Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Serenella-Montescudaio Cecina

Toscane, Prov. Pisa, Cecina, 10 km. Van de zee, Opper Maremma, Etruskische kust.

Max.  4   gasten
47m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers (+1)
1  Badkamer
Max. 4  gasten
47m²
1 Slaapkamers (+1)
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

102 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 9 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

102 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 9 Jaren online



Beschrijving

47m², Rustige op het zuiden gerichte 2 KAMER-begane grond woning, omringd door privé tuinen afgezet met geurige jasmijnhagen. Geschikt voor maximaal 4 personen. Kinderen en ouderen welkom en geschikt. 180° panoramisch TERRAS, AIRCONDITIONING, WAS-VAATWASMACHINE, FIETSEN, satelliet-tv, open HAARD, barbecue, radiatoren. RUIM uitgerust. ECO ZWEMBAD. Privé PARKEERPLAATS bij het huis, op de grote binnenplaats met PRIVÉ TOEGANG (elektrische poort), onder eeuwenoude eiken.

Slaapplaatsen

Slaapkamers
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Woonkamer
Slaapbank (160x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 10 kilometer

10 kilometer

Meer 10 kilometer

10 kilometer

Supermarkt 400 meter

400 meter

Restaurant 100 meter

100 meter

Stadscentrum 400 meter

400 meter

Bus 300 meter

300 meter

Luchthaven 60 kilometer Pisa Airport

60 kilometer

Station 6 kilometer Cecina

6 kilometer

Snelweg-afrit 11 kilometer Rosignano

11 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Residentie CURATO en rustig, omringd door TUINEN, gelegen op de heuvelkam, met UITZICHT recht tegenover de MIDDELEEUWSE stad.
PRIVÉ TOEGANG (elektrische poort) tussen eeuwenoude eiken, leidt naar de binnenplaats met PRIVÉ PARKEERPLAATS voor het huis.
Op slechts 6 km afstand bevindt zich het kleine stadje Cècina, aan de ZEE, met 13 km doorlopend VRIJ STRAND van ZAND, geflankeerd door een BESCHERMD PINABOS! ECOLOGISCH ZWEMBAD (ongeveer 7 x 12 m, altijd kristalhelder water), op het panoramische en zonnige terras aan het einde van het terrein (met ligstoelen, parasols, douche, enz.) UITZICHT van meer dan 180°. TOSCANE zoals in een GEÏLLUSTREERD BOEK!
Het KLEINE rustige complex omgeven door groen met een privézwembad van de residentie, aan het begin van het kleine stadje Montescudaio. ZWEMBAD weinig bezocht. TOSCAANSE SFEER in een zeer INDIVIDUELE en verzorgde omgeving. Het appartement op de begane grond, omgeven door privétuinen, een terras met een 180° panorama uitzicht op de MIDDELEEUWSE VESTING van Montescudaio, de zachte heuvelketens, pijnbomen, cipressen tot aan de vlakte van Cecina en de "ETRUSKISCHE KUST". ALLES TE VOET BEREIKBAAR. Met een WANDELING van 5 minuten over de "Hauptstraße" bevindt u zich in het kleine zogenaamde "PLEIN" van MONTESCUDAIO, waar u bij een café aan een tafel onder de bomen kunt zitten, met een CAPPUCCINO, een heerlijke SPRITZ. . . en lees de Duitse krant gekocht in de winkel ernaast. De betoverende oude straatjes met trappen, bogen, bloemen, een wandeling naar de klokkentoren (resten van het oude kasteel), tot aan het hoogste punt voor de kerk, met een boomrijke terras met uitzicht over de hele Etruskische kust. Op het plein vinden vaak in de openlucht de "beroemde feesten" plaats, met muziek, wijn- en olieproeverijen, etc. . . Vanaf FEBRUARI verspreiden de TUINEN bedwelmende geuren: mimosa, brem, lavendel, rozemarijn... en voor u om mee te koken, de KRUIDEN van de Italiaanse keuken die u in onze tuin kunt plukken. Vooral mei is prachtig, om STEDEN TE BEZOEKEN, te ZWEMMEN op verlaten stranden, of de gemakkelijk BEREIKBARE inhammen tussen rode rotsen en wilde vegetatie! Met het romantische TOSCAANSE LANDSCHAP voor ons, met het heldere en VROLIJKE geluid van de klokken van onze kerk, is het gemakkelijk te ONTSPANNEN in de zon op ons terras, met een glas wijn en de uitnodigende geur van onze eigen BARBECUE.
De tuin en het TERRAS worden de belangrijkste "woonkamer" van 's ochtends tot 's avonds. 's Nachts, in de ZOMER, concurreren de vuurvliegjes met de STERRENHEMEL. De harsachtige geur van de dennen, de bloeiende oleanders, het gezang van de cicaden, leeuweriken en zwaluwen die hoog boven het zwembad vliegen...
In de KOUDERE MAANDEN, stroomt de comfortabele warmte van de laaghangende zon het hele woongedeelte binnen!
De OPEN HAARD, AIRCONDITIONING (als verwarming) en een RADIATOR zullen het verblijf nog aangenamer maken. Het UITZICHT vanaf ons TERRAS op de KERK, plechtig verlicht, die de vrolijke klokken doet klinken, de met STERREN bezaaide HEMEL boven de HEUVELRUGGEN, de flikkerende lichten van het verre Volterra, de vlakte van Cècina...
Eenvoudigweg onbeschrijflijk mooi!!!
Het straatbeeld met de verschillende deels oude huizen is zeer schilderachtig, mede dankzij de tuinen, kleine bloemrijke trapjes... Kruidenierswinkels, een BEKROONDE SLAGERIJ, de apotheek, zelfs een antiekwinkel, VEEL goede restaurants en BARREN... We zullen je hier vooraf schriftelijk over informeren! Wij zijn geïnteresseerd in het stimuleren van JOUW INDIVIDUALITEIT!
De BEVOLKING is uiterst vriendelijk: de TAAL is nooit een obstakel! Op 6 km van Montescudaio bevindt zich, aan de ZEE, het kleine stadje CECINA met veel WINKELEN MOGELIJKHEDEN: deze kunnen op de lange termijn concurreren met de kwaliteit van hun voedselproducten, b.v. met onze Duitse delicatessenwinkels! Eenmaal per week is er een zeer grote markt in Cecina, met kleding, lederwaren, groenten km 0, voedsel, bloemen, die zelfs inwoners van alle omliggende gebieden aantrekt!
Het LANDSCHAP is het meest noordelijke deel van de Maremma. Zijn KUST bestaat voornamelijk uit ononderbroken zandstranden, vergezeld door dennenbossen.
Enkele kilometers ten noorden van Cecina, volgt de Via Aurelia de HOGE KUST boven de zee. Het PANORAMA met oude WACHTTORENS en KASTELEN beloont iedereen die stopt voor 5 min. om af te dalen langs de paden om te zwemmen in de baaien.
Het WATER is helder en diep, daar kun je surfen, duiken, etc.

Ik beloof het, ga erheen, daarna zul je van mijn land houden zoals ik ervan hou!


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Duiken
Tennis
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 150
Aanbetaling: 20 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Linnen (verplicht) 10 euro p. P.
Handdoeken (niet-bindende), inclusief een grote badhanddoek 10 euro p. P.
(Verplicht) 50 euro

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.

Een tijdige consultatie met ons is echter absoluut noodzakelijk. Het object wordt contactloos aangeboden, daarom moet de verzending van de sleutels op tijd correct worden stopgezet.


Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.

Een tijdige consultatie met ons is echter absoluut noodzakelijk. Het object wordt contactloos aangeboden, daarom moet de verzending van de sleutels op tijd correct worden stopgezet.


meer informatie:

Indien mogelijk ontvangt u gedetailleerde informatie over de evenementen die plaatsvinden in Montescudaio en de omgeving, alsmede over de festivals in de bekendste steden tijdens uw vakantiedagen bij ons.
We geven interessante tips voor uitstapjes en aanbevelingen voor typische restaurants die niet zullen teleurstellen (ook in de grotere steden), vanwege hun kwaliteit, prijs, traditie en locatie. Ook een kort bliksembezoek aan Rome, met de bus vanuit Cecina, met zelfs een comfortabele mogelijkheid om te overnachten voor een of meerdere nachten, zouden wij aanraden. . .
Wat zijn de traditionele straten in steden zoals Florence, Pisa, Lucca om te winkelen. . . We zullen bezoeken voor u organiseren en adviseren waar u kunt parkeren, of waar u het beste ijs kunt vinden. Ook voor fietsers en wandelaars hebben we gedetailleerde toeristische suggesties, ook met betrekking tot de moeilijkheidsgraad. Twee fietsen zijn beschikbaar. En afhankelijk van de beschikbaarheid tot vier. Er zijn belangrijke historische gebeurtenissen die wij u zullen informeren en die u kunt genieten, zoals de slag op de BRUG, of de race met de OUDE zware boten van PISA, het beroemde PALIO van SIENA, fascinerende middeleeuwse feesten zoals in het pittoreske Volterra . . . Maar ook de bescheidenere en zeer sympathieke dorpsfeesten (Sagre), waar iedereen samen op het plein in de mooiste plaatsen, onder de bomen eet en onder de sterren danst. . . Wij zullen u de reden laten zien waarom beroemde politici, comedians en schilders juist Toscane hebben gekozen als hun tweede thuis.
We tonen u onze referenties in het land waar Michelangelo, Leonardo da Vinci, Botticelli, Lorenzo en Caterina de' Medici, Dante, Boccaccio ... hun sporen hebben nagelaten en inspiratie hebben gevonden. Wij raden steden, kerken, musea, archeologische sites en kunststeden aan.
Ontdek Toscane, u weet dat het ons bevalt! Aangezien we u niet persoonlijk kunnen ontvangen, staat er bij uw aankomst een kleine verrassing klaar voor u en uw kinderen.

We zouden gelukkig zijn als we kunnen bijdragen aan een onvergetelijke vakantie!


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 21-08-2025


53 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
4.9 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Augustus 2025

Alexander S. uit Köln

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldige vakantiewoning

We hadden als gezin met een kind een zeer prettig verblijf in het vakantieappartement in Montescudaio. De inrichting is top en de airconditioning is ideaal bij de warme Toscaanse zomers. Je bent in 5 minuten lopen in het stadje en in 2 minuten bij het eerste restaurant. De auto staat op een eigen parkeerplaats en het terrein is beschermd door een eigen toegangspoort. Het terrein met zwembad is zeer mooi en goed onderhouden. We komen graag terug.

Mevrouw T. Als verhuurders is ze charmant, uiterst vriendelijk en fungeert met haar vele en waardevolle tips over cultuur, restaurants en actuele evenementen als virtuele reisgids.

Contractuele zaken, sleuteloverdracht etc. zijn zeer goed georganiseerd en ongecompliceerd.

Hartelijk dank voor een geweldige vakantie!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Augustus 2024

Maimouna T. uit Rümmingen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Super gastheer en appartement

We waren voor het eerst in de Toskane, als vakantiebestemming kunnen we het echt aanbevelen. Er is zoveel moois en cultureels te bezichtigen.

De vakantiewoning heeft echt bijna ALLES wat je ook thuis hebt. De inrichting is sensatie.

Het is zeer verzorgd en liefdevol ingericht. Geweldig was ook de airconditioning en de horren bij de hoge temperaturen. Het zwembadgebied is ook goed. Nieuwe parasols zouden fijn zijn.

Helaas is er geen wifi aanwezig. Zou super zijn als dat nog geregeld kon worden. Met het roaming tegenwoordig ging het echter voor de duur van het verblijf.

De gastvrouw is echt heel lief, behulpzaam en heel, heel attent.

Ze heeft geweldige en nuttige tips samengevat over hoe, waar, wanneer je iets kunt doen of bezichtigen.

Zelfs aan de kleine gasten is gedacht. Van kinderservies, kinderpleister, opstapje in het toilet, enzovoort. Echt heel mooi en attent. We hebben ons erg goed gevoeld en we zullen zeker weer daarheen gaan!!

Hartelijk dank aan de familie Serenella Bellentine voor de geweldige tijd in hun prachtige appartement!!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Augustus 2024

Silke G. uit Magdeburg

4,6
4 5 5 5 4
Toon Duits

rustige en droomachtige omgeving

We hebben een droomvakantie doorgebracht in Montescudaio. Het contact met de gastheren was zeer vriendelijk en altijd mogelijk. Mevrouw Serenella Tiede geeft waardevolle tips, zowel over uitstapjes als over ingrediënten voor de typische Toscaanse bruschetta ? . De accommodatie biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. Het vakantiehuis is rustig gelegen, vanaf het terras heeft men een prachtig uitzicht op de omgeving. De accommodatie is schoon en we hebben het gemeenschappelijke zwembad graag gebruikt voor een verfrissing. Het dorp biedt alles wat belangrijk is voor het dagelijks leven - een bakkerij met café, een slager, een pizzeria, een ijssalon, een tabakswinkel en ook een juwelierszaak vindt men daar. Montescudaio is een betoverend, schilderachtig dorp, omgeven door een prachtige landschap. De kust ligt op slechts een paar kilometer afstand, en er zijn ook supermarkten in de nabije omgeving. Ook de steden Pisa en Florence zijn binnen ongeveer 1-2 uur met de auto te bereiken. Wie het wat rustiger wil, is daar aan het juiste adres. We hebben de tijd enorm genoten en waren overal tevreden. Hartelijk dank.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Juli 2024

Virginie R. uit ###

5,0
5 5 5 5 5
Toon Frans

Comfortabel in de rust

Aangename residentie met zwembad

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Juli 2024

Diana M. uit Simmerath

4,6
5 5 5 5 3
Toon Duits

Vakantiewoning

Mooi vakantieappartement in Toscane.
Super uitgerust, er ontbreekt aan niets.
De verhuurders zorgen onmiddellijk voor elk klein probleem en bieden de beste tips voor activiteiten, restaurants en bezienswaardigheden.
Geweldig zoutwaterzwembad in het complex.
Direct aan het dorp,
met bakker, slager en kleine supermarkt.
Hebben het appartement voor de tweede keer geboekt.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. S. Tiede

Mevr. S. Tiede

Wij verwijzen u naar de vele goede recensies die we voor het appartement hebben gekregen. In "; Object nr. 47049 Wij zijn een Italiaans-Duits koppel (Hamburg-Livorno) en wonen in München voor 49 jaar. Hij: archeoloog; ze schoonheidsspecialiste met verlangen naar haar Toscane! We zouden erg blij zijn als u ons contact op te nemen voor eventuele vragen of boekingen zouden (wij bellen u terug!). Persoonlijk contact is nog altijd beter dan een muisklik.


Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 81972

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 9 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/81972.htm

Mevr. Serenella Tiede

Michaeliburgstr.16

81671 München

0049(0) 89496758


«Serenella-Montescudaio Cecina» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 53 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit