Hoe duur is een vakantiewoning in Koudekerke?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Koudekerke is 199 € voor één nacht.
Koudekerke, 2 gasten, Datum toevoegen
Comfortabel 8-persoons vakantiehuis in Koudekerke dichtbij het strand
Knus 5-persoons vakantiehuis in Koudekerke, op loopafstand van het strand
6-persoons vakantieappartement in Koudekerke op loopafstand van het strand
2-persoons studio op eerste verdieping in Koudekerke op loopafstand van het strand
Dishoekseweg 33 met strandhuisje
Ruim en gezellig appartement, zeer centraal gelegen op Walcheren. Gelegen op hobby boerderijtje
4 Persoons vakantieappartement in Koudekerke
Eventjes buiten het dorp Koudekerke vind je bestaande uit drie bungalows en een groepsruimte. Rustig en landelijk gelegen.
De Houtenhandsche hof, bekend om zijn prachtige tuin, biedt u de mogelijkheid te logeren in een warm ingerichte, comfortabele Lodge voor 2 personen.
Eventjes buiten het dorp Koudekerke vindt u deze accommodatie voor 60 personen, bestaande uit zes bungalows en een groepsruimte. Op loopafstand van het zuidstrand van Walcheren.
Verlengde Dishoekseweg 2A (Dishoek)
Mooi, ruime vakantiewoning met een zonnig terras en uitzicht op de duinen van Dishoek (en onze kippen). Contactloos verblijf.
ZE1012 - Vakantiehuis in Koudekerke
Comfortabel vakantiehuis voor 6 personen met grote, afgesloten tuin én vlak bij het strand
ZE142 - Vakantiehuis in Koudekerke
Comfortabel 8-persoons vakantiehuis in Koudekerke dichtbij het strand
Deze 4-pers. House is luxueus uitgerust met vloerverwarming, comfortabele keuken, 2 slaapkamers, een sauna, een tuin en volledig omheind. Het strand is in het voorbijgaan van het huis.
Statige groepsaccommodatie in het groene hart van Zuid-Holland, aan de rivier de Oude Rijn met nog in werking zijnde boerderij met melkkoeien en schapen.
ZE917 - Vakantiehuis in Koudekerke-Dishoek
Luxe 6 persoons appartement vlakbij het strand in Dishoek.
Deze groepsaccommodatie is een combinatie van 3 appartementen in hartje Koudekerke. Gelegen in het oude centrum van Koudekerke met de terrasjes voor de deur en dichtbij het strand!
Deze groepsaccommodatie ligt midden in de ongerepte natuur centraal tussen Middelburg, Vlissingen en Koudekerke op enkel drie kilometer van het strand.
ZE992 - Vakantiehuis in Koudekerke
Rustig gelegen 4 persoons vakantiehuis nabij Koudekerke en Middelburg
6-persoons vakantieappartement in Koudekerke op loopafstand van het strand
Een ruime 2-onder-1-kap bungalow, gegroepeerd rond een speelveld. Op loopafstand van het zuidstrand van Walcheren. Tussen de steden Vlissingen en Middelburg.
ZE085 - Vakantiehuis in Koudekerke
Ruime 7 P. vakantiehuis in een groene omgeving en dichtbij het strand
ZE1202 - Vakantiehuis in Koudekerke
3 persoons appartement op het dorpsplein van Koudekerke
Verlengde Dishoekseweg 2A (Dishoek)
Augustus 2023
Johanna M. uit Kampen
Het huisje ligt geweldig in een rustige tuin. Zeer privé en rustig. Slechts 10 tot 15 minuten lopen naar het strand. De eigenaren zijn erg aardig, vriendelijk en behulpzaam. Het huis is ruim en zeer schoon. We misten alleen een paar dingen voor kleine kinderen in de keuken.
We zullen zeker weer terugkomen.
Dishoekseweg 33 met strandhuisje
Oktober 2022
Tanja R. uit Völklingen
Ontspannende dagen in deze prachtige vakantiewoning. We voelden ons weer erg op ons gemak. De rustige locatie, de zeer goed uitgeruste flat, de dieren, de zeer aardige gastheren Rogine en Peter... alles klopt gewoon. Je kunt hier echt ontspannen in een paar dagen. De winkels (bakker, Jumbo, Aldi) zijn met de fiets in een paar minuten te bereiken. Korte weg naar het strand - ongeveer 6 minuten fietsen. Verse eieren van gelukkige kippen. We komen volgend jaar terug.
De Houtenhandsche Lodge
September 2019
Boris & Lisa uit Düsseldorf
We hebben hele fijne dagen gehad in de vakantiewoning. Het appartement is echt heel mooi ingericht en uitgerust. Alles is nog heel nieuw en zeer comfortabel. De tuin en het terras nodigen uit tot vertoeven. De beschutte hoek is ook perfect bij stormachtig weer. We hebben niets gemist en komen waarschijnlijk nog een keer terug :)
Het appartement ligt direct op de boerderij van Conny en Ben en zij zorgen goed voor je! Erg aardige verhuurders en ze zorgen echt voor je. Met eieren van blije kippen of met heerlijk fruit van de boerderij ;)
Het pronkstuk van de boerderij is de prachtig aangelegde tuin, waar Conny en Ben veel zorg aan besteden en die ook in het weekend te bezoeken is. De tuin is zeer gevarieerd met een grote vijver, een boomgaard en zelfgemaakte beelden en metaalwerken. En natuurlijk niet te vergeten de papegaai, die alleen op mannen valt ;)
Echt heel mooi en een bezoek waard, ook als je niet in het appartement verblijft. De ingang van de tuin ligt direct voor het eigen terras van het appartement, maar dit is helemaal niet storend. Je wordt er meestal niet gestoord in de rust en je kunt er goed ontspannen
Het appartement ligt op ongeveer 1-2 km van het strand, maar alles is gemakkelijk bereikbaar met de fiets. Fietsen zijn een aanrader omdat je alles makkelijk kunt bereiken en geen auto nodig hebt. Er zijn verschillende bakkerijen in de dorpen en voldoende winkelmogelijkheden.
Het strand is ook een droom. De strandpaviljoens, die langs het strand zijn verdeeld, nodigen ook uit tot het nuttigen van hapjes en drankjes en u heeft een prachtig uitzicht op de zee
De locatie is perfect om de omgeving per fiets te verkennen of gewoon lekker te luieren op het strand. De kleinere steden nodigen uit tot flaneren, en ook Middelburg en Vlissingen zijn erg leuk.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers
voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Koudekerke is 199 € voor één nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 39 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Koudekerke raden wij u Dishoekseweg 33 met strandhuisje, Verlengde Dishoekseweg 2A (Dishoek) en ZE364 - Vakantiehuis in Koudekerke-Dishoek aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, in Koudekerke zijn er 10 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.