Hoe duur is een vakantiewoning in Aurich & omgeving?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 111 € per nacht.
Appartement Corina in Norddeich Stuurboord
* Onze vakantiewoning is volledig geïsoleerd, kou blijft buiten en warmte ook. * Het is een lichte flat. * Het bevindt zich op de bovenste verdieping.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Großheide
Ons vakantiehuis ligt midden in Oost-Friesland in een rustig dorpje. Met 2 aparte appartementen van respectievelijk 4 en 3 kamers is het ideaal voor een vakantie met het hele gezin.
Duurzaam
Kindvriendelijk: 4 slaapkamers, 2 badkamers, apart gastentoilet, omheinde tuin met overdekt terras, gratis wasmachine + droger, fietsen + aanhanger en bolderkar
16% Actie 02-05-2026 - 13-05-2026
FEWO ** Lantaarn 1e verdieping **
Vakantiewoning " Windlicht 1e verdieping " in Haus Sonneneck
Vakantiehuis Ulferts aan het Timmeler Meer
Zeer mooi vakantiehuis direct aan het Timmeler Meer
Vakantiewoning "Stadtlounge Norden" rustig en perfect centraal gelegen in Norden met 83m² woonoppervlak. Je woont op de 1e verdieping van een klein appartementencomplex met 2 slaapkamers.
Vakantiewoning in het veengebied Großefehn-Strackholt, 4 personen & peuter Wifi, landelijk, centrale ligging, grote tuin, terras, volledig uitgeruste keuken, niet roken, geen huisdieren.
Duurzaam
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
Vakantiewoning Maria - comfortabel ingerichte flat - voel je thuis
fantastische 3-kamer vakantiewoning met balkon op het zuiden en luifel voor maximaal 4 personen in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzeekust
Duurzaam
Grote gezellige vakantiewoning in Oost-Friesland voor 1-3 personen + klein kind kindvriendelijk, niet-roken, ligweide, zomerhuis, terras, barbecue, fietsverhuur,
Ferienhaus Maria in Norddeich TYP C
erienhaus Maria in Norddeich TYPE C 40m² vakantiewoning voor max. 3 personen Norddeicher Straße 260, 26506 Norden
Comfortabel vakantiehuis met serre, garage en omheinde tuin 1-2 honden welkom zonder toeslag
Met de typisch Oost-Friese "Moin" heten wij u van harte welkom in ons vakantiehuis Kluntjekaat.
Friesenhuis Anneliese in Südbrookmerland aan de Noordzee, 200m² woongedeelte, 3 slaapkamers met tweepersoonsbed, 2 badkamers, 1 gastentoilet, tot 6 personen en peuter, met huisdier, 4 kamers.
FEWO * Windlicht 2.Dachgeschoss *
Vakantiewoning " Windlicht 2.Dachgeschoss " in Haus Sonneneck
Centrale, gelijkvloerse flat in de buurt van het strand, overdekt terras, tuin, incl. telefoon, WLAN, wasmachine, droger, strandstoel op het zandstrand
Nieuwe halfvrijstaande woning op een mooie woonlocatie, gratis WLAN, rust en actieve recreatie op een centrale en toch zeer rustige locatie aan de rand van Norden
Zeer duurzaam
Comfortabel appartement, kindvriendelijk met strandstoel en gratis internet
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Duurzaam
Moderne, gezellige accommodatie in het hart van Oost-Friesland. Vakantiehuis met tuin, in de buurt van de bloemenhal. Vraag gerust persoonlijk naar beschikbare tijden: Tel.: 04944 920463
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 86€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 22% vrij
108€ voor 02 mei - 09 mei
99€ Jaarlijks gemiddelde
43% voor 02 mei - 09 mei
47% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 111 € per nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Norddeich of Südbrookmerland. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 35 € per nacht beschikbaar zijn.
In Aurich & omgeving zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Aurich & omgeving zijn er 498 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich, Norddeich en Südbrookmerland.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox