Hoe duur is een vakantiewoning in Aurich & omgeving?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 110 € per nacht.
Huis GESCHE aan het zwemmeer met strand
Vakantiehuis in Deense stijl met plaats voor 5 personen + opklapbed, terras op het zuiden Dicht bij de Noordzee, direct aan het zwemmeer met zandstrand & waterskifaciliteiten & beachclub & nabijgelegen manege
Zeer duurzaam
Nieuw: Vakantiehuis met piano in Norden - Norddeich
Zeer duurzaam
Centrale, gelijkvloerse flat in de buurt van het strand, overdekt terras, tuin, incl. telefoon, WLAN, wasmachine, droger, strandstoel op het zandstrand
Comfort vakantiehuis voor 2 tot 4 personen, volledig gerenoveerd en gemoderniseerd in 2015 met vloerverwarming in Norden-Norddeich.
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Dit goed onderhouden en kindvriendelijke niet-roken vakantiehuis in een verkeersluwe omgeving voldoet aan alle eisen voor een ontspannende gezinsvakantie.
Duurzaam
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
Vakantiewoning in Norddeich, beste ligging, direct aan de dijk en het strand, 1e verdieping, 46 m², balkon, WLAN, fietsen, parkeerplaats, niet-rokerswoning
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning in Norddeich, beste locatie, dicht bij het strand, ca. 50 m², 2 slaapkamers, balkon op het zuiden, ideaal voor 2-3 personen
Vrijstaand Fries huis Lotta met volledig omheinde tuin, terras voor maximaal 6 personen in Norden/Norddeich en gratis wi-fi aan de Oost-Friese Noordzeekust
Zeer duurzaam
Friesenhuis Anneliese in Südbrookmerland aan de Noordzee, 200m² woongedeelte, 3 slaapkamers met tweepersoonsbed, 2 badkamers, 1 gastentoilet, tot 6 personen en peuter, met huisdier, 4 kamers.
5% Last minute 21-01-2026 - 04-02-2026
Vakantiehuis op kanaallocatie met roeiboot, terras, gazon, eigen aanlegsteiger, uitzicht op kanaal
Dat Ferienhuus 2 in Aurich: 55 m², 3 kamers, plaats voor 4 personen – vakantie in Oost-Friesland genieten!
fantastische 3-kamer vakantiewoning met balkon op het zuiden en luifel voor maximaal 4 personen in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzeekust
Duurzaam
Welkom in dit uitzonderlijke barrièrevrije vakantiehuis met grote tuin en open haard, stenen barbecue en fontein.
Ons zeer mooie vakantiehuis in Timmel met steiger & boot in Oost-Friesland is zeer gezellig (meubels van natuurlijk hout) en met veel aandacht voor detail ingericht. Uw hond is welkom
Bijzonder duurzaam
Exclusief ingerichte vakantiewoning met liefdevolle details aan de rand van Norden Norddeich. Infrarood sauna, wifi, hond
Zeer duurzaam
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Vakantiehuis, zuidwest terras, 2 slaapkamers, rustige ligging, goede winkelmogelijkheden, dicht bij het strand, dicht bij de stad, gezellig, gerenoveerd 2017, nieuwe keuken, 2 fietsen, parkeerplaats bij het huis
Ons vakantiehuis ligt op een klein schiereiland aan de oever van het Timmeler Meer met directe toegang tot het water, een eigen aanlegsteiger en roeiboot.
Duurzaam
Vakantiehuis Seehase met sauna
5*comfort vakantiehuis, sauna, kleurenlichttherapie, DSL, telefoon
Comfortabel vakantiehuis met serre, garage en omheinde tuin 1-2 honden welkom zonder toeslag
Modern en licht vakantiehuis direct aan het mooie zwemmeer met ca. 85 m² woonoppervlak, groot zonneterras en uitzicht op het meer om u goed te voelen en te ontspannen. WLAN!
Duurzaam
Of je nu op vakantie gaat als single, als koppel of als trio met een kind. Leuke ruime 1,5 Stella in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzee met overdekt windvrij zuidbalkon.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 21% vrij
87€ voor 24 jan. - 31 jan.
102€ Jaarlijks gemiddelde
83% voor 24 jan. - 31 jan.
46% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 110 € per nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Norddeich of Südbrookmerland. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 35 € per nacht beschikbaar zijn.
In Aurich & omgeving zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Aurich & omgeving zijn er 445 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich, Hage en Norddeich.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.