Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
59 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 9 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
In het voorjaar van 2026 nieuw betegelde bovenverdieping met grootformaat tegels, met 2 uitzichtterrassen (beide overdekt), een ruime woon-eetkamer met groot panoramaraam en houtkachel; hiervan uitgaand 2 slaapkamers (één slaapkamer met groot tweepersoonsbed, één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, beide met grote inbouwkasten) elk verbonden met een eveneens volledig nieuw gerenoveerde badkamer (o.a. inloopdouches), aparte keuken (met vaatwasser, oven en gasfornuis).
Licentie- of registratienummer: ESFCTU00001700700006313400000000000000HUTG-029550-430
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
Luchthaven 45 kilometer
45 kilometer
Station 30 kilometer
30 kilometer
Snelweg-afrit 40 kilometer
40 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De dichtstbijzijnde winkelgelegenheid bevindt zich in een goed uitgeruste supermarkt aan de voet van de heuvel op de weg naar de 3,5 km verderop gelegen zee. De schilderachtige baaien rond Bagur en Palafrugell, evenals vele middeleeuwse dorpen, zijn ook slechts enkele kilometers verwijderd.
De luchthaven van Gerona-Costa Brava wordt o.a. door Ryanair vanuit talrijke Duitse en Europese steden aangevlogen en ligt op ongeveer een uur rijden met de auto; naar de luchthaven Barcelona (El Prat) is het bijna 2 uur rijden.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 17:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 300 |
| Aanbetaling: | 30 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Toeristenbelasting voor volwassenen 1,50 € / nacht in de eerste week (vanaf 17 jaar). Beddengoed en handdoeken voor het huis kan gehuurd worden voor 15 € / persoon / verschoning. |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 90 dagen voor de aankomstdatum.
Annuleringsvoorwaarden U ontvangt de aanbetaling van 30% van het boekingsbedrag terug als u de boeking minimaal 90 dagen voor de geplande aankomstdatum annuleert. Bij annuleringen tot 4 weken voor de geplande aankomstdatum behouden wij ons het recht voor om, indien herverhuur van de geboekte periode niet meer mogelijk is, de betaalde aanbetaling van 30% van het boekingsbedrag in te houden. Bij annuleringen die minder dan 4 weken voor de aankomstdatum worden gedaan, behouden wij ons het recht voor om 50% van het boekingsbedrag in te houden.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 13-10-2026
5 Beoordelingen
Totale beoordeling
Mei 2026
Lisa K. uit Sundern (Sauerland)
Prachtig huis, aardige verhuurders
Het huis heeft een droomachtig uitzicht en een echt mooie rustige ligging. We werden hartelijk ontvangen met onze honden en het contact was altijd vriendelijk en zeer aangenaam! We zouden het huis altijd aanbevelen en zijn al aan het overwegen wanneer we de volgende keer zullen aankomen!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier
September 2025
Rainer und Lilli N. uit 448 9,2 Bochum
Panoramisch uitzicht
Het huis ligt prachtig en rustig op een heuvel met een wijd uitzicht over het land, de zee en bergen. In de woonkamer heeft men steeds weer enthousiaste uitzichten door een groot panoram venster. Ook buiten het huis zijn er goed aangelegde plekken om te verblijven, allemaal met het al niet genoeg te vermelden uitzicht. Op het terrein bevindt zich een zeer goed onderhouden zwembad.
De vriendelijke verhuurders zijn altijd bereikbaar en behulpzaam.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2024
Torsten R. uit Deutschland
Beter kan het niet!
Om het kort te maken... we voelen ons hier sinds enkele jaren telkens weer prima.
Het huis is liefdevol ingericht en het contact met de Duitstalige verhuurders is gewoon fijn. Op elk moment wordt je hier uitstekend verzorgd.
Adembenemend uitzicht over de kust, een geweldige zwembadomgeving om te relaxen en mooie bestemmingen in de directe omgeving, evenals alle winkels voor dagelijkse behoeften, die zeer goed bereikbaar zijn. Die inrichting voldoet aan alle eisen (keuken met vaatwasser, aparte wasmachine, televisie, wifi, zwembadonderhoud, comfortabele bedden, enzovoort . . . )
Alles is zeer schoon en je kunt vanaf de eerste dag direct genieten van je vakantie.
Al met al een absolute aanrader. We komen hier graag terug.
Hartelijk dank en tot volgend jaar.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Augustus 2023
Tatyana S. uit Freudenstadt
Als thuis
Het vakantiehuis werd verhuurd door zeer vriendelijke Duitssprekende eigenaren, die altijd bij ons waren.
We waren helaas, kan men zeggen, slechts een week daar, maar het beviel ons erg goed.
Het vakantiehuis met het appartement beneden was een absoluut succes! Het uitzicht vanuit het huis, dat op een heuvel staat, was gewoon prachtig. Men kon het landschap en de zee in de verte bewonderen. Vooral indrukwekkend waren de twee terrassen waarop men van het uitzicht kon genieten.
De kamers van het huis zijn goed ingericht en perfect geschikt voor gezinnen. Zelfs met kinderen kunt u hier een geweldige vakantie doorbrengen. Er was genoeg ruimte voor iedereen en de inrichting was gezellig en comfortabel.
Het zwembad was groot genoeg en werd regelmatig schoongemaakt en onderhouden door een Duitssprekende buurman. Dat was erg prettig, omdat je nergens naar hoefde om te kijken. Naast het zwembad was er ook een barbecue en een tafel met stoelen, zodat je daar gezellig kon eten.
Het strand was slechts 10-12 minuten rijden met de auto, wat erg handig was. Ook winkels en een apotheek waren goed bereikbaar. Dus je had alles wat je nodig had in de buurt.
Met de auto kon je ook snel en gemakkelijk nabijgelegen dorpen bezoeken. Daar kon je mooie wandelingen maken of lekker uit eten gaan in restaurants.
Al met al kan ik het vakantiehuis met het appartement beneden alleen maar aanbevelen. Het prachtige uitzicht, de goed ingerichte kamers en de goede locatie maken het verblijf een onvergetelijke ervaring. Of je nu met het gezin bent of als stel - hier kan iedereen een geweldige vakantie doorbrengen!
We hebben ons zeer op ons gemak gevoeld en komen graag terug.
Juli 2018
Horst T. uit 64546 Mörfelden-Walldorf
Droomachtig uitzicht
Wij - twee volwassenen en twee kinderen - waren in het huis van 08.07. - 28.07.2018. We konden het hele huis gebruiken (inclusief de onderste flat). Het zwembad is geweldig en eigenlijk niet zichtbaar van buitenaf. Het bovenste appartement is volledig toereikend voor vier personen. Wasmachine en vaatwasser zijn alleen beneden. Er is genoeg serviesgoed. De auto kan in de garage geparkeerd worden en is daar beschermd. Vanaf de twee terrassen heeft u een geweldig uitzicht op de vlakte en de zee. Het huis ligt op een heuvel, dus je kunt eigenlijk niets doen zonder auto - zelfs geen boodschappen. En met kleinere kinderen moet je twee keer nadenken - wandelen is vermoeiend. Je kon 's nachts goed slapen omdat er altijd een briesje over de heuvel waaide. Het strand ligt op 5-10 minuten rijden, afhankelijk van het gedeelte, en u kunt tegen een kleine vergoeding parkeren bij het strand. Er zijn zeer mooie middeleeuwse dorpjes op korte afstand die een bezoek waard zijn. Er is een heel aardige buurman bij het huis die graag helpt als er een probleem is. Anders kon je de eigenaars altijd mailen en zij reageerden prompt. We kunnen het huis alleen maar aanbevelen, want we hebben een hele leuke tijd gehad.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Contact
Dhr. F. Dr. Schenk
Gastheer sinds: 27-03-2017
antwoordpercentage: 90%
antwoordtijd: onder 24h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans, Spaans
Advertentienummer: 96765
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Pals, Costa Brava, Catalonië
Pals, Costa Brava, Catalonië
Pals, Costa Brava, Catalonië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Catalonië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Costa Brava
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 96765
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 9 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/96765.htm
op heuvel met droomuitzicht op zee tot aan de Pyreneeën; centrale verwarming, glasvezelinternet,
duinstrand 3,5 km, https://static.ferienhausmiete.de/pictures/140157/bilder_original/140157_1502788239.jpg
«studio» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 5 gegeven Beoordelingen.
Wir würden das Haus immer weiterempfehlen und sind schon am überlegen wann wir das nächste mal Anreisen!
Die freundlichen Vermieter sind stets erreichbar und hilfsbereit.
Das Haus ist liebevoll eingerichtet und der Kontakt mit den deutschsprachigen Vermietern ist einfach nett. Zu jeder Zeit ist man hier bestens betreut.
Atemberaubender Blick über die Küste, eine tolle Poollandschaft zum relaxen und schöne Ziele im direkten Umland sowie alle Geschäfte des täglichen Bedarfs, die sehr gut zu erreichen sind.
Die Ausstattung genügt allen Ansprüchen (Küche mit Spülmaschine, außenstehende Waschmaschine, Fernseher, WLAN, Poolpflege, bequeme Betten, etc...)
Alles ist sehr sauber und man kann vom ersten Tag seinen Urlaub direkt genießen.
Alles in Allem eine absolute Empfehlung. Wir kommen jederzeit gerne hierhin.
Besten Dank und bis zum nächsten Jahr.
Wir waren leider, kann man sagen, nur eine Woche da, aber es hat uns sehr gut gefallen.
Das Ferienhaus mit der Wohnung unten war ein absoluter Treffer! Der Ausblick von dem Haus, das auf einem Hügel steht, war einfach wunderschön. Man konnte die Landschaft und das Meer in der Ferne bewundern. Besonders beeindruckend waren die beiden Terrassen, auf denen man den Ausblick genießen konnte.
Die Zimmer des Hauses sind gut eingerichtet und perfekt für Familien geeignet. Auch mit Kindern kann man hier einen tollen Urlaub verbringen. Es gab genügend Platz für alle und die Einrichtung war gemütlich und komfortabel.
Der Pool war groß genug und wurde regelmäßig von einem deutschsprachigen Nachbarn gereinigt und gepflegt. Das war sehr angenehm, da man sich um nichts kümmern musste. Neben dem Pool gab es auch eine Grillmöglichkeit sowie einen Tisch mit Stühlen, sodass man dort gemütlich speisen konnte.
Der Strand war nur 10-12 Minuten mit dem Auto entfernt, was sehr praktisch war. Auch Einkaufsmöglichkeiten und eine Apotheke waren gut erreichbar. Man hatte also alles, was man brauchte, in der Nähe.
Mit dem Auto konnte man außerdem schnell und einfach nahegelegene Ortschaften besuchen. Dort konnte man schöne Spaziergänge machen oder in Restaurants gut essen gehen.
Alles in allem kann ich das Ferienhaus mit der Wohnung unten nur weiterempfehlen. Der schöne Ausblick, die gut eingerichteten Zimmer und die gute Lage machen den Aufenthalt zu einem unvergesslichen Erlebnis. Egal ob als Familie oder als Paar - hier kann jeder einen tollen Urlaub verbringen!
Wir haben uns sehr wohlgefühlt und kommen auch gerne wieder.