Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
Villa Pauline ,,Penthouse Seaside Lodge''
Villa Pauline, Penthouse Seaside Lodge in Ostseebad Göhren/Rügen, 107 m², 3 kamers, max. 4 personen, 2 slaapkamers, 2 badkamers, privésauna, 2 balkons, open haard, 2 parkeerplaatsen.
Zeer duurzaam
10% Actie 01-10-2026 - 31-10-2026
Vakantiehuis dicht bij het strand - Uw vakantiedroom in Glowe dicht bij het Oostzeestrand
Duurzaam
Vakantiehuis Inselwind, Glowe, Am Kurpark, 400m naar het strand, sauna, open haard, strandstoel, W-Lan, wasmachine
D13 dicht bij het strand op de begane grond met terras
Rügen: Vlakbij het Oostzeestrand wacht dit appartement op je, dat een mediterrane vakantiesfeer uitstraalt.
C21 studio aan het strand met terras
Eiland Rügen: Mediterraan vakantiegevoel met het Oostzeestrand bijna voor de deur.
Halfvrijstaand huis in Binz op Rügen 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, wasmachine, droger, 2 parkeerplaatsen, terras Wij geven u ook graag telefonisch advies op 0641 389525.
Duurzaam
JASMUND met balkon en zeezicht
Wohng. JASMUND met balkon, 2 slaapkamers/2 badkamers en zeezicht vindt u direct in Sassnitz, centraal gelegen, dicht bij zee. Restaurants, bakkerij om de hoek. Tuin, parkeerplaats.
Duurzaam
Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie, met dakterras van 40m².
4* (DTV) appartement "Strandkorb
Moderne vakantiewoning in Wilhelmstr., kinderbed + kinderstoel, 250m naar zee, rustig terras op het zuidoosten met strandstoel, WLAN, gereserveerd. Parkeerplaats in de kelder, lift, sauna + stoombad in het huis
Zeer duurzaam
10% Last minute
Vakantieappartement "Am Leuchtturm" in Ummanz, Rügen, 120m², 2 kamers, max. 4 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zudar
Vakantiehuis voor 2 tot 6 personen incl. sauna, wifi, kinderbed en max. 2 honden. Ideaal om te vissen, fietsen, wandelen.
Vakantiehuis Südstrand 4 sterren FeWo, gebruik van zwembad inbegrepen, sauna in het huis, rustig,
Duurzaam
10% Actie 27-09-2026 - 30-10-2026
Minimaal verblijf 4 nachten Gezellig 2-kamer appartement aan het zandstrand van Binz Zeer groot en zeer rustig gelegen.
10% Actie 04-10-2026 - 31-10-2026
Wintertuindroom, vakantiehuis in het natuurgebied, bij de Bodden, ideale uitvalsbasis voor het verkennen van Rügen,vakantie met hond. Rügen vakantie met hond. Kinderspeelplaats
Duurzaam
Verheug u op een heerlijke vakantie in een rietgedekt vakantiehuis in Glowe / Rügen, op slechts ca. 300m van het natuurstrand.
Zeer duurzaam
Duinhuis**** zeezicht, zwembad
Exclusief 4 STERREN appartement voor maximaal 4 personen met zeezicht en gratis gebruik van het zwembad in het Ahoi Erlebnisbad WLAN
Duurzaam
5% Last minute 15-09-2026 - 13-10-2026
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustig appartement incl. bad, sauna, speelpark
Vakantiehuis met open haard en tuin, 3 slaapkamers, tot 6 personen, hoogwaardig ingericht, ca. 350 m naar het strand van de Oostzee, WLAN & wasmachine beschikbaar
Vakantiehuis Fiete op Rügen / 1
Gezinsvriendelijk vakantiehuis voor maximaal 8 personen aan de voet van het Nationaal Park Jasmund Niet-roken accommodatie
Zeer duurzaam
S02-gezellig, rustige centrale ligging
Rügen: Gezellige vakantiewoning in vakwerkstijl direct aan het Nationaal Park gelegen met de krijtkust.
Appartement op de begane grond Seeschwalbe, 200 m van zee
Goedkope gelijkvloerse flat Seeschwalbe, beleef onvergetelijke dagen op slechts een paar minuten lopen naar de zee en de havenpromenade. Privé parkeerplaats.
Zeer duurzaam
Fam. met kinderen 150 euro minder
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID centraal - Jullie Verwöhn-Fehaus, 1.500 m² met strandstoel, gerookte vis...
Duurzaam
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Begane grond flat, 5*sterren, met phant. Uitzicht op zee, 350 m van het strand
15% Last minute
Het vakantiehuis biedt voldoende ruimte voor 4 gasten. Het heeft 2 slaapkamers, 1 woonkamer, 1 WC, 1 badkamer en 1 keuken en een veranda met toegang tot de omheinde tuin.
Zeer duurzaam
10% Actie 26-03-2027 - 18-06-2027
Rattelvitz Manor - Begane grond B
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 63 m², Keuken, eetkamer, open haard, slaapkamer, Badkamer met douche, eigen sauna, eigen buitenzitje, barbecue, directe toegang tot de tuin.
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 159€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 12% vrij
117€ voor 19 sep. - 26 sep.
94€ Jaarlijks gemiddelde
43% voor 19 sep. - 26 sep.
54% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.841 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Halbinsel Wittow en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox