Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
Exclusief huis met rieten dak, 2-4 pers., 300m van het strand, luxe inrichting, woon-/eetkamer met open haard, vloerverwarming, WLAN, 2 tweepersoonskamers, sauna, strandstoel
Zeer duurzaam
Gezellig met hart en liefde ingericht vakantiehuis in Glowe / eiland Rügen
Duurzaam
15% Actie 22-08-2026 - 11-09-2026
Het vakantiehuis biedt voldoende ruimte voor 4 gasten. Het heeft 2 slaapkamers, 1 woonkamer, 1 WC, 1 badkamer en 1 keuken en een veranda met toegang tot de omheinde tuin.
Zeer duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand op de begane grond met groot terras en tuin voor maximaal 6 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad
Droomvakantiehuis aan het witte zuidstrand en de hoge wal
Maisonnette voor 2-4 personen met zeezicht, 2 kamers, veranda, sauna, zwembad, 200 m van het strand.
Vakantiehuis in Juliusruh, Breege-Juliusruh, 80 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers.
Geniet van uw vakantie in het in 2016 gebouwde, comfortabel ingerichte huis met open haard, sauna, twee slaapkamers en grote woonruimte. Het strand ligt op 800 meter loopafstand.
Duurzaam
De MEERESTRAUM - 150 m naar de Oostzee! Typisch Scandinavisch en op een droomlocatie, met een prachtig uitzicht op zee!
De zolderflat met glazen loggia ligt op het Rügense eiland Ummanz in het vissersdorp Waase. Honden toegestaan!
rustig gelegen rietgedekt huis met terras en ca. 900m² tuin, tot 5 pers., ca. 400m van het strand, incl. overdekt zwembad-sauna-stoombad en kinderopvang.
Vakantiehuis Fiete op Rügen / 1
Gezinsvriendelijk vakantiehuis voor maximaal 8 personen aan de voet van het Nationaal Park Jasmund Niet-roken accommodatie
Zeer duurzaam
Rieten dak huis met wpool& sauna open haard
ruim en comfortabel huis met rieten dak, weg van het massatoerisme met sauna, verwarmde whirlpool en open haard voor maximaal 8 personen, 4 slaapkamers, 2 badkamers en WLAN
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Duurzaam
2018 **NIEUW** gebouwd vakantiehuis met rieten dak, rustig gelegen en op slechts 400 m van het strand van de Oostzee, 2 slaapkamers tot 4 personen
S03 modern-gezellig met zeezicht
Rügen: Appartement met zeezicht & origineel bewaard vakwerk direct aan het Nationaal Park Jasmund.
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
Appartement met terras incl. wellnessfaciliteiten, restaurant,
D42 Appartement aan het strand met terras
Rügen: Vlakbij het Oostzeestrand ligt het gezellige appartement met terras in het groen en uitzicht op een weide.
22% Actie 08-08-2026 - 14-08-2026
MEERBLIK met 2 slaapkamer balkon
Groot appartement met een prachtig uitzicht op zee met 2 slaapkamers en balkon voor 6 pers. dicht bij de haven en de oude stad met strand. Tuin met ligstoelen - parkeerplaats bij het huis.
10% Last minute 22-07-2026 - 01-08-2026
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Bovenste verdieping, 5 sterren, breed zeezicht, 350 m van het strand, balkon, grote badkamer met 2 wastafels, bad, douche, WC, gastentoilet W-LAN gratis, aparte ingang, eigen deel van de tuin,
Duurzaam
15% Last minute
Appartement "Ruhepol", terras, strandstoel
Comfortabel appartement, 2 kamers met terras/tuin in het noorden van het eiland, op ca. 250 m loopafstand van het strand, parkeerplaats, gratis WLAN
NIEUW in de verhuur, onze comfortabele en aan het strand gelegen penthouse flat in Binz op het eiland Rügen met een prachtig vergezicht naar het meer en de zee.
JASMUND met balkon en zeezicht
Wohng. JASMUND met balkon, 2 slaapkamers/2 badkamers en zeezicht vindt u direct in Sassnitz, centraal gelegen, dicht bij zee. Restaurants, bakkerij om de hoek. Tuin, parkeerplaats.
Duurzaam
Vakantiewoning, 70 m² voor 6 personen op Ummanz/ Rügen - WLAN- VDSL 25 ! Huisdieren op aanvraag
Duurzaam
Exclusief vakantiehuis direct aan de natuurlijke jachthaven in Seedorf voor 4 personen met 2 badkamers
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 22% vrij
168€ voor 25 jul. - 01 aug.
98€ Jaarlijks gemiddelde
18% voor 25 jul. - 01 aug.
54% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.743 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox