Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
Reetdachhaus Kranich op Rügen: 100 m² Huisdieren toegestaan
Zeer idyllisch gelegen rietgedekt huis nabij het strand in Goos, BG+DG met terras en tuinperceel, incl. 2 fietsen, slechts ca. 500 meter tot het Oostzeestrand.
Gezellige, privé flat van 54 m² op de begane grond met terras in een prachtige natuurlijke omgeving, direct aan het kustbos met toegangspad naar het strand.
Rustige, gelijkvloerse vakantiewoning in vrijstaand huis met rieten dak voor 4-5 personen, zeer comfortabel en idyllisch gelegen, met groot terras en grasland, carport, WLAN, Binz 4 km
MEERBLIK met 2 slaapkamer balkon
Groot appartement met een prachtig uitzicht op zee met 2 slaapkamers en balkon voor 6 pers. dicht bij de haven en de oude stad met strand. Tuin met ligstoelen - parkeerplaats bij het huis.
5% Vroeg 30-09-2027 - 06-10-2028
S04 Terras met zeezicht in het groen
Eiland Rügen: Moderne vakantiewoning met vakwerkcharme, ligging aan Nationaal Park Jasmund (krijtrotskust).
Minimaal verblijf 4 nachten Gezellig 2-kamer appartement aan het zandstrand van Binz Zeer groot en zeer rustig gelegen.
10% Actie 05-10-2026 - 31-10-2026
Veerhuis Sellin met uitzicht op het meer
Vakantiehuis direct aan het meer van Sellin, 3 slaapkamers, gratis W-LAN, windvrij Terras op het zuiden, eigen aanlegsteiger, 80 m², vanaf 2020 eigen strandstoel
Uniek aan de Oostzee en Rügen, een penthouse in een klasse apart, op 214 m² ervaart u pure First Class en SPA. Een torenkamer van 44 m² met uitzicht op zee en een dakterras met zwembad
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met eigen terras en fantastisch uitzicht op de tuin aan de Oostzee bij de pier
5% Last minute 08-10-2026 - 10-10-2026
Fam. met kinderen 150 euro minder
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID centraal - Jullie Verwöhn-Fehaus, 1.500 m² met strandstoel, gerookte vis...
32% Actie 05-10-2026 - 31-10-2026
Vakantiehuis in Juliusruh, Breege-Juliusruh, 80 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers.
Boddenblick EG 100 m naar het water
Onze gelijkvloerse vakantiewoning Boddenblick ligt in een rustige omgeving direct aan de havenpromenade van Wiek. Zeezicht is gegarandeerd vanuit de woonkamer en slaapkamer.
20% Actie 17-10-2026 - 23-10-2026
Gezellig vakantiehuis op een rustige locatie, direct aan de rand van het bos, toegankelijk voor gehandicapten met 5 slaapkamers, 2 badkamers, open haard, veel foto's en boeken, luisterboeken en vidio-cd's
10% Last minute 05-10-2026 - 04-11-2026
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustige appartementen met terras/tuin incl. wellnessaanbod
D13 dicht bij het strand op de begane grond met terras
Rügen: Vlakbij het Oostzeestrand wacht dit appartement op je, dat een mediterrane vakantiesfeer uitstraalt.
Exclusief ingericht 5-sterren vakantiehuis "Landliebe unter Reet" voor maximaal 8 personen en een klein kind in een charmant landschap op Rügen, ook ideaal voor een vakantie met vrienden
Dünen Lounge Rügen in Glowe/ App. 2
Groot 2-kamerappartement (68 m²) voor 4 pers. op de begane grond / zeer rustig gelegen in het bos / groot terras / 300 m naar het Oostzeestrand / niet-rokers / geen huisdieren / volledig ingerichte kitchenette
S03 modern-gezellig met zeezicht
Rügen: Appartement met zeezicht & origineel bewaard vakwerk direct aan het Nationaal Park Jasmund.
Ons vakantiehuis "Seepferdchen" ligt in de droomachtige omgeving van zee, strand, duinen en bos. Een paar stappen en je hebt een prachtig wit zandstrand onder je voeten.
12% Last minute 05-10-2026 - 30-10-2026
Antjes-Ostseeperle / Villa Granitz
Zonnige 3 kamer flat met zuidoost balkon en ruimte voor 4 of meer personen in het centrum en nabij het strand.
S05 modern-gezellig met zeezicht
Rügen: Fewoh met oud vakwerk bij het Nationaal Park (Königsstuhl) + het strand is ook niet ver.
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 159€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 25% vrij
107€ voor 10 okt. - 17 okt.
86€ Jaarlijks gemiddelde
56% voor 10 okt. - 17 okt.
58% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.802 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox