Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
103 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 10 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Met een woonoppervlakte van 75 m² biedt de in 2016 pas gerenoveerde vakantiewoning een charmante ambiance met een comfortabele inrichting in landhuisstijl, zodat u zich direct na aankomst goed voelt en kunt ontspannen
De vakantiewoning bevindt zich op de eerste verdieping en is apart toegankelijk via een buitentrap
De lichte entree leidt direct naar de ruime woonkamer. Hier kunt u ontspannen op een hoekset en twee fauteuils na uw dagje uit, terwijl de flatscreen-tv met kabel-tv voor entertainment zorgt en de houtkachel een gezellige, romantische sfeer creëert
De aangrenzende ingerichte keuken is volledig uitgerust voor uw uitgebreide en comfortabele self-catering - met een vriezer, vaatwasser, oven, koelkast en een magnetron, waterkoker, Senseo en koffiezetapparaat
De vakantiewoning heeft 2 smaakvol ingerichte slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed met daaromheen aan weerszijden twee nachtkastjes met leeslampjes. Kledingkasten en ladekasten bieden voldoende opbergruimte voor uw reisgarderobe. Indien gewenst zijn een kinderreisbedje en een kinderstoel beschikbaar.
De badkamer biedt een groot bad met een douchecabine inclusief douchewand. Bovendien wordt de vloer met vinylplanken verwarmd door vloerverwarming. De internettoegang heeft een capaciteit van 100 Mbit/s.
Aan de zuidkant is er een dakterras, toegankelijk via de keuken of de badkamer. Daar kunt u in de zomermaanden tot rust komen in de strandstoel of op het comfortabele tuinmeubilair.
Op gezellige zomeravonden kunt u genieten van de mooie avonden bij het kampvuur of de barbecueplaats.
U kunt ook de twee elektrische fietsen lenen.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 30 kilometer
30 kilometer
Supermarkt 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Bus 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Luchthaven 156 kilometer
156 kilometer
Station 7 kilometer
7 kilometer
Snelweg-afrit 50 kilometer
50 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantiehuis ligt op een terrein van 5000 m². Het voormalige nutsgebouw van het landhuis is in 2016 nieuw ontwikkeld
Het ligt in een zijstraat met weinig verkeer aan de rand van het dorp, omgeven door weilanden en velden.
De grote oprit biedt ruimte voor meerdere auto's. In de goed onderhouden tuin vinden mens en dier voldoende rust en ontspanning.
Grenzend aan het pand is onze boerderij weiland met een kleine vijver.
In de directe omgeving biedt het dorp vele mooie wandelroutes
U bent welkom om de prachtige omgeving te verkennen op een van onze mooie paarden
Voor ervaren ruiters is dit gratis.
Op weekdagen biedt de plaatselijke bakker verse broodjes aan, op 5 minuten loopafstand.
In het boerenbos, op 1/2 uur lopen, vinden onze gasten een rustieke bostaverne. Een zijstraat verwijderd van de flat een restaurant met culinaire aanbiedingen.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 100 |
| Aanbetaling: | 30 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| - INCLUSIEF: Servicekosten, W-LAN, linnenpakket - Vast tarief per hond 30,00 Euro - Linnenpakket: Beddengoed, 1x douchehanddoek, 2x handdoeken |
Annuleringsvoorwaarden:
Wij raden onze gasten aan een annuleringsverzekering af te sluiten.
Neem contact op:
Afstand: Noordzee 12 km
dichtstbijzijnde badplaats Lüthmoorsiel 12 km
Hondenstrand 12 km
Husum 12 km
Zandstrand 50 km
Eilanden/Halligen 30 km
Denemarken 50 km
Flensburg 50 km
Oostzee 50 km
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 24-09-2026
13 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juli 2021
Christoph M. uit Weiamr
Ideale vakantiebasis
We voelden ons erg op ons gemak bij de vriendelijke Boocks
We vonden ook de weekprijs voor de FeWo zeer ontspannend voor ons vakantiebudget.
Het dorp "Bohmstedt" klinkt misschien als het einde van de wereld; het blijkt echter een ideaal vertrekpunt te zijn voor allerlei activiteiten in alle richtingen
De droomstranden van Amrum, St. Peter-Ording of Sylt zijn net zo snel te bereiken als de Multimar (Tönning), Schloss Gottorf of Haitabu (beide bij Schleswig) en nog veel meer
Aangezien de gebruikelijke supermarkten bijna om de hoek liggen, kunt u zich ook in de FeWo bevoorraden en echt aan de slag gaan in de volledig uitgeruste keuken (fornuis, magnetron, koelkast en vriezer) (zelfs kruiden zijn aanwezig!). Of loop 50m naar een echt goed, maar hoger geprijsd restaurant waar zelfs de lokale bevolking alleen een plaatsje kan bemachtigen met een vooraankondiging!
De Boocks "verstoppen" ook graag verse ontbijteieren van vrolijke kippen vlak voor de deur als ochtendgroet - bewaakt door twee oudere, gezellige boerenpaarden, wat zeker een goede reden is voor jongere paardenliefhebbers om niet met hun ouders naar het strand te gaan. :)
Misschien lukt het weer!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juni 2018
Delia S. uit 45663 Recklinghausen
" Över de Loh"
Wij willen u nogmaals bedanken voor een heerlijke vakantie. Familie Boock verwelkomde ons direct bij aankomst en liet ons de accommodatie zien. Een liefdevol ingerichte flat, 2 slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken, een zeer mooie badkamer en de woonkamer met open haard was meer dan gezellig. Op het mooie terras kunt u eten en ontspannen. Als u rust en stilte zoekt, zult u die hier vinden. Zonnebaden in de tuin, barbecueën of relaxen, iedereen komt hier aan zijn trekken. U moet de haven in Husum gezien hebben, u kunt er winkelen, koffie drinken en ontspannen. Voor kinderen zijn er twee hele leuke paarden op het terrein. Ze zijn zeker blij om verzorgd en verwend te worden. Mevrouw Boock heeft altijd een traktatie en een vriendelijk woord voor alle viervoetige gasten. Je voelt je hier op je gemak en gewenst. In de korte tijd dat we hier zijn, is er een vriendschap ontstaan en heb ik voor het eerst reislust. We komen zeker terug. Hartelijk dank voor alles (familie Samoticha).
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Romantische vakantie
April 2018
Rolf uit 44797
Contemplatieve rust
De vakantiewoning is een aanrader voor iedereen die de drukte wil ontvluchten. De grote veranda is een geweldige plek om te eten en te ontspannen. De ligging van de flat is perfect voor dagtochten door Sleeswijk-Holstein. Een niet zo druk strand is in korte tijd per fiets of auto te bereiken, waar kinderen ook heel fijn in het zand kunnen spelen.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
December 2017
Familie Hoischen uit Paderborn
Super mooie vakantiewoning op een geweldige rustige locatie
De vakantiewoning is zeer goed onderhouden, ruim en liefdevol ingericht. In de keuken zijn alle dagelijkse benodigdheden aanwezig. We voelden ons meteen op ons gemak. De locatie is ideaal om de omgeving te verkennen. Het is ongeveer 20 minuten rijden naar de Waddenzee. We werden zeer hartelijk ontvangen door de familie Boock en komen zeker terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie, Romantische vakantie
November 2017
Sarah uit Bad Rodach
Zu empfehlen, auch mit Hund
Heel aardige verhuurders.
Zeer hondvriendelijk, met welkomsttraktatie (ook voor mensen :-) ) kleinere paden om te wandelen zijn goed bereikbaar.
Alles aanwezig in de keuken, erg mooi appartement.
De locatie was oké voor ons (landelijk); als je niet veel wilt rijden met de auto is het misschien niet ideaal, maar nu in de herfst was het fijn om een paar minuten in de auto op te warmen :-)
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Romantische vakantie
Contact
Mevr. B. Boock
Gastvrouw sinds: 16-10-2009
antwoordpercentage: 80%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 88577
Andere accommodaties van Mevr. B. Boock
Bohmstedt, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Bohmstedt, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Bohmstedt, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Almdorf, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Bordelum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Bordelum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Neem contact op
privé-website:
"Över de Loh
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Advertentienummer: 88577
Laatst bijgewerkt: 22.10.2026
Advertentie online sinds: 10 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/88577.htm
Vakantiewoning 1e verdieping; 4 personen;
Honden welkom; gezinsvriendelijk; houtkachel; kleine sauna, eigen paarden, W-LAN, grote tuin, strandstoel https://static.ferienhausmiete.de/pictures/25301/bilder_original/25301_16712589758851.jpg
«"Över de Loh» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.
Auch der Wochenpreis für die FeWo fanden wir sehr erholend für unsere Urlaubskasse.
Das Dorf "Bohmstedt" klingt zwar nach dem Ende der Welt; doch entpuppt sich der Ort als ideale Ausgangsbasis für vielfältige Unternehmungen in alle Richtungen.
Die Traumstrände von Amrum, St. Peter-Ording oder Sylt sind ebenso schnell erreicht wie das Multimar (Tönning), Schloss Gottorf oder Haitabu (beides bei Schleswig) und vieles mehr.
Da die üblichen Supermärkte fast um die Ecke liegen, kann man es sich mit dem Proviant auch in der FeWo gemütlich machen und in der voll ausgestatteten Küche (Herd, Mikrowelle, Kühl- und Gefrierschrank) richtig loslegen (sogar Gewürze sind da!). Oder man geht 50m zu einem richtig guten, dafür auch höherpreisigen Restaurant, bei dem selbst die Einheimischen nur mit Voranmeldung einen Platz bekommen!
Frische Frühstückseier von glücklichen Hühnern "verstecken" die Boocks als Morgengruß gerne auch schon mal direkt vor der Tür - bewacht von zwei älteren gemütlichen Hof-Pferden, die für jüngere Pferde-Fans sicherlich ein guter Grund ist, nicht mit den Eltern zum Strand zu fahren. :)
Vielleicht klappt es mal wieder!
Sehr hundefreundlich,mit Begrüßungsleckerlie (auch für Menschen :-) ) kleinere Wege zum Gassigehen sind gut erreichbar.
Alles vorhanden in der Küche,sehr hübsche Wohnung.
Die Lage war für uns ok(ländlich)wenn man nicht so viel Auto fahren will ist es vielleicht nicht optimal ,aber jetzt im Herbst war es schön sich ein paar Minuten im Auto aufzuwärmen :-)
Familie Boock supernette und herzliche Gatgeber !!! Auch die Haustiere mit Leckerli begrüßt und genauso herzlich willkommen.
Wir kommen wieder, alleine auch um bei kühlerem Wetter die gemütliche Wohnung mit Kamin zu nutzen :)
Wohlfühlen wie Zuhause !!!
Sehr schöne Gegend, auch ohne direkte Strandnähe gibt es viele Ausflugsmöglichleiten zu tollen Sehenswürdigkeiten.
Einkaufsmöglichkeiten gibt es reichlich.
Idealer Ort zum entspannen in absoluter ruhiger Lage.
Für alle gibt es sogar die Möglichkeit zum reiten.
Familie Boock lässt keine Wünsche offen.
Diese Ferienwohnumg kann man nur empfehlen. Wir kommen immer wieder gerne.
Die Lage ist extrem ruhig und daher absolut zu empfehlen, wenn man mal etwas Abstand zu Großstadt und Menschen braucht. Kamin und Fußbodenheizung sowie Badewanne lassen einen schnell ankommen und sich wohl fühlen. Ein echter Traumurlaub, der absolut zu empfehlen ist!
Sehr liebe Gastgeber, die mit Herz bei der Sache sind und gerne mit Rat und Tat zur Seite stehen, wenn gewünscht.
Die Wohnung ist sehr gemütlich und liebevoll eingerichtet. Im Wohnzimmer befindet sich ein Kamin, der an windigen Tagen einfach großartig ist. Aber auch lichtdurchflutete Zimmer mit Blick auf die Umgebung und zudem noch zwei Pferde, die direkt auf der Koppel vor der Tür auf einen warten, haben uns die kurze Zeit sehr versüßt. An kalten Tagen kann zudem noch die Sauna mit genutzt werden.
Die Lage ist optimal, wenn man das Landleben mit sehr guter Verkehrsanbindung an andere Ortschaften und Strände genießen möchte. Für uns war es wichtig die Möglichkeit zu haben jeden Tag was anderes unternehmen zu können und trotzdem nicht immer dem kalten Wind und dem Trubel ausgesetzt zu sein.
Wir bedanken uns ganz herzlich und hoffen auf ein baldiges Wiedersehen :)
Liebe Grüße