Hoe duur is een vakantiewoning op Rügen?
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
4**** rietgedekte woning met sauna en open haard
Ruim en comfortabel 4****star huis met rieten dak, weg van het massatoerisme, uitzicht op het water, met open haard & sauna voor maximaal 8 personen, 4 slaapkamers, 2 badkamers, WLAN
5% Last minute 14-09-2026 - 14-10-2026
Uniek aan de Oostzee en Rügen, een penthouse in een klasse apart, op 214 m² ervaart u pure First Class en SPA. Een torenkamer van 44 m² met uitzicht op zee en een dakterras met zwembad
Duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustig appartement incl. bad, sauna, speelpark
Minimaal verblijf 4 nachten Gezellig 2-kamer appartement aan het zandstrand van Binz Zeer groot en zeer rustig gelegen.
10% Actie 04-10-2026 - 31-10-2026
4* (DTV) appartement "Strandkorb
Moderne vakantiewoning in Wilhelmstr., kinderbed + kinderstoel, 250m naar zee, rustig terras op het zuidoosten met strandstoel, WLAN, gereserveerd. Parkeerplaats in de kelder, lift, sauna + stoombad in het huis
Zeer duurzaam
10% Last minute
Dat Klinkerhus - Exclusief aan zee
Exclusieve Rügen-vakantie voor rust- en ruimtezoekers, grote families en groepen op een droomlocatie, met uitgestrekte tuin en uitzicht op het water, dicht bij het Oostzeestrand en het nationaal park.
Bijzonder duurzaam
Suite met zeezicht op de eerste rij
Duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustige appartementen met terras/tuin incl. wellnessaanbod
Luxe vakantiehuis Albatros I *****
Exclusief 5-sterren vakantiehuis op Rügen - Ummanz
Bijzonder duurzaam
Exclusief ingericht 5-sterren vakantiehuis "Landliebe unter Reet" voor maximaal 8 personen en een klein kind in een charmant landschap op Rügen, ook ideaal voor een vakantie met vrienden
Zeer duurzaam
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 93 m², Keuken, eetkamer, open haard, twee slaapkamers, Badkamer met driehoeksbad, douche, bidet, WC, sauna, zitplaats buiten, tuinmeubelen, barbecue
Bijzonder duurzaam
5-sterren landhuis - direct bij Binz
Vrijstaand 5-sterren rietgedekt huis - met 125 m/2 woonoppervlak, rustig, idyllisch gelegen in een klein rietgedekt dorp - ook te boeken met 85 m/2 wellness/fitnessruimte in het bijgebouw.
Bijzonder duurzaam
"Insel Hiddensee" Huis Kustbrand
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, balkon en open haard; opgemaakte bedden incl.
Bijzonder duurzaam
Comfortabel vakantiehuis, 85m²- 200m van het strand. Tot 6 personen. 3 slaapkamers, 2 badkamers, open woon-eetkamer. Parkeren direct bij het huis. Terras. Rustig gelegen.
Appartement "Wind" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie.
3-kamer appartement "Zur Wittower Fähre
Eilandvakantie op Rügen: in een mooi 3-kamerappartement met een groot dakterras met uitzicht op de Bodden.
Duurzaam
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Bovenste verdieping, 5 sterren, breed zeezicht, 350 m van het strand, balkon, grote badkamer met 2 wastafels, bad, douche, WC, gastentoilet W-LAN gratis, aparte ingang, eigen deel van de tuin,
Duurzaam
15% Last minute
JASMUND met balkon en zeezicht
Wohng. JASMUND met balkon, 2 slaapkamers/2 badkamers en zeezicht vindt u direct in Sassnitz, centraal gelegen, dicht bij zee. Restaurants, bakkerij om de hoek. Tuin, parkeerplaats.
Duurzaam
Exclusief huis met rieten dak, 2-4 pers., 300m van het strand, luxe inrichting, woon-/eetkamer met open haard, vloerverwarming, WLAN, 2 tweepersoonskamers, sauna, strandstoel
Zeer duurzaam
Vanaf de leeftijd van 50 - 100 euro minder
Individuele prijs gewenst? Bel me dan. Laten we samen kijken ! Oostzeebadplaatsen Binz, Sellin, Baabe, Göhren- uw bestemming in het midden en mooi !
20% Last minute 14-09-2026 - 20-09-2026
Vakantiehuis onder riet met 155m² u. ² grondstuk, rustige natuurlijke omgeving, 4 slaapkamers voor 8 personen, luxe, gezinsvriendelijke inrichting, fin. Sauna
Elysium - Appartement 2: met eigen tuin, parkeerplaats, terras, 2 kwaliteitsfietsen, barbecue, wasmachine, SAT-TV of Smart-TV, WLAN, Senseo koffiezetapparaat, strandstoel
5% Vroeg 03-01-2028 - 15-09-2028
Vakantiehuis Südstrand 4 sterren FeWo, gebruik van zwembad inbegrepen, sauna in het huis, rustig,
Duurzaam
10% Actie 27-09-2026 - 30-10-2026
Appartement 52m² op centrale locatie met balkon op het zuidwesten, parkeerplaats, gratis Wi-Fi en eigen toegankelijke fietsenruimte. 2 min. naar het centrum, 10 min. naar het strand.
Duurzaam
Vakantiehuis Inselwind, Glowe, Am Kurpark, 400m naar het strand, sauna, open haard, strandstoel, W-Lan, wasmachine
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 159€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 12% vrij
117€ voor 19 sep. - 26 sep.
94€ Jaarlijks gemiddelde
43% voor 19 sep. - 26 sep.
54% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen op Rügen vinden vanaf 33 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Binz of Mönchgut-Granitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 33 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Op Rügen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, op Rügen zijn er 3.808 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Binz, Jasmund en Mönchgut-Granitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox