Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 34 € per nacht.
Luxe vakantiehuis aan zee in Ostseebad Mönchgut OT Gager: 145 m², 3 kamers, tot 6 personen.
Duurzaam
De zolderflat met glazen loggia ligt op het Rügense eiland Ummanz in het vissersdorp Waase. Honden toegestaan!
Vakantie helemaal voor uzelf - in ons vakantiehuis voor 2-3 gasten verblijft u apart en ongestoord, geniet u van rust en stilte, de grote boerderijtuin, panoramisch uitzicht op het water.
Zeer duurzaam
A49 met het strand voor de deur
Rügen: Strandvakantie zonder parkeerzoektocht in ons appartement Arkonaschwalbe met mediterrane sfeer.
C21 studio aan het strand met terras
Eiland Rügen: Mediterraan vakantiegevoel met het Oostzeestrand bijna voor de deur.
1 goedkoop, echt +tegoedbon in 2027
Individuele prijs gewenst? Bel me dan. Laten we samen kijken ! Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe, Göhren- uw bestemming in het midden en mooi !
37% Actie 05-07-2026 - 11-07-2026
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand op de begane grond met groot terras en tuin voor maximaal 6 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad
5-sterren droom - Haus Leuchtfeuer
600m naar het strand, opgemaakte bedden & handdoeken, 2 fietsen, sauna, open haard, 3 Smart-LED-tv's
Bijzonder duurzaam
Moderne vakantiewoning dicht bij de haven voor 3 personen, op de begane grond met twee terrassen op een fantastische locatie met veel groen in de omgeving.
Duurzaam
Exclusief huis met rieten dak, 2-4 pers., 300m van het strand, luxe inrichting, woon-/eetkamer met open haard, vloerverwarming, WLAN, 2 tweepersoonskamers, sauna, strandstoel
Zeer duurzaam
Appartement 52m² op centrale locatie met balkon op het zuidwesten, parkeerplaats, gratis Wi-Fi en eigen toegankelijke fietsenruimte. 2 min. naar het centrum, 10 min. naar het strand.
Duurzaam
Rustige, gelijkvloerse vakantiewoning in vrijstaand huis met rieten dak voor 4-5 personen, zeer comfortabel en idyllisch gelegen, met groot terras en grasland, carport, WLAN, Binz 4 km
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Hartwig/incl. bijkomende kosten
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID centraal - Jullie Verwöhn-Fehaus, 1.500 m² met strandstoel, gerookte vis...
Duurzaam
Duinhuis**** zeezicht, zwembad
Exclusief 4 STERREN appartement voor maximaal 4 personen met zeezicht en gratis gebruik van het zwembad in het Ahoi Erlebnisbad WLAN
Duurzaam
15% Last minute 05-07-2026 - 11-07-2026
Moderne en goed uitgeruste vakantie-appartement Baltic Suite Prora direct aan het prachtige, kilometerslange zandstrand van Prorarer Wiek gelegen.
Duurzaam
Antjes-Ostseeperle / Villa Granitz
Zonnige 3 kamer flat met zuidoost balkon en ruimte voor 4 of meer personen in het centrum en nabij het strand.
MEERBLIK met 2 slaapkamer balkon
Groot appartement met een prachtig uitzicht op zee met 2 slaapkamers en balkon voor 6 pers. dicht bij de haven en de oude stad met strand. Tuin met ligstoelen - parkeerplaats bij het huis.
10% Last minute 06-07-2026 - 15-07-2026
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustige appartementen met terras/tuin incl. wellnessaanbod
Rieten vakantiehuis Haus-Rosenrot 100m² voor max. 5 pers. in het zuiden van het eiland Rügen. Gelegen midden in de idyllische natuur op een perceel van 5300m² op een afgelegen locatie.
Duurzaam
D42 Appartement aan het strand met terras
Rügen: Vlakbij het Oostzeestrand ligt het gezellige appartement met terras in het groen en uitzicht op een weide.
Luxe vakantiehuis Albatros I *****
Exclusief 5-sterren vakantiehuis op Rügen - Ummanz
Bijzonder duurzaam
Riet huis over 2 verdiepingen, ca. 300 m naar het zandstrand, 2 slaapkamers, tot 6 personen met open haard, WLAN, sauna, wasmachine, huisdieren zijn welkom!
Vakantiehuis in Juliusruh, Breege-Juliusruh, 80 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers.
rustig gelegen rietgedekt huis met terras en ca. 900m² tuin, tot 5 pers., ca. 400m van het strand, incl. overdekt zwembad-sauna-stoombad en kinderopvang.
Exclusief vakantiehuis direct aan de natuurlijke jachthaven in Seedorf voor 4 personen met 2 badkamers
13% Actie 05-07-2026 - 11-07-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
75€ voor 11 jul. - 18 jul.
94€ Jaarlijks gemiddelde
32% voor 04 jul. - 11 jul.
53% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 34 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.771 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox