Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 32 € per nacht.
Wij bieden u een gezellig vakantiehuis met rieten dak in een waterrijk natuurparadijs, ver weg van de gebruikelijke toeristische drukte.
Reetdachhaus Kranich op Rügen: 100 m² Huisdieren toegestaan
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zudar
Vakantiehuis voor 2 tot 6 personen incl. sauna, wifi, kinderbed en max. 2 honden. Ideaal om te vissen, fietsen, wandelen.
5*- Vakantiehuis Morgenstern in Baabe
Exclusief 5*-vakantiehuis (DTV), WLAN, gezinsvriendelijk op idyllische en afgelegen locatie met tuinsauna, open haard, terras, wallbox, mooie tuin en strandstoel.
rustig gelegen rietgedekt huis met terras, sauna, open haard en ca. 900m² tuin, tot 7 personen, ca. 400m van het strand, incl. overdekt zwembad-sauna-stoombad.
Luxe vakantiehuis Albatros I *****
Exclusief 5-sterren vakantiehuis op Rügen - Ummanz
Dat Klinkerhus - Exclusief aan zee
Exclusieve Rügen-vakantie voor rust- en ruimtezoekers, grote families en groepen op een droomlocatie, met uitgestrekte tuin en uitzicht op het water, dicht bij het Oostzeestrand en het nationaal park.
10% Last minute
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met eigen terras en fantastisch uitzicht op de tuin aan de Oostzee bij de pier
20% Actie 12-11-2026 - 24-12-2026
Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van Villa Beatrice, 100 m², met een loggia met uitzicht op zee, op ongeveer 200 m van het strand,
rustig gelegen rietgedekt huis met terras, sauna, open haard en ca. 900m² tuin, tot 5 personen, ca. 400m van het strand, incl. overdekt zwembad-sauna-stoombad.
Romantische, nieuwe blokhut op 2km van Schaprode. Volledig uitgerust voor maximaal vier personen, gelegen buiten de toeristische gebieden en met veel ruimte om te barbecueën en te chillen.
MEERBLIK met 2 slaapkamer balkon
Groot appartement met een prachtig uitzicht op zee met 2 slaapkamers en balkon voor 6 pers. dicht bij de haven en de oude stad met strand. Tuin met ligstoelen - parkeerplaats bij het huis.
5% Vroeg 01-11-2027 - 07-11-2028
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Begane grond flat, 5*sterren, met phant. Uitzicht op zee, 350 m van het strand
15% Last minute
Mooi, comfortabel en gezellig ingericht riethuis aan zee met 4 slaapkamers voor 8 personen. Wellnessruimte met sauna, whirlpool en WC, WLAN, flatscreen,
10% Actie 24-10-2026 - 17-12-2026
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Bovenste verdieping, 5 sterren, breed zeezicht, 350 m van het strand, balkon, grote badkamer met 2 wastafels, bad, douche, WC, gastentoilet W-LAN gratis, aparte ingang, eigen deel van de tuin,
15% Last minute
Strandnabij vakantieappartement in verzorgd kindvriendelijk 4-sterren vakantiecomplex, huisdieren toegestaan!
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand voor maximaal 4 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad, restaurant, kinderboerderij,
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustig appartement met terras, incl. wellnessaanbod, bakkerij
B49 Strand op loopafstand, groot met 2 Slaapkamers
Eiland Rügen: Strandvakantie zonder parkeerproblemen. Gezellige vakantiewoning in mediterrane stijl.
8% Actie 06-11-2026 - 18-12-2026
"Insel Hiddensee" Huis Kustbrand
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, balkon en open haard; opgemaakte bedden incl.
Moderne vakantiewoning dicht bij de haven voor 3 personen, op de begane grond met twee terrassen op een fantastische locatie met veel groen in de omgeving.
Villa Pauline ,,Penthouse Seaside Lodge''
Villa Pauline, Penthouse Seaside Lodge in Ostseebad Göhren/Rügen, 107 m², 3 kamers, max. 4 personen, 2 slaapkamers, 2 badkamers, privésauna, 2 balkons, open haard, 2 parkeerplaatsen.
5% Vroeg 01-06-2027 - 30-06-2027
Beach Idyll in Göhren/ a. Rügen
Luxe appartement voor 4 personen met eigen sauna, open haard, 2 slaapkamers, 2 badkamers, ligbad, W-LAN, 2 parkeerplaatsen, incl. linnenpakketten en opgemaakte bedden 1 hond op aanvraag
S03 modern-gezellig met zeezicht
Rügen: Appartement met zeezicht & origineel bewaard vakwerk direct aan het Nationaal Park Jasmund.
12% Actie 06-11-2026 - 18-12-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 159€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 35% vrij
87€ voor 07 nov. - 14 nov.
122€ Jaarlijks gemiddelde
77% voor 07 nov. - 14 nov.
59% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 32 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 32 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.816 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox