Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 34 € per nacht.
Vakantiehuis bij de oude bakkerij Rügen
Vakantiehuis Oostzee Rügen tot 12 personen, Vrij van
Rattelvitz Manor - Begane grond B
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 63 m², Keuken, eetkamer, open haard, slaapkamer, Badkamer met douche, eigen sauna, eigen buitenzitje, barbecue, directe toegang tot de tuin.
Bijzonder duurzaam
Dat Klinkerhus - XXL Villa aan zee
Dat Klinkerhus Welkom aan zee - XXL vakantiehuis voor 17 gasten ; op een steenworp afstand van het langste Oostzeestrand van het eiland, de krijtrotsen en het Nationaal Park Jasmund.
Bijzonder duurzaam
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 93 m², Keuken, eetkamer, open haard, twee slaapkamers, Badkamer met driehoeksbad, douche, bidet, WC, sauna, zitplaats buiten, tuinmeubelen, barbecue
Bijzonder duurzaam
Huis Buskam 29*** fietsen, zwembad
Chique, goed uitgerust 3-sterren niet-roken appartement, dicht bij het strand en op een rustige locatie. 2 kamers, keuken, badkamer, groot balkon, 3 fietsen, zwembad en sauna, tot 4 personen.
Vakantiehuis Hartwig/incl. bijkomende kosten
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID centraal - Jullie Verwöhn-Fehaus, 1.500 m² met strandstoel, gerookte vis...
Duurzaam
Vakantiehuis Inselwind, Glowe, Am Kurpark, 400m naar het strand, sauna, open haard, strandstoel, W-Lan, wasmachine
Exclusief vakantiehuis direct aan de natuurlijke jachthaven in Seedorf voor 4 personen met 2 badkamers
10% Actie 25-05-2026 - 06-06-2026
Romantische, nieuwe blokhut op 2km van Schaprode. Volledig uitgerust voor maximaal vier personen, gelegen buiten de toeristische gebieden en met veel ruimte om te barbecueën en te chillen.
Moderne 70 m² flat met direct uitzicht op de Schmachter See 2 slaapkamers 2 badkamers en een zuid - west balkon gratis internet, gratis parkeren bij het huis, fietsenstalling.
15% Actie 25-05-2026 - 19-06-2026
A49 met het strand voor de deur
Rügen: Strandvakantie zonder parkeerzoektocht in ons appartement Arkonaschwalbe met mediterrane sfeer.
12% Actie 25-05-2026 - 19-06-2026
Het vakantiehuis biedt voldoende ruimte voor 4 gasten. Het heeft 2 slaapkamers, 1 woonkamer, 1 WC, 1 badkamer en 1 keuken en een veranda met toegang tot de omheinde tuin.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Fiete op Rügen / 1
Gezinsvriendelijk vakantiehuis voor maximaal 8 personen aan de voet van het Nationaal Park Jasmund Niet-roken accommodatie
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Sellin
De "Parkresidenz Concordia" met compleet ingerichte comfort-vakantiewoningen met balkon of terras ligt aan de bosrand en toch centraal in het Oostzeebad Sellin.
10% Last minute 25-05-2026 - 01-06-2026
5 excl. vakantiewoningen Glowe/Rügen, 20 m van het Oostzeestrand
Vakantiehuis Beichel BAABE/Rügen
Strandhuis voor maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen
15% Actie 22-06-2026 - 05-07-2026
S02-gezellig, rustige centrale ligging
Rügen: Gezellige vakantiewoning in vakwerkstijl direct aan het Nationaal Park gelegen met de krijtkust.
12% Actie 25-05-2026 - 29-05-2026
Haus Seerose Sellin 7 Neuensien
Haus Seerose Sellin in Neuensien: 78 m², 4 kamers, plaats voor maximaal 5 personen – geniet van uw vakantie!
Duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustige appartementen met terras/tuin incl. wellnessaanbod
Appartement Hartwig 2 *** DTV // incl. NK
Uw tevredenheid is onze standaard - Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe en Göhren - Uw prachtige bestemming, precies in het midden.
14% Actie 07-06-2026 - 13-06-2026
Gezellige, privé flat van 54 m² op de begane grond met terras in een prachtige natuurlijke omgeving, direct aan het kustbos met toegangspad naar het strand.
Veerhuis Sellin met uitzicht op het meer
Vakantiehuis direct aan het meer van Sellin, 3 slaapkamers, gratis W-LAN, windvrij Terras op het zuiden, eigen aanlegsteiger, 80 m², vanaf 2020 eigen strandstoel
Rattelvitz Manor - Begane grond A
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 86 m², Keuken, eetkamer, open haard, twee slaapkamers, driehoeksbad, douche, bidet, WC, privésauna, buitenzitje met tuinmeubelen en barbecue
Bijzonder duurzaam
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Bovenste verdieping, 5 sterren, breed zeezicht, 350 m van het strand, balkon, grote badkamer met 2 wastafels, bad, douche, WC, gastentoilet W-LAN gratis, aparte ingang, eigen deel van de tuin,
Duurzaam
15% Last minute
S04 Terras met zeezicht in het groen
Eiland Rügen: Moderne vakantiewoning met vakwerkcharme, ligging aan Nationaal Park Jasmund (krijtrotskust).
10% Actie 25-05-2026 - 26-06-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
75€ voor 30 mei - 06 jun.
94€ Jaarlijks gemiddelde
40% voor 30 mei - 06 jun.
53% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 34 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.677 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox