Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
105 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 10 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
47m², 2 KAMER-begane grond APP, tot 4 personen, op een heuvel (220m hoogte), tot CECINA MARE 11 km: 180° PANORAMA, TOSCANE PUUR!
Goede ONTVANGST voor MOBIELE telefoon bijv. met mobiele data!
Het app is omgeven door tuinen. Gebouwd in een rustige, afgesloten kleine residentie aan de rand van het MIDDELEEUWSE Montescudaio. Uitzicht tot aan Cecina aan zee.
Vanaf het terras uitzicht op het OUDE DEEL van de vesting en op het weelderige Toscaanse landschap.
WOONKAMER op het zuiden naar het terras (AIRCONDITIONING).
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Duurzaamheid
Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 10 kilometer
10 kilometer
Meer 10 kilometer
10 kilometer
Supermarkt 400 meter
400 meter
Restaurant 100 meter
100 meter
Stadscentrum 400 meter
400 meter
Bus 300 meter
300 meter
Luchthaven 60 kilometer
60 kilometer
Station 6 kilometer
6 kilometer
Snelweg-afrit 11 kilometer
11 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het rustige wooncomplex, aan het begin van het kleine stadje Montescudaio. ZWEMBAD zelden bezocht. TOSCANESE SFEER in een zeer INDIVIDUELE en verzorgde omgeving. Het appartement op de begane grond, omgeven door privé-tuinen, een terras met een 180° panoramisch uitzicht op de MIDDELEEUWSE VESTING van Montescudaio, de glooiende heuvelruggen, pijnbomen, cipressen tot aan de vlakte van Cecina en de "ETRUSKISCHE KUST". PRIVÉTOEGANG (elektrisch hek) tussen eeuwenoude eiken leidt naar het erf met PRIVÉPARKEERPLAATS voor het huis.
ALLES IN HET DORP TE VOET BEREIKBAAR. Met een wandeling van 5 minuten over de "hoofdstraat" bereikt u het kleine zogenaamde "PLEIN" van MONTESCUDAIO, waar u aan een tafel onder de bomen kunt neerstrijken met een CAPPUCCINO, een heerlijke SPRITZ . . . en de Duitse krant kunt lezen die in de winkel naast de deur is gekocht. De talrijke goede restaurants, de winkels, de apotheek, post. . . De betoverende oude steegjes, trappenpaden, bogen, bloemen, een wandeling naar de klokkentoren (overblijfselen van het oude kasteel), tot het hoogste punt voor de kerk, met een met bomen omzoomd terras, panoramisch uitzicht over de hele Etruskische kust. Op het plein vinden vaak in de open lucht de „beroemde feesten“ plaats, met muziek, wijn- en olijfolieproeverijen, enz. . . Vanaf FEBRUARI verspreiden zich uit de TUINEN betoverende geuren: mimosa, brem, lavendel, rozemarijn. . . en om te koken kunt u de KRUIDEN van de Italiaanse keuken in onze tuin plukken.
Montescudai biedt zeer goede restaurants en winkels!
Slechts 6 km verder ligt het stadje Cècina, 11 km tot aan de ZEE, met 13 km aaneengesloten VRIJ STRAND van ZAND, EEN ZELZAAMHEID, van Cecina Mare tot Bibbona, omgeven door een NATUURBESCHERMD dennenbos. Bijzonder mooi is de zomerse mei, om STEDEN TE BEZOEKEN, te BADEN op nog lege stranden of de GEMAKKELIJK BEREIKBARE baaien tussen rode rotsen en wilde vegetatie te verkennen! Met het romantische TOSCANESE LANDSCHAP voor ons, met het heldere en VROLIJKE geluid van de klokken van onze kerk, is het gemakkelijk om op ons terras in de zon te ONTSPANNEN, met een glas wijn en de uitnodigende geur van de eigen BARBECUE. De tuin en het TERRAS worden van 's ochtends tot 's avonds het belangrijkste "woonkamer". 's Nachts, in de ZOMER, wedijveren de glimwormen met de STERRENHEMEL. De harsachtige geur van de pijnbomen, de bloeiende oleanders, het getjirp van de krekels, leeuweriken en zwaluwen die hoog boven het zwembad vliegen. . .
In de KOUDE MAANDEN overstroomt de aangename warmte van de lager staande zon de hele woonkamer!
De OPEN HAARD, de AIRCONDITIONING (als verwarming) en een RADIATOR zullen het verblijf nog aangenamer maken. Het UITZICHT vanaf ons TERRAS op de feestelijk verlichte KERK, die de vrolijke klokken laat luiden, de STERRENHEMEL boven de HEUVELKETENS, de flikkerende lichten van het verre Volterra, de vlakte van Cècina. . . De residentie is RUSTIG en afgelegen, met 180° PANORAMA, UITZICHT direct op de middeleeuwse STAD, de groene heuvels tegenover, van VOLTERRA tot CECINA MARE. omgeven door een BESCHERMD DENNENBOS, en aan de levendige strand PROMENADE met mondaine cafés en dansgelegenheden en voortreffelijke visrestaurants!
Eenvoudigweg onbeschrijflijk mooi! ! !
Het straatpanorama met de verschillende, deels antieke huizen is zeer schilderachtig, ook dankzij de tuinen, kleine met bloemen versierde trappen. . . Levensmiddelenwinkels, een BEKROONDE SLAGERIJ, de apotheek, zelfs een antiekwinkel, VEEL goede restaurants en BARS. . . Wij zullen Soe hierover allemaal vooraf schriftelijk informeren! Het is voor ons belangrijk om jullie INDIVIDUALITEIT te bevorderen!
De BEVOLKING is extreem vriendelijk: De TAAL is nooit een obstakel! 6 km van Montescudaio ligt de kleine stad CECINA aan ZEE met veel WINKELMOGELIJKHEDEN: Deze kunnen op de lange termijn met de kwaliteit van hun levensmiddelenproducten bijv. met onze Duitse delicatessenwinkels concurreren! Eén keer per week is er in Cecina een zeer grote markt met kleding, lederwaren, groenten km 0, levensmiddelen, bloemen, die zelfs bewoners uit alle omliggende gebieden aantrekt!
Het LANDSCHAP is het noordelijkste deel van de Maremma. De KUST bestaat grotendeels uit ononderbroken zandstranden, die worden begeleid door dennenbossen.
Een paar km ten noorden van Cecina loopt de Via Aurelia langs de HOGE KUST boven de zee.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 150 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Linnen (verplicht) 10 euro p. P. Handdoeken (niet-bindende), inclusief een grote badhanddoek 10 euro p. P. (Verplicht) 50 euro |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.
Neem contact op:
GOEDE ONTVANGST VOOR MOBIELE TELEFOON!
Afhankelijk van de mogelijkheden ontvangt u gedetailleerde informatie over de evenementen die plaatsvinden in Montescudaio en de omgeving, evenals over de feesten in de bekendste steden tijdens uw vakantiedagen bij ons.
Wij geven interessante tips voor uitstapjes en aanbevelingen voor typische restaurants die niet zullen teleurstellen (ook in de grotere steden), vanwege hun kwaliteit, prijs, traditie en ligging. Ook een kort bliksembezoek aan Rome, met de bus vanuit Cecina, met zelfs een comfortabele mogelijkheid om één of meerdere nachten te overnachten, zouden wij kunnen aanbevelen . . .
Wat zijn de traditionele straten in steden als Florence, Pisa, Lucca om te winkelen. . . Wij zullen voor u bezoeken organiseren en adviseren waar u kunt parkeren, of waar u het beste ijs kunt vinden. Ook voor fietsers en wandelaars hebben wij gedetailleerd uitgewerkte toeristische voorstellen, ook met betrekking tot de moeilijkheidsgraad. Twee fietsen zijn beschikbaar. En afhankelijk van beschikbaarheid tot vier. Er zijn belangrijke historische gebeurtenissen waarover wij u zullen informeren en waarvan u kunt genieten, zoals de Slag op de BRUG, of de race met de OUDE zware boten van PISA, de beroemde PALIO van SIENA, fascinerende middeleeuwse feesten zoals in het schilderachtige Volterra . . . . Maar ook de bescheidener en zeer sympathieke dorpsfeesten (Sagre), waar iedereen samen op het plein in de mooiste plaatsen, onder de bomen eet en onder de sterren danst. . . We zullen u de reden voorstellen waarom beroemde politici, komieken en schilders juist Toscane als tweede thuis hebben gekozen.
We laten u onze referenties zien in het land waar Michelangelo, Leonardo da Vinci, Botticelli, Lorenzo en Caterina de' Medici, Dante, Boccaccio . . . . hun sporen hebben achtergelaten en inspiratie hebben gevonden. We bevelen steden, kerken, musea, opgravingslocaties en kunststeden aan.
Ontdek Toscane, u weet dat het ons bevalt! Aangezien wij u niet persoonlijk kunnen ontvangen, wacht er bij uw aankomst een kleine verrassing op u en uw kinderen.
Wij zouden blij zijn als wij kunnen bijdragen aan een onvergetelijke vakantie voor u!
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 14-04-2026
56 Beoordelingen
Totale beoordeling
Oktober 2025
Fam G. uit München
Gewoon erg goed in prijs en prestatie
Zeer mooi appartement met werkelijk alles wat het nodig heeft - compleet smaakvol ingericht. Mooie omgeving, zeer rustig, op eigen afgesloten terrein. Winkelmogelijkheden en centrum op loopafstand. Zee met lange en vrije stranden met de auto in vijf minuten bereikbaar. Appartement door de verhuurders uitstekend uitgerust met informatie over Toscane, haar bezienswaardigheden, eigenaardigheden en speciale evenementen. Echt klasse. Vermieter zeer vriendelijk en behulpzaam in elke zin, altijd bereikbaar, wat we nog nooit eerder hebben meegemaakt.
De zee eind oktober nog ongeveer 19 graden,
en weinig mensen. Super.
Graag weer.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Oktober 2025
Petra A. uit München
Toller Urlaub
Geweldige vakantiewoning!
Super uitgerust, schoon, met een volwaardige keuken en goede matrassen, zodat je uitgerust op zeer mooie uitstapjes in het prachtige Toscane kunt gaan.
Liefdevol ingericht, rustig en midden in het groen gelegen met een mooi uitzicht op het middeleeuwse stadje.
De aanwezige muskietennetten hebben we gelukkig niet nodig gehad.
Geweldig was ook dat veel informatiematerialen en persoonlijke aanwijzingen van de verhuurder de activiteiten en restaurantbezoeken hebben verrijkt. Alle plaatsen zijn goed bereikbaar voor een daguitstap.
Hartelijk dank voor de geweldige tips en de vlekkeloze afhandeling, zeer stressvrij,
Graag weer!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Augustus 2025
Thekla B. uit Dessau-Roßlau
Die Dessauer
Bester Service met hart en verstand, super locatie om de Toscane te verkennen of gewoon om te genieten. Sympathieke buren die ook ons miserabele Italiaans niet kwalijk nemen.
Augustus 2025
Alexander S. uit Köln
Geweldige vakantiewoning
We hadden als gezin met een kind een zeer prettig verblijf in het vakantieappartement in Montescudaio. De inrichting is top en de airconditioning is ideaal bij de warme Toscaanse zomers. Je bent in 5 minuten lopen in het stadje en in 2 minuten bij het eerste restaurant. De auto staat op een eigen parkeerplaats en het terrein is beschermd door een eigen toegangspoort. Het terrein met zwembad is zeer mooi en goed onderhouden. We komen graag terug.
Mevrouw T. Als verhuurders is ze charmant, uiterst vriendelijk en fungeert met haar vele en waardevolle tips over cultuur, restaurants en actuele evenementen als virtuele reisgids.
Contractuele zaken, sleuteloverdracht etc. zijn zeer goed georganiseerd en ongecompliceerd.
Hartelijk dank voor een geweldige vakantie!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Augustus 2024
Maimouna T. uit Rümmingen
Super gastheer en appartement
We waren voor het eerst in de Toskane, als vakantiebestemming kunnen we het echt aanbevelen. Er is zoveel moois en cultureels te bezichtigen.
De vakantiewoning heeft echt bijna ALLES wat je ook thuis hebt. De inrichting is sensatie.
Het is zeer verzorgd en liefdevol ingericht. Geweldig was ook de airconditioning en de horren bij de hoge temperaturen. Het zwembadgebied is ook goed. Nieuwe parasols zouden fijn zijn.
Helaas is er geen wifi aanwezig. Zou super zijn als dat nog geregeld kon worden. Met het roaming tegenwoordig ging het echter voor de duur van het verblijf.
De gastvrouw is echt heel lief, behulpzaam en heel, heel attent.
Ze heeft geweldige en nuttige tips samengevat over hoe, waar, wanneer je iets kunt doen of bezichtigen.
Zelfs aan de kleine gasten is gedacht. Van kinderservies, kinderpleister, opstapje in het toilet, enzovoort. Echt heel mooi en attent. We hebben ons erg goed gevoeld en we zullen zeker weer daarheen gaan!!
Hartelijk dank aan de familie Serenella Bellentine voor de geweldige tijd in hun prachtige appartement!!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Contact
Mevr. S. Tiede
Wij verwijzen u naar de vele goede recensies die we voor het appartement hebben gekregen. In "; Object nr. 47049 Wij zijn een Italiaans-Duits koppel (Hamburg-Livorno) en wonen in München voor 49 jaar. Hij: archeoloog; ze schoonheidsspecialiste met verlangen naar haar Toscane! We zouden erg blij zijn als u ons contact op te nemen voor eventuele vragen of boekingen zouden (wij bellen u terug!). Persoonlijk contact is nog altijd beter dan een muisklik.
Gastvrouw sinds: 08-03-2016
antwoordpercentage: 80%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, Italiaans
Advertentienummer: 81972
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Montescudaio, Toscane, Italië
Montescudaio, Toscane, Italië
Etruskerküste, Toscane, Italië
Neem contact op
privé-website:
Serenella-Montescudaio Cecina
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Toscane
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 81972
Laatst bijgewerkt: 08.06.2026
Advertentie online sinds: 10 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/81972.htm
Mevr. Serenella Tiede
Michaeliburgstr.16
81671 München
0049(0) 89496758
«Serenella-Montescudaio Cecina» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 56 gegeven Beoordelingen.