Hoe duur is een vakantiewoning in Cala Bona?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Cala Bona vinden vanaf 116 € per nacht.
Natuurlijke stenen huis - 6 persoon- Ref.42
Mallorcaanse flair in een exclusieve omgeving, op slechts 1200m aan de Costa de los Pinos, groot zwembad en ontspanningsruimtes, 3 slaapkamers + 2 badkamers kunnen genieten van een ontspannen vakantie in het Oosten.
Keuken(fornuis, oven), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed)
Accommodaties in de buurt van Cala Bona
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Dit mooie huisje is gelegen in Port Verd, in een landelijke en aantrekkelijk woongebied.
Familienfreundliche Finca Im Mallorca Osten Ref.258
Gezinsvriendelijke finca in Son Servera, 82 m², voor 4 personen, 2 kamers.
Fincaurlaub im Mallorca Osten, Ref.213
Vakantiehuis voor 4 personen, Cala Bona strand + winkels op loopafstand - Mallorcaanse flair met zwembad.
Hun vakantie in Mallorca in een mooi huis met zwembad en uitzicht op zee en de bergen voor 2 - 6 personen, wireless en de mooiste stranden in het gebied voor een veelzijdig verblijf
-30% Korting 12-01-2026 - 31-03-2026
Duurzaam
Meerblickwohnung „ Casa Enna „
Vakantieappartement "Casa Enna" in Sa Coma, Mallorca, ETVPL 14057, met ca. 105m² woonoppervlak, 2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer, eetkamer, keuken, bijkeuken, balkon.
Vakantiehuis Can Linda in Sant Llorenç, Mallorca: 230 m² woonoppervlak, 7 personen, 4 slaapkamers, 3 badkamers
DEAR met de fiets naar BEACH - DAN MET DE AUTO IN BUREAU
Zeer duurzaam
Strandnahes Ferienhaus an der Cala Mandia Ref.257
Modern Holiday House for 4 people in Porto Cristo Novo, with 2 bedrooms, 1 bathroom, Airconditioning, Pool, BBQ and directly at the beaches of Cala Mandia and Cala Romantica.
Droomhuis aan de zee en het strand
Dream Villa, Direct aan zee en strand, groot oneindig zwembad met jacuzzi. 6 grote slaapkamers, 4 badkamers waarvan 2 met jacuzzi, terrassen 250 m².
zijn enkele voorzieningen van dit prachtige appartement op een centrale locatie.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Cala Romantica
Pure luxe spa deze droom is in een unieke positie Het zwembad, sauna, jacuzzi, whirlpool, buitenkeuken, open haard, WiFi, .. kan hier worden alle wensen uitkomen.
Ontwerp huis met Heart & Soul, zwembad, prachtige afgelegen locatie, WiFi, biedt aan maximaal 4 personen. een onvergetelijk verblijf door een succesvolle mix van oude charme en modern design
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Son Serra de Marina
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 218€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 309€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
december - 50% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 50% vrij
277€ voor 13 dec. - 20 dec.
373€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 13 dec. - 20 dec.
50% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Cala Bona vinden vanaf 116 € per nacht.
Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 116 € per nacht beschikbaar zijn.
In Cala Bona zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Natuurlijke stenen huis - 6 persoon- Ref.42, Villa in Cala Millor met Jacuzzi en Strand en Villa in Manacor met Zwembad en BBQ zijn bijzonder aan te bevelen.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.