Waar is het mooiste in Noordrijn-Westfalen?
Voor een onvergetelijke vakantie in Noordrijn-Westfalen raden wij de vakantiebestemmingen Düsseldorf, Köln en Münster aan.
Het bijzondere aan de Niederrhein - een heel huis voor u alleen Volledig ingericht - alles op de begane grond - met grote tuin en terras
Ons huis is idyllisch gelegen met een grote tuin in Eifelstijl. De vakantiewoning heeft een eigen ingang, een klein terras en een "creatieve tuin"
NR- FeWo Sonnenblume met sauna
"Check-uitpakken-Feel-Enjoy-ontspanning", zo vakantie d. Appartement Sunflower m gaat. Een sauna en een grote tuin.
Zeer duurzaam
Moderne chic met tuin en mooi uitzicht! Op loopafstand van veel toeristische voorzieningen
Hier laat je de dingen gebeuren, geef je de controle over aan het weer, de slaap, de liefde en de grillen. Een vleugje Mexico wacht op u in ons vakantiehuis. .......
Appartement voor 2-4 personen ( 55m² ) met 2 slaapkamers, 2 badkamers, open haard, terras en sauna
Villa aan de Mühlenbach-FW-Romantik
De vakantiewoning "Romantik" is een niet-roken woning aan de rand van het bos, honden zijn toegestaan Geen aanbetaling of voorschot!
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning I, Eifelurlaub Ulmen
lichte moderne vakantiewoning in Ulmen , 2-4 personen, 75m², eigen ingang, 2 slaapkamers, overdekt balkon, nieuwe kitchenette, vaatwasser, gastentuin, tussen Daun + Cochem-Mosel
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis aan de oever van de Riedener Waldsee in de vulkaanregio Laacher See, 2 slaapkamers, wellness & ontspanning in de infrarood warmtecabine, pelletkachel
Duurzaam
5% Actie 04-05-2026 - 09-05-2026
Gezellig en liefdevol ingericht vakantiehuis voor alleengebruik. Honden welkom!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Olsberg
Zoals een vakantiehuis maar dan goedkoper: eigen voordeur en eigen omheinde tuin. Ook: parkeerplaats, geweldig uitzicht, wandelen vanaf de voordeur, barbecue, oven, Ambilight TV en nog veel meer.
Duurzaam
Vakantiewoning Eschblick in Versmold: 67m², 2 kamers, plaats voor 4 personen. De sauna van het huis is op afspraak op korte termijn beschikbaar voor elke gast.
Vakantiewoning "Am Vulkan" begane grond
Geniet van uw verblijf in de Vulkaaneifel midden in de idyllische natuur, omgeven door bossen en weilanden. Pure rust in een comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond.
Op de benedenverdieping ligt de 114 m² grote vakantiewoning met een prachtig uitzicht op het meer. Het huis ligt midden in het bos, direkt aan de Glörtalsperre. Honden welkom!
NIEUW! Modern appartement voor 3-4 personen met een unieke bergtuin! Uw favoriete plek in het betoverende Abendrotdal, met luxe comfort voor veeleisende gasten.
240 m² vakantiehuis, 5 slaapkamers, groot balkon/terras, 1 WC, 2 daglicht badkamers met WC, douche, één met bad, 56 m² grote eet- en woonkamer, aparte keuken.
Het vakantiehuis Alfbachtal ligt op een idyllische, afgelegen locatie midden in de prachtige natuur in het hart van de Eifel en nodigt uit tot wandelen, fietsen en ontspannen. Natuurbeleving gegarandeerd!
Ferienwohnung Coproyshof am See
Ferienwohnung Coproyshof am See in Wesel am Niederrhein, 118 m², 3 kamers, 2 badkamers, voor maximaal 6 personen.
FewoZentrale Willingen: Prachtige vakantiewoning verdeeld over twee woonlagen met open haard en tuin, direct aan de Diemel in Usseln.
Vakantiewoning II, Eifel vakantie Ulmen
lichte, gelijkvloerse vakantiewoning Vulkaaneifel II, in Ulmen, tussen Daun + Moezel voor 2 pers., 2 kamers, (1 woonkamer + 1 slaapkamer) douche/WC met daglichtraam, gang, parkeerplaats, tuin
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 136€/nacht
Duurste maand:
februari - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 50% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
146€ voor 11 apr. - 18 apr.
124€ Jaarlijks gemiddelde
27% voor 11 apr. - 18 apr.
34% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie in Noordrijn-Westfalen raden wij de vakantiebestemmingen Düsseldorf, Köln en Münster aan.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Noordrijn-Westfalen is 162 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Ruhrgebiet of Teutoburger Wald. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Noordrijn-Westfalen raden wij u FEWO Bad Breisiger Land, Vakantiewoning Rosalia en Ferienwohnung Brüggestraße aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In Noordrijn-Westfalen zijn er 1.069 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Sauerland, Teutoburger Wald en Eifel.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox