Hoe duur is een vakantiewoning in Aurich & omgeving?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 109 € per nacht.
Haus Kluntje in Aurich, Ostfriesland: 60 m², max. 3 personen, 2 kamers.
Centrale, gelijkvloerse flat in de buurt van het strand, overdekt terras, tuin, incl. telefoon, WLAN, wasmachine, droger, strandstoel op het zandstrand
Vakantiewoning "Stadtlounge Norden" rustig en perfect centraal gelegen in Norden met 83m² woonoppervlak. Je woont op de 1e verdieping van een klein appartementencomplex met 2 slaapkamers.
Appartement Corina in Norddeich Stuurboord
* Onze vakantiewoning is volledig geïsoleerd, kou blijft buiten en warmte ook. * Het is een lichte flat. * Het bevindt zich op de bovenste verdieping.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis nr. vijf in Berumbur, Oost-Friesland, 80 m², wintertuin, ingericht voor 4 personen, huurprijs incl. eindschoonmaak
FEWO ** Lantaarn 1e verdieping **
Vakantiewoning " Windlicht 1e verdieping " in Haus Sonneneck
Vakantiewoning Maria - comfortabel ingerichte flat - voel je thuis
FEWO ** Noorderlicht met balkon **
Vakantiewoning " Nordlicht met balkon " in Haus Sonneneck
Het vakantiehuis "Paulas-Hus" ligt in het vakantiepark Ostfriesland in Hage/Berumbur. Een breed scala aan recreatieve activiteiten begint direct voor de deur.
Duurzaam
Vakantiewoning in het veengebied Großefehn-Strackholt, 4 personen & peuter Wifi, landelijk, centrale ligging, grote tuin, terras, volledig uitgeruste keuken, niet roken, geen huisdieren.
Duurzaam
Vakantiehuis Seeglück direct aan het Timmeler Meer
Friesenhuis Anneliese in Südbrookmerland aan de Noordzee, 200m² woongedeelte, 3 slaapkamers met tweepersoonsbed, 2 badkamers, 1 gastentoilet, tot 6 personen en peuter, met huisdier, 4 kamers.
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Vakantiehuis Enno in Norddeich
Kindvriendelijke geschakelde hoekwoning op centrale en rustige locatie met strandstoel op het zandstrand, 6 fietsen, 2 slaapkamers, satelliet-tv, gratis WLAN, kinderbed, kinderstoel
Nieuwe halfvrijstaande woning op een mooie woonlocatie, gratis WLAN, rust en actieve recreatie op een centrale en toch zeer rustige locatie aan de rand van Norden
Zeer duurzaam
Welkom in dit uitzonderlijke barrièrevrije vakantiehuis met grote tuin en open haard, stenen barbecue en fontein.
Vrijstaand Fries huis Lotta met volledig omheinde tuin, terras voor maximaal 6 personen in Norden/Norddeich en gratis wi-fi aan de Oost-Friese Noordzeekust
Zeer duurzaam
Dit goed onderhouden en kindvriendelijke niet-roken vakantiehuis in een verkeersluwe omgeving voldoet aan alle eisen voor een ontspannende gezinsvakantie.
Duurzaam
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Vakantiehuis Seehase met sauna
5*comfort vakantiehuis, sauna, kleurenlichttherapie, DSL, telefoon
fantastische 3-kamer vakantiewoning met balkon op het zuiden en luifel voor maximaal 4 personen in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzeekust
Duurzaam
Huis Wit Zeemeeuw - Appartement 3
Gezellige vakantiewoning direct aan de dijk. Tot 2 pesonen, dicht bij het strand, dorp en strand op loopafstand, WLAN, parkeren direct bij het huis.
Vakantiehuis op kanaallocatie met roeiboot, terras, gazon, eigen aanlegsteiger, uitzicht op kanaal
Welkom in het Noordzee vakantiehuis Werrer, in een rustige exclusieve woonwijk met tuin. Strand Norddeich 2.5 km, centrum Norden 2 km. Huis met 85 m² woonoppervlak.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
108€ voor 20 dec. - 27 dec.
109€ Jaarlijks gemiddelde
48% voor 20 dec. - 27 dec.
47% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 109 € per nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Norddeich of Südbrookmerland. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 35 € per nacht beschikbaar zijn.
In Aurich & omgeving zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Aurich & omgeving zijn er 340 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich, Hage en Norddeich.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.