Hoe duur is een vakantiewoning in Aurich & omgeving?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 112 € per nacht.
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
FEWO * Windlicht 2.Dachgeschoss *
Vakantiewoning " Windlicht 2.Dachgeschoss " in Haus Sonneneck
FEWO ** Noorderlicht met balkon **
Vakantiewoning " Nordlicht met balkon " in Haus Sonneneck
Dit goed onderhouden en kindvriendelijke niet-roken vakantiehuis in een verkeersluwe omgeving voldoet aan alle eisen voor een ontspannende gezinsvakantie.
Duurzaam
Exclusief ingerichte vakantiewoning met liefdevolle details aan de rand van Norden Norddeich. Infrarood sauna, wifi, hond
Zeer duurzaam
Vanaf nu kunt u het rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten. Het is een zeer gezellige familieaccommodatie voor maximaal 6 personen.
10% Last minute
Vakantiehuis in het vakantiepark Hage Berum aan de Noordzee
Vakantiewoning "Stadtlounge Norden" rustig en perfect centraal gelegen in Norden met 83m² woonoppervlak. Je woont op de 1e verdieping van een klein appartementencomplex met 2 slaapkamers.
Appartement Bönning Fledderweg 27A
Ruime benedenwoning dicht bij het strand, 2 slaapkamers, aparte keuken, grote woonkamer, badkamer en berging. Tuin met groot terras en tuinhuisje. Wifi
Vakantiewoning Maria - comfortabel ingerichte flat - voel je thuis
Beach Oasis Fledderweg 23 Norddeich
Vlakbij het strand ( ca. 150 mtr. )appartement op de begane grond met terrassen en tuin , strandstoel aan het zandstrand . Gratis W-lan
Moderne, gezellige accommodatie in het hart van Oost-Friesland. Vakantiehuis met tuin, in de buurt van de bloemenhal. Vraag gerust persoonlijk naar beschikbare tijden: Tel.: 04944 920463
Duurzaam
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
Huis GESCHE aan het zwemmeer met strand
Vakantiehuis in Deense stijl met plaats voor 5 personen + opklapbed, terras op het zuiden Dicht bij de Noordzee, direct aan het zwemmeer met zandstrand & waterskifaciliteiten & beachclub & nabijgelegen manege
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Nora in Norden-Norddeich: 2 kamers, 50 m², voor maximaal 4 personen – ideaal voor uw vakantie!
Welkom in het Noordzee vakantiehuis Werrer, in een rustige exclusieve woonwijk met tuin. Strand Norddeich 2.5 km, centrum Norden 2 km. Huis met 85 m² woonoppervlak.
Duurzaam
Gezinsvriendelijke flat voor 2-6 personen + baby,- ook welkom met hond - op de bovenverdieping en zolder met groot terras en eigen infraroodwarmtesauna.
10% Last minute 20-06-2026 - 22-06-2026
Kindvriendelijk: 4 slaapkamers, 2 badkamers, apart gastentoilet, omheinde tuin met overdekt terras, gratis wasmachine + droger, fietsen + aanhanger en bolderkar
Grote gezellige vakantiewoning in Oost-Friesland voor 1-3 personen + klein kind kindvriendelijk, niet-roken, ligweide, zomerhuis, terras, barbecue, fietsverhuur,
Appartement Corina in Norddeich Stuurboord
* Onze vakantiewoning is volledig geïsoleerd, kou blijft buiten en warmte ook. * Het is een lichte flat. * Het bevindt zich op de bovenste verdieping.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning in het veengebied Großefehn-Strackholt, 4 personen & peuter Wifi, landelijk, centrale ligging, grote tuin, terras, volledig uitgeruste keuken, niet roken, geen huisdieren.
Duurzaam
Het vakantiehuis "MoinMitnanner" heeft genoeg ruimte voor 5 personen en ligt in een eigen baai van het mooie zwemmeer Tannenhausen bij Aurich in het hart van Oost-Friesland.
Mooie vakantiewoning op de 1e verdieping bij Greetsiel (5 km) met 2 slaapkamers, ruimte voor 4 personen en ruime tuin.
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 86€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 22% vrij
92€ voor 13 jun. - 20 jun.
98€ Jaarlijks gemiddelde
28% voor 13 jun. - 20 jun.
48% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 112 € per nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Norddeich of Südbrookmerland. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 35 € per nacht beschikbaar zijn.
In Aurich & omgeving zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Aurich & omgeving zijn er 530 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich, Norddeich en Südbrookmerland.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox