Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
BERNSTEIN met zeezicht en balkon
2-kamer appartement. BERNSTEIN met balkon en zeezicht voor 2-3 pers. direct in Sassnitz In 3 minuten lopen bent u bij de zee/haven. Winkelmogelijkheden en bakkerij om de hoek.
Duurzaam
10% Last minute 15-07-2026 - 25-07-2026
Waldrübensüßlein in Glowe op Rügen: 25 m², 2 kamers, ideaal voor 2 personen. Uw toevluchtsoord aan zee.
Historische boerderij 1840 Rügen
Historisch boerderijhuis uit 1840, hoogwaardig gerenoveerd met uitzicht op het water en landschap, gelegen aan de Bodden met meer dan 2.500 m² grote tuinperceel met laadmogelijkheid voor elektrische voertuigen.
Duurzaam
Riet huis over 2 verdiepingen, ca. 300 m naar het zandstrand, 2 slaapkamers, tot 6 personen met open haard, WLAN, sauna, wasmachine, huisdieren zijn welkom!
A49 met het strand voor de deur
Rügen: Strandvakantie zonder parkeerzoektocht in ons appartement Arkonaschwalbe met mediterrane sfeer.
Vakantiehuis in Juliusruh, Breege-Juliusruh, 80 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers.
5*- Vakantiehuis Morgenstern in Baabe
Exclusief 5*-vakantiehuis (DTV), WLAN, gezinsvriendelijk op idyllische en afgelegen locatie met tuinsauna, open haard, terras, wallbox, mooie tuin en strandstoel.
rustig gelegen rietgedekt huis met terras, sauna, open haard en ca. 900m² tuin, tot 7 personen, ca. 400m van het strand, incl. overdekt zwembad-sauna-stoombad.
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Duurzaam
2018 **NIEUW** gebouwd vakantiehuis met rieten dak, rustig gelegen en op slechts 400 m van het strand van de Oostzee, 1 slaapkamer tot 2 personen
Familietip - Vakantiewoning Martha
SUPER appartement voor 4 gasten -2 aparte slaapkamers, groot zonneterras, rustig, cottage tuin - op slechts een steenworp afstand van het Oostzeestrand, de krijtkust van Rügen, het Nationaal Park.
Bijzonder duurzaam
Wintertuindroom, vakantiehuis in het natuurgebied, bij de Bodden, ideale uitvalsbasis voor het verkennen van Rügen,vakantie met hond. Rügen vakantie met hond. Kinderspeelplaats
Duurzaam
"Cape Arkona" in het Coastal Fire House
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, terras en open haard; opgemaakte bedden incl.
Zeer duurzaam
Duinhuis**** zeezicht, zwembad
Exclusief 4 STERREN appartement voor maximaal 4 personen met zeezicht en gratis gebruik van het zwembad in het Ahoi Erlebnisbad WLAN
Duurzaam
D13 dicht bij het strand op de begane grond met terras
Rügen: Vlakbij het Oostzeestrand wacht dit appartement op je, dat een mediterrane vakantiesfeer uitstraalt.
rustig gelegen rietgedekt huis met terras en ca. 900m² tuin, tot 5 pers., ca. 400m van het strand, incl. overdekt zwembad-sauna-stoombad en kinderopvang.
Minimaal verblijf 4 nachten Gezellig 2-kamer appartement aan het zandstrand van Binz Zeer groot en zeer rustig gelegen.
Exclusief huis met rieten dak gelegen aan een wit zandstrand. Het volledig ingerichte rietgedekte huis biedt plaats aan 6 personen. Een van de hoogtepunten is de grote open haard.
Antjes-Ostseeperle / Villa Granitz
Zonnige 3 kamer flat met zuidoost balkon en ruimte voor 4 of meer personen in het centrum en nabij het strand.
S04 Terras met zeezicht in het groen
Eiland Rügen: Moderne vakantiewoning met vakwerkcharme, ligging aan Nationaal Park Jasmund (krijtrotskust).
Rattelvitz Manor - Begane grond A
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 86 m², Keuken, eetkamer, open haard, twee slaapkamers, driehoeksbad, douche, bidet, WC, privésauna, buitenzitje met tuinmeubelen en barbecue
Bijzonder duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand voor maximaal 4 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad, restaurant, kinderboerderij,
Huis Buskam 29*** fietsen, zwembad
Chique, goed uitgerust 3-sterren niet-roken appartement, dicht bij het strand en op een rustige locatie. 2 kamers, keuken, badkamer, groot balkon, 3 fietsen, zwembad en sauna, tot 4 personen.
1 goedkoop, echt +tegoedbon in 2027
Individuele prijs gewenst? Bel me dan. Laten we samen kijken ! Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe, Göhren- uw bestemming in het midden en mooi !
5% Last minute 15-07-2026 - 25-07-2026
Vakantiehuis Hartwig/incl. bijkomende kosten
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID centraal - Jullie Verwöhn-Fehaus, 1.500 m² met strandstoel, gerookte vis...
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 22% vrij
160€ voor 18 jul. - 25 jul.
101€ Jaarlijks gemiddelde
19% voor 18 jul. - 25 jul.
54% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Mönchgut-Granitz of Bergen auf Rügen region bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.847 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox