Hoe duur is een vakantiewoning in Butjadingen?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Butjadingen 110 € per nacht.
"HeimatHafen Fedderwardersiel" Aankomen - Ademhalen - Zich goed voelen
10% Last minute 18-09-2026 - 02-10-2026
Vakantiehuis Burhave tot 6 personen
Vakantiehuizen dicht bij het strand (100 m²) op 2 tot 3 verdiepingen Tot 3 slaapkamers op de begane grond, eerste verdieping of zolder. 1 doucheruimte, tweede doucheruimte of gastentoilet. Inclusief: W-LAN, zwembad, speelschuur.
Huis Möwennest 18 Tossens, Sauna
Ons vakantiehuis met omheinde tuin ligt in Tossens, 750 m van het strand, 2 minuten lopen van Center Parcs. U kunt ontspannen in een infraroodsauna, strandstoel + open haard.
Bijzonder duurzaam
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Noordzeekust en biedt plezier en ontspanning voor het hele gezin met gratis toegang tot het overdekte zwembad, de Noordzeelagune en de speelschuur.
Vakantiehuis aan de Noordzee in Burhave op het Noordzeeschiereiland Butjadingen voor 5 personen met open haard
gezellige, lichte vakantiewoning met tuin voor maximaal 4 personen
Bijzonder duurzaam
House by the Sea Vakantiewoning 2
Zin in de zee? Gezinsvriendelijk vakantiehuis dicht bij het strand met 1100 m² omheinde tuin op een absolute droomlocatie, op slechts 50 meter van de Noordzee, W-Lan, WiFi, internet
Comfortabel vakantiehuis 70 m² groot, volledig uitgerust - met barrièrevrije badkamer, met 2 slaapkamers, WLAN, vaatwasser en wasmachine, op een goede locatie in de buurt van het strand
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis in het vakantiepark aan zee in Burhave met eigen strandstoel aan zee, grote tuin om te ravotten en zonneterras.
Zeer duurzaam
DEICHSTERN AMBIENTE am Meer mit Sauna
Vakantiehuis DEICHSTERN AMBIENTE aan zee, Eckwarderhörne, Noordzee, 6 personen
kindvriendelijk en gezellig vakantiehuis voor 2-6 personen voor ontspannende dagen aan de Noordzee
Modern vakantiehuis aan de Noordzee in Tossens op het schiereiland Butjadingen met terras en tuin. Hoogwaardige inrichting en WLAN. 350 meter naar de zee.
Zeer duurzaam
Groepsaccommodatie - Noordzee, 180m² woonruimte voor maximaal 17 personen - Saunaruimte niet zichtbaar - Huisdieren welkom - Beddengoed en hout voor sauna inbegrepen in de huurprijs.
Bijzonder duurzaam
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
Ferienwohnungen Briesenick-Radde
Ferienwohnung Briesenick-Radde Strandmuschel in Butjadingen-Tossens - direct aan het strand
10% Last minute 18-09-2026 - 30-09-2026
Vakantiehuis aan zee met sauna in de tuin, garage, parkeerplaats, rustige centrale ligging, elektr. haard
Zeer duurzaam
Vakantiehuizen Deichkieker H10 en L7
Goed uitgeruste, vrijstaande, gezinsvriendelijke vakantiehuizen aan het strand met open haard in Eckwarderhörne. L 7 tot 5, H 10 tot 6 personen. Nu ook met WLAN.
Zeer duurzaam
Ferienhaus Mellumring 4 c in Burhave
Rustig vakantiehuis aan de Noordzee in Butjadingen-Burhave, 500 m van het strand/wad
verena abel appartement bij het strand
Zonnige en rustige vakantie flat in de buurt van het strand. Een zonnig balkon behoort ook tot de flat. De flat is op de bovenste verdieping
Het appartement op de begane grond is ingericht in landhuisstijl en biedt plaats aan maximaal 4 gasten (2 slaapkamers) op ca. 100 m². Bovendien is er een bijna afgesloten, omheinde tuin.
Vakantiehuis Burhave voor 8 personen
Familiare vakantiehuis (ca. 85m²) voor maximaal 8 personen op 3 verdiepingen. 3 slaapkamers en een tweepersoonsslaapbank in de woonkamer. Gratis WiFi.
Haus Hanni 300 m van het strand
Gezellig vakantiehuis voor 4 personen direct achter de dijk met veel extra’s
DEICHSTERN mit BLICK mit Sauna
Vakantiehuis DEICHSTERN BLICK aan zee met sauna, Eckwarderhörne, 6 personen
Vrijstaande bungalow aan het einde van een kleine doodlopende weg in Aida Park
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 123€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 5% vrij
102€ voor 19 sep. - 26 sep.
95€ Jaarlijks gemiddelde
6% voor 19 sep. - 26 sep.
33% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Butjadingen 110 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Burhave of Eckwarderhörne. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Ferienbungalow Tossens, House by the Sea Vakantiewoning 2 en Family and Friends in Butjadingen het beste beoordeeld.
Ja, in Butjadingen zijn er 361 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Burhave, Fedderwardersiel en Tossens.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox