Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 34 € per nacht.
Halfvrijstaand huis "Dünenhaus Lasse
Midden in een uniek landschap ligt ons comfortabele halfvrijstaande huis (met 3 slaapkamers en 2 badkamers in elegante en maritieme landhuisstijl (5* DTV geclassificeerd)
Charmant rietgedekt huis in Glowe – rustige ligging, grote tuin, dicht bij het strand. Ideaal voor gezinnen!
B49 Strand op loopafstand, groot met 2 Slaapkamers
Gezellig appartement ingericht in mediterrane stijl op een droomachtige, rustige locatie met veel groen. Het kilometerslange Oostzeestrand ligt eigenlijk maar ongeveer 350 m verderop. Gratis WiFi
Duurzaam
Comfortabele vakantiewoning met 2 slaapkamers, balkon en gratis Wi-Fi in het hart van Binz. Fietsenberging, wasmachine en droger in het huis.
Villa (250m2) met 4 slaapkamers
250m2 vakantiehuis voor 8 personen op slechts enkele meters van het strand, de supermarkt en alles wat Göhren te bieden heeft
Duurzaam
Liefdevol ingerichte vakantiewoning op Rügen
S05 zeer gezellig, uitzicht op zee, rustig
Rügen: Onze vakantiewoning betovert met historisch vakwerk, verrast met uitzicht op de Oostzee, het Nationaal Park (Königsstuhl) begint bijna voor de deur + het strand is ook niet ver.
Duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand voor maximaal 4 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad, restaurant, kinderboerderij,
Halfvrijstaand huis over 2 verdiepingen, tot 6 personen, open haard, sauna, wasmachine, mooie rustige ligging direct aan het bos, het zandstrand ligt op slechts ca. 500 m afstand.
Halfvrijstaand huis in Binz op Rügen 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, wasmachine, droger, 2 parkeerplaatsen, terras Wij geven u ook graag telefonisch advies op 0641 389525.
Duurzaam
Fiete halfvrijstaande vakantiewoning
Het gezinsvriendelijke vakantiehuis biedt plaats aan maximaal 16 gasten. Centraal gelegen op het eiland Rügen is het het ideale uitgangspunt voor excursies en tochten.
Zeer duurzaam
modern en hoogwaardig ingericht met open haard, ca. 1300 m van het zandstrand, 2 slaapkamers, tot 5 personen
kindvriendelijk en individueel riethuis met tuin - hond toegestaan
Duurzaam
"Cape Arkona" in het Coastal Fire House
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, terras en open haard; opgemaakte bedden incl.
Zeer duurzaam
Hoogwaardig, gerenoveerd appartement van 93 m². Keuken, eet-woonkamer, open haard, twee slaapkamers, badkamer met driehoeksbad, douche, bidet, WC, eigen sauna, buitenzitplaats, tuinmeubelen, barbecue
Zeer duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand op de begane grond met groot terras en tuin voor maximaal 4 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad
S02-gezellig, rustige centrale ligging
Modern, gezellig ingericht appartement met veel origineel vakwerk. Op een rustige, centrale locatie nabij het Nationaal Park (krijtrotsenkust). Barbecueterras, ligweide, gratis WLAN.
Duurzaam
D42 Appartement aan het strand met terras
Rügen: Vrijwel direct aan het strand van de Oostzee is onze gezellige, volledig betegelde vakantiewoning met groot terras, direct uitzicht op het groen en op een weide.
Gezellige, privé flat van 54 m² op de begane grond met terras in een prachtige natuurlijke omgeving, direct aan het kustbos met toegangspad naar het strand.
Dat Klinkerhus - XXL Villa aan zee
Dat Klinkerhus Welkom aan zee - XXL vakantiehuis voor 17 gasten ; op een steenworp afstand van het langste Oostzeestrand van het eiland, de krijtrotsen en het Nationaal Park Jasmund.
Bijzonder duurzaam
Historische boerderij 1840 Rügen
Historisch boerderijhuis uit 1840, hoogwaardig gerenoveerd met uitzicht op het water en landschap, gelegen aan de Bodden met meer dan 2.500 m² grote tuinperceel met laadmogelijkheid voor elektrische voertuigen.
Duurzaam
Exclusief huis met rieten dak, 2-4 pers., 300m van het strand, luxe inrichting, woon-/eetkamer met open haard, vloerverwarming, WLAN, 2 tweepersoonskamers, sauna, strandstoel
Zeer duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustige appartementen met terras/tuin incl. wellnessaanbod
Rieten vakantiehuis Haus-Zauberblau 100m² voor max. 4 pers. in het zuiden van het eiland Rügen. Gelegen midden in de idyllische natuur op een perceel van 5300m² op een afgelegen locatie.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
85€ voor 14 mrt. - 21 mrt.
114€ Jaarlijks gemiddelde
72% voor 14 mrt. - 21 mrt.
53% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 34 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.732 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox