Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
Maisonnette met strandstoel op het terras en zeezicht vanuit elk raam 2 slaapkamers, woon-/eetkamer, terras, parkeerplaats, toegang tot het natuurlijke strand
Zeer duurzaam
Villa Mathilde - Penthouse 27 & SPA
LUXE PENTHOUSE MET ZEEZICHT, privé dakterras, Klafs sauna met stoombad en whirlpool. Verwarmd buitenzwembad. 5-sterren gecertificeerd. Lift direct naar het penthouse.
Rattelvitz Manor - Begane grond B
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 63 m², Keuken, eetkamer, open haard, slaapkamer, Badkamer met douche, eigen sauna, eigen buitenzitje, barbecue, directe toegang tot de tuin.
Bijzonder duurzaam
MEERBLIK met 2 slaapkamer balkon
Groot appartement met een prachtig uitzicht op zee met 2 slaapkamers en balkon voor 6 pers. dicht bij de haven en de oude stad met strand. Tuin met ligstoelen - parkeerplaats bij het huis.
10% Last minute 09-08-2026 - 19-08-2026
Vakantiehuis Hartwig/incl. bijkomende kosten
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID centraal - Jullie Verwöhn-Fehaus, 1.500 m² met strandstoel, gerookte vis...
Duurzaam
Zeer idyllisch gelegen rietgedekt huis nabij het strand in Goos, BG+DG met terras en tuinperceel, incl. 2 fietsen, slechts ca. 500 meter tot het Oostzeestrand.
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustig appartement met terras, incl. wellnessaanbod, bakkerij
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustig appartement incl. bad, sauna, speelpark
Minimaal verblijf 4 nachten Gezellig 2-kamer appartement aan het zandstrand van Binz Zeer groot en zeer rustig gelegen.
5-sterren landhuis - direct bij Binz
Vrijstaand 5-sterren rietgedekt huis - met 125 m/2 woonoppervlak, rustig, idyllisch gelegen in een klein rietgedekt dorp - ook te boeken met 85 m/2 wellness/fitnessruimte in het bijgebouw.
Bijzonder duurzaam
Wintertuindroom, vakantiehuis in het natuurgebied, bij de Bodden, ideale uitvalsbasis voor het verkennen van Rügen,vakantie met hond. Rügen vakantie met hond. Kinderspeelplaats
Duurzaam
S04 Terras met zeezicht in het groen
Eiland Rügen: Moderne vakantiewoning met vakwerkcharme, ligging aan Nationaal Park Jasmund (krijtrotskust).
Vakantiehuis in Juliusruh, Breege-Juliusruh, 80 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers.
Elysium - Appartement 1: met eigen tuin, parkeerplaats, terras, 2 kwaliteitsfietsen, barbecue, ligstoelen, parasol, SAT-TV, WLAN, Grohe Euphoria douche, keramische wastafel
10% Last minute
Apartment Famli Relax Villa Störtebeker ****
Vriendelijk appartement op een rustige locatie met zonnig terras op het westen & tuin incl. barbecue en ligstoelen op slechts een paar minuten lopen van het centrum & strand in Göhren: 58m², max. 2 personen.
Exclusief ingericht 5-sterren vakantiehuis "Landliebe unter Reet" voor maximaal 8 personen en een klein kind in een charmant landschap op Rügen, ook ideaal voor een vakantie met vrienden
Zeer duurzaam
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Duurzaam
Schwanke's 5 DTV sterren FH Seeadler
prachtig liefdevol 5 sterren vakantiehuis met luxe uitrusting, tot 6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, 106 m² woonoppervlak, 604 m² grondstuk,
1 goedkoop, echt +tegoedbon in 2027
Individuele prijs gewenst? Bel me dan. Laten we samen kijken ! Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe, Göhren- uw bestemming in het midden en mooi !
25% Last minute 17-08-2026 - 22-08-2026
Beach Idyll in Göhren/ a. Rügen
Luxe appartement voor 4 personen met eigen sauna, open haard, 2 slaapkamers, 2 badkamers, ligbad, W-LAN, 2 parkeerplaatsen, incl. linnenpakketten en opgemaakte bedden 1 hond op aanvraag
Bijzonder duurzaam
FH "Strandräuber", hek, open haard, 5 personen, dichtbij het strand, 2 fietsen, W-LAN
Duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand op de begane grond met groot terras en tuin voor maximaal 3 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad
Vakantiewoning, 70 m² voor 6 personen op Ummanz/ Rügen - WLAN- VDSL 25 ! Huisdieren op aanvraag
Duurzaam
5-sterren droom - Haus Leuchtfeuer
600m naar het strand, opgemaakte bedden & handdoeken, 2 fietsen, sauna, open haard, 3 Smart-LED-tv's
Bijzonder duurzaam
Antjes-Ostseeperle / Villa Granitz
Zonnige 3 kamer flat met zuidoost balkon en ruimte voor 4 of meer personen in het centrum en nabij het strand.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 159€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 8% vrij
47€ voor 15 aug. - 22 aug.
80€ Jaarlijks gemiddelde
19% voor 08 aug. - 15 aug.
54% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.751 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox