Vakantieappartementen en huizen in Eckwarden
3 aanbiedingen voor uw vakantie in Eckwarden
Ferienhaus in Eckwarden - Seestrand
Groot, gelijkvloers vakantiehuis met veel ruimte voor maximaal zes personen en huisdier. Het huis heeft een grote tuin en een overdekt terras.
Küstennest in Butjadingen-Eckwarden: 59 m², 3 kamers, tot 5 personen – uw vakantiewoning aan de kust!
DEICHSTERN mit BLICK mit Sauna
Vakantiehuis DEICHSTERN BLICK aan zee met sauna, Eckwarderhörne, 6 personen
Accommodaties in de buurt van Eckwarden
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Onze "CozyNook" in Butjadingen: Gezellige 100 m² vakantiewoning voor maximaal 4 personen (meer mogelijk), met 2 kamers – ideaal voor een ontspannen vakantie op een rustige locatie.
Historische plattelandsvilla () met veel charme en een grote tuin nabij de dijk en het strand op het schiereiland Butjadingen
Ferienhaus Schlosser in Butjadingen: 65 m², 2 kamers, tot 5 personen–geniet van vakantie aan de Noordzee!
Droom vakantiehuisEen 9 aan het Binnenmeer met uitzicht op de dijk Vakantiehuizen F5, J4 en K3 ook in het vakantiedorp en slechts max. 200 m van de Noordzeekust en het Binnesee-meer WLAN beschikbaar
Vrijstaand 4 sterren vakantiehuis voor 4 personen, honden toegestaan Vanwege de economische/politieke situatie worden de huurprijzen voor 2023 herberekend.2023boekbaar vanaf dec
NEUBAU Premium - Vakantiehuis Nordwind G3 in Butjadingen Noordzee Rustige en ontspannen omgeving! Dijk en binnenmeer op loopafstand. Open haard! Wandbox! Volledig omheind!
Het vakantiehuis is rustig en centraal gelegen aan een zwemmeer in het vakantiepark Jade / Echwarderhörne. Het biedt een hoge standaard van inrichting en toebehoren.
Vakantiehuis Nordseetage in Butjadingen: 62 m², 2 slaapkamers, 5 personen, 1 badkamer, terras, grasveld
UseMomme Ferienhausvermietung Martina & Carsten Klee
Vakantiehuis met eigen steiger aan het binnenmeer in Eckwarderhörne, 100 m², max. 6 personen, 3 kamers, 2 badkamers
Vakantiehuizen Deichkieker H10 en L7
Goed uitgeruste, vrijstaande, gezinsvriendelijke vakantiehuizen aan het strand met open haard in Eckwarderhörne. L 7 tot 5, H 10 tot 6 personen. Nu ook met WLAN.
Haus Charlotte: 50 m², 3 kamers, tot 6 personen – uw vakantiewoning in Butjadingen aan de Noordzee!
10% Last minute 02-11-2026 - 07-11-2026
Die Deich‑Auszeit J3 is een vakantiehuis aan de Noordzeekust op slechts 5 minuten lopen van de dijk
Zeer goed onderhouden vakantiehuis voor 4 personen aan de Jade Baai met groot bankirai terras en grote tuin. Slechts 100 m van de Noordzee en 250 m van het eigen meer van het dorp.
Het vakantiehuis is rustig en centraal gelegen aan een zwemmeer in het vakantiepark Jade / Echwarderhörne. Het biedt een hoge standaard van inrichting en toebehoren.
Charmant vakantiehuis "DEICHSTERN" aan de Noordzee in Eckwarderhörne.