Hoe duur is een vakantiewoning in de baai van Lübeck?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in de baai van Lübeck is 109 € per nacht.
De kleine studio, tuin, 1-2 prs
De kleine studio 55 m² met mooie tuin, terras tot 2 personen. Minimale reservering in het hoogseizoen 10 - 14 nachten.
Zeer duurzaam
Wij bieden een volledig gerenoveerde vakantiewoning met hoogwaardige inrichting voor eerste bewoning.
Vakantiehuis aan de Oostzee, groot-rustig-bij-het-strand
Oostzee flair - Idyllisch gelegen vakantieappartement in de buurt van het strand met een deel van de tuin voor zonnen, grillen en ontspannen, met parkeerplaats, glasvezelverbinding en een pakket van linnen en handdoeken.
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Kellenhusen
tot -20% Korting 08-07-2025 - 22-07-2025
Vakantieappartement Gezinsvakantie Kellenhusen
tot -10% Korting 08-07-2025 - 07-01-2027
Hoeksuite met droomuitzicht, 26e verdieping
Onze lichte hoekflat bevindt zich op de 26e verdieping van het Maritim Hotelgebouw, direct aan het strand. Het biedt een geweldig panoramisch uitzicht op de zee, de rivier de Trave en Lübeck.
Verheug u op een liefdevol ingerichte flat, direct in Grömitz *** op slechts enkele minuten lopen van het mooie strand. Rustig gelegen, met terras & WiFi
Grömitz villa aan zee met uitzicht op zee
Zonnige 2-kamer vakantiewoning op toplocatie op de 3e verdieping met lift. Breed balkon op het zuiden met radiogestuurd zonnescherm, rolluiken, parkeerplaats, WLAN, Ideaal voor 2 personen - extra personen op aanvraag
Luxe Suite 1A Zeezicht Nieuw gestileerd
In het Maritim Hotel gebouw, direct aan het strand, op de 22e verdieping, vindt u onze moderne 2-kamer design flat met een geweldig droom uitzicht op de zee, zelfs tijdens het baden, douchen en eten !!!!
Duurzaam
Huis aan zee- WE Anemone 1-4 persoon
huis aan zee WE `Anemone` begane grond, in een bungalow, midden in een ondoorzichtige tuin, aan het einde van een doodlopende weg w... Voetpad naar het strand. Een dromerige oase, zelfs in de winter.
Zeer duurzaam
FeWo met strand nabijheid & Zeezicht van bovenaf.
****-goede flat (75 m²) met balkon op het zuidwesten in prachtige natuur. Het bestaat uit 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken ...
Duurzaam
Vakantieappartement Kleeblatt 31 in Scharbeutz, 41m², 2 kamers, max. 2 personen.
Harbour View Holiday Apartment Gomlich
Door de open ligging van onze comfortabele vakantiewoning tegenover de Skandinavienkai kunt u genieten van een fantastisch uitzicht op de schepen, de Trave en de Travemünde.
Comfortabele vakantiewoning met panoramische ramen van vloer tot plafond en een balkon van 10 m² op het zuiden. Linnenpakket, eindschoonmaak, Wi-Fi en fietsen inbegrepen in de totale prijs.
Zeer duurzaam
1 slaapkamer met een tweepersoonsbed, 5 slaapplaatsen, gratis wifi, terras op het zuiden en parkeerplaats op het terrein.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Haffkrug
tot -20% Korting 08-07-2025 - 22-07-2025
Moesickes kl. FeWo in Niendorf, 38m², voor 2 personen, aan de Lübecker Bocht, gerenoveerd in 2017.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in de baai van Lübeck is 109 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Dahme of Grömitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in de baai van Lübeck? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Huis Berolina*FW 806*incl.HALLENBAD, ****Wellness Penthouse Zeezicht en Oostzee - Landhuis.
In de baai van Lübeck zijn er 2.900 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dahme, Grömitz en Timmendorfer Strand.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.