Hoe duur is een vakantiewoning in Jever?
Vanaf 50 € kunt u onze accommodaties in Jever boeken en gemiddeld 100 m² (vakantiehuizen) en 52 m² (appartementen) overnachten.
Accommodaties in de buurt van Jever
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
In rustige doodlopende straat, 65m², appartement
2-kamer vakantiewoning
is rustig gelegen in een typisch Oost-Fries dorpje op ca. 8 km van de "Noordzeebadplaats Carolinensiel". Het vrijstaande huis biedt een groot, overdekt terras met een prachtige tuin.
Geniet van uw vakantie in ons gezinsvriendelijke vakantiehuis Leuchtfeuer in Hooksiel. Ook honden zijn van harte welkom!
Eigen ingang, tuin kan gebruikt worden, barbecueën, uw fietsen kunnen veilig en droog gestald worden
Duurzaam
Origineel Oost-Fries huis, groot omheind perceel, moderne inrichting, gelijkvloers, uitzicht op de uitgestrektheid van het Oost-Friese landschap. Ontspanning van het dagelijkse leven gegarandeerd.
Zeer duurzaam
Ferienwohnung Nordsee Whng 1 in Wangerland: 65 m², 3 kamers, tot 4 personen – Uw Noordzeevakantie!
Hooksieler Bärenblick bei Klostermann
Vakantieappartement Hooksieler Bärenblick bij Klostermann, 65 m² voor maximaal 4 personen in Hooksiel, Noordzee.
Onze liefdevol ingerichte, centraal gelegen vakantiewoning biedt een open haard en 2 dakterrassen en kan geboekt worden voor maximaal 8 personen. Honden zijn van harte welkom.
Charmant Noordzee-vakantiehuis - op loopafstand van het dorpscentrum - gezins- en hondvriendelijk
FeWo Anna kortstondig vrij nu boeken
LAGE - LAGE - LAGE Anna - Parel van de Noordzee 2 kamer appartement in Hooksiel; rustige ligging in het centrum 52 m², ideaal voor max. 3 personen met parkeerplaats, zuidbalkon, wifi
10% Last minute
Vakantie op een rustige centrale locatie in Hooksiel. In onze tweepersoonskamer, geschikt voor 2 personen, op slechts enkele minuten afstand van de haven en de Noordzeestranden.
Halfvrijstaande woning
Duurzaam
zeer gezellig vakantiehuis, altijd in de beste staat gehouden
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Vanaf 50 € kunt u onze accommodaties in Jever boeken en gemiddeld 100 m² (vakantiehuizen) en 52 m² (appartementen) overnachten.
Hier kunt u al vanaf 50 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Jever raden wij u Vakantiehuis Ontspannende vakantie Jever, De Boer Comfortabele vakantiewoning en Vakantieappartement Gezinsvakantie Jever aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox