Hoe duur is een vakantiewoning in Aurich & omgeving?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 111 € per nacht.
Vakantiewoning Maria - comfortabel ingerichte flat - voel je thuis
Grote gezellige vakantiewoning in Oost-Friesland voor 1-3 personen + klein kind kindvriendelijk, niet-roken, ligweide, zomerhuis, terras, barbecue, fietsverhuur,
Met de typisch Oost-Friese "Moin" heten wij u van harte welkom in ons vakantiehuis Kluntjekaat.
Duurzaam
Nieuwe halfvrijstaande woning op een mooie woonlocatie, gratis WLAN, rust en actieve recreatie op een centrale en toch zeer rustige locatie aan de rand van Norden
Zeer duurzaam
Vakantiehuis, zuidwest terras, 2 slaapkamers, rustige ligging, goede winkelmogelijkheden, dicht bij het strand, dicht bij de stad, gezellig, gerenoveerd 2017, nieuwe keuken, 2 fietsen, parkeerplaats bij het huis
Welkom in het Noordzee vakantiehuis Werrer, in een rustige exclusieve woonwijk met tuin. Strand Norddeich 2.5 km, centrum Norden 2 km. Huis met 85 m² woonoppervlak.
Duurzaam
Vrijstaand Fries huis Lotta met volledig omheinde tuin, terras voor maximaal 6 personen in Norden/Norddeich en gratis wi-fi aan de Oost-Friese Noordzeekust
Zeer duurzaam
Niet-rokers vakantiewoning, 2-4 personen, Tuin, Buitenspellen Terras, Ligstoelen Lounge,
Duurzaam
FEWO ** Lantaarn 1e verdieping **
Vakantiewoning " Windlicht 1e verdieping " in Haus Sonneneck
5 sterren luxe huis aan het Timmeler Meer, steiger, 8 personen Gecertificeerd door de DTV
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Duurzaam
Ons vakantiehuis ligt op een klein schiereiland aan de oever van het Timmeler Meer met directe toegang tot het water, een eigen aanlegsteiger en roeiboot.
Duurzaam
Welkom in dit uitzonderlijke barrièrevrije vakantiehuis met grote tuin en open haard, stenen barbecue en fontein.
Appartement Corina in Norddeich Stuurboord
* Onze vakantiewoning is volledig geïsoleerd, kou blijft buiten en warmte ook. * Het is een lichte flat. * Het bevindt zich op de bovenste verdieping.
Bijzonder duurzaam
Dijkmantel II Norden Norddeich
Gezinsvriendelijk, nieuw, rustig appartement op de dijk, tegenover de eilanden Norderney en Juist De eilanden Norderney en Juist. ! LAST MINUTE! Van 30.04.2022 - 20.05.2022
Exclusief ingerichte vakantiewoning met liefdevolle details aan de rand van Norden Norddeich. Infrarood sauna, wifi, hond
Zeer duurzaam
Vlakbij het strand (800 m naar de haven), nieuw. Vakantiewoning. Keuken met vaatwasser en DolceGusto capsuleerapparaat. Grote tuin, parkeerplaats direct voor het huis. max. 4 pers
Memmertbalje 13b - Palingval 2
Vanaf nu kunt u het gezellige familie rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten.
Vanaf nu kunt u het rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten. Het is een zeer gezellige familieaccommodatie voor maximaal 6 personen.
10% Last minute
Het vakantiehuis "MoinMitnanner" heeft genoeg ruimte voor 5 personen en ligt in een eigen baai van het mooie zwemmeer Tannenhausen bij Aurich in het hart van Oost-Friesland.
FEWO ** Noorderlicht met balkon **
Vakantiewoning " Nordlicht met balkon " in Haus Sonneneck
Vakantiewoning "Stadtlounge Norden" rustig en perfect centraal gelegen in Norden met 83m² woonoppervlak. Je woont op de 1e verdieping van een klein appartementencomplex met 2 slaapkamers.
Huis Strandlaeufer Knutt Begane grond
Gezellige vakantiewoning zonder trappen in het populaire vakantieoord Norddeich
Nieuw gebouwd comfort vakantiehuis
Ons zeer mooie vakantiehuis in Timmel met steiger & boot in Oost-Friesland is zeer gezellig (meubels van natuurlijk hout) en met veel aandacht voor detail ingericht. Uw hond is welkom
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 86€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 125€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
174€ voor 29 aug. - 05 sep.
97€ Jaarlijks gemiddelde
23% voor 22 aug. - 29 aug.
48% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 111 € per nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Norddeich of Südbrookmerland. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 36 € per nacht beschikbaar zijn.
In Aurich & omgeving zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Aurich & omgeving zijn er 503 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich, Norddeich en Südbrookmerland.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox