt overeen met de gegevens in de advertentie.
De gastheren zijn aardig en vriendelijk.
Ze spreken Duits, wat ons erg heeft geholpen toen we iets nodig hadden.
We komen graag terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
Juni 2024
W J. uit Salzbug
Prachtige vakantie. Fam.W,Jann
We hadden een zeer mooie vakantie.
Alles was lovenswaardig. Alleen het prachtige uitzicht op zee vanaf het terras, de grill, de netheid, het zwembad, het huis…
Ik kan het iedereen alleen maar aanbevelen.
Juni 2019
Familie H. uit Piesendorf
Mooi vakantiehuis
Het huis is erg mooi, goed onderhouden, schoon en goed ingedeeld voor grote gezinnen of groepen. Er was ook alles wat nodig was in de keukens en er zijn drie verdiepingen, elk met airconditioning. Het buitenzwembad was ook aangenaam warm, we hebben vele uren doorgebracht aan het overdekte zitje in de tuin. We hebben altijd genoten van ons ontbijt op het terras op de 1e verdieping.
Wij hebben dit privé geboekt en kunnen het vakantiehuis alleen maar aanbevelen
Hartelijk dank voor alles, we komen graag nog eens, de volgende keer zal het zeker lukken met onze vrienden!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
September 2018
K. A. uit Wien
Anton K. uit Wenen
We hebben nog nooit zoiets meegemaakt. Het is nog mooier dan op de foto's
De verhuurders zijn erg vriendelijk en doen er alles aan om het je naar de zin te maken. Nogmaals bedankt voor het organiseren van een verjaardagsfeestje voor ons kind.
Het huis is zeer hoogwaardig en smaakvol ingericht. We werden verwelkomd met een fles mousserende wijn en een kaas- en druivenplateau. Alles is perfect en we hebben heerlijk uitgerust.
We komen zeker nog eens terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
Juni 2017
Mario L. uit 82110 Germering
Recreatie en ontspanning
Zeer mooi schoon en goed onderhouden huis.De gastheren die op het terrein wonen zijn zeer vriendelijk en behulpzaam. We werden altijd verzorgd door Mira en Mato met zelfgemaakte lekkernijen.De barbecue avond door Mira en Mato was erg leuk.We vonden het zwembad voor eigen gebruik erg leuk.Zeer rustige plek, ideaal om te ontspannen.De naburige steden Umag,Novigrad,Porec zijn ook gemakkelijk bereikbaar met de auto en zijn een bezoek waard. We hadden een zeer goede rust en zullen opnieuw komen.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden
Antwoord van Mevr. M. Iljazović:
Halo:
Vielen Dank noch einmal an
schön verbrachte Zeit.
Vielen Dank für Ihre positive Kommentare.
Grüße
Mira, Mato, Joseph und Maria
Contact
Bedrijf Ferienhaus mit Beheiztem Pool
Mevr. M. Iljazović
Wij zijn een gezin van vier. Wij hebben 17 jaar in Oostenrijk (Salzburg) We keerden terug naar de HR ., En nu hebben we geprobeerd om ons huis te organiseren deze jaren en uit te rusten onze gasten zich prettig voelen. als ze iets nodig hebben. bijvoorbeeld, laten zien wat zijn jullie allemaal geïnteresseerd en we kunnen helpen. Business, strand, stad, etc. Restorane anderszins vrede Dank u wel, we willen soms zeggen aan al onze trouwe gasten die geloven in ons en zou zeker terug komen naar ons. Door middel van je leren we om onszelf te ontwikkelen en beter en beter te worden, Zo ver zullen we nog meer in het oog te investeren om u nog meer te bieden Ons motto is: Als je tevreden bent, dan komt terug en alles vertellen Als u nog niet vertel ons We zijn natuurlijk om onze gasten zich thuis voelen versuchensein welkom Fam. Iljazovic
Gastvrouw sinds: 13-02-2016
antwoordpercentage: 90%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels, Italiaans, Kroatisch, Kroatien
Advertentienummer: 81067
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Buje, Istrië, Kroatië
Kastel Luksic, Split Region, Dalmatië
Buje, Istrië, Kroatië
Neem contact op
privé-website:
'House Mira' met zwembad in de buurt van de zee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 81067
Laatst bijgewerkt: 12.06.2026
Advertentie online sinds: 10 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/81067.htm
Ferienhaus mit Beheiztem Pool
Mevr. Mira Iljazović
Kaštel-Vižinada 67
52460 Buje
00385(0) 52777048
«'House Mira' met zwembad in de buurt van de zee» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.