Hoe duur is een vakantiewoning in Tambach-Dietharz?
Vanaf 40 € kunt u onze accommodaties in Tambach-Dietharz boeken en gemiddeld 48 m² (vakantiehuizen) en 92 m² (appartementen) overnachten.
Fe.huizen met uitzicht op Rennsteig
2 comfortabele rookvrije huizen tussen kasteel Wartburg en Oberhof in de directe omgeving van de Rennsteig. Op een zeer rustige locatie aan de rand van het bos, bieden pure ontspanning!
Comfortabele rookvrije vakantiewoning met 2 satelliet-tv's ligt op een rustige locatie dicht bij het bos, midden in het Thüringer Woud en biedt ontspanning voor het hele gezin.
Accommodaties in de buurt van Tambach-Dietharz
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
2 vakantiehuizen direct aan de Rennsteig en de Bergsee Ebertswiese
volledig ingerichte vakantiewoning voor 2-3 personen bij de Inselsberg met 38m² woonoppervlak in een schilderachtige omgeving, omgeven door bergen (Großer Inselsberg), bossen
Heppsburg: Gezellige vakantiewoning voor 3-5 personen met binnenzwembad en grote tuin!
Bijzonder duurzaam
Finnhütten Hohe Klinge / Trusetal
2 vakantiehuisjes, Finn huisje met edel-uriger uitrusting, dromerig uitzicht op balkon en terras, rondom bergweiden, bijna op de top van de berg, dicht bij het bos, wandelpaden beginnen bij het huis
Bijzonder duurzaam
Finnhütten Hohe Klinge / Trusetal
2 vakantiehuisjes, Finn huisje met edel-uriger uitrusting, dromerig uitzicht op balkon en terras, rondom bergweiden, bijna op de top van de berg, dicht bij het bos, wandelpaden beginnen bij het huis
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning 50/60 m² voor maximaal 2 - (4) personen, reiswieg kan worden verstrekt en is hier beschikbaar (zonder kinderbeddengoed) Optioneel kan een extra slaapkamer worden geboekt.
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis op zeer rustige locatie aan de rand van het bos met omheind terrein
Zeer duurzaam
Gezellig, rustig gelegen vakantiehuis voor 4-5 personen
Vakantiehuis, vakantiewoning, Thüringer Woud,
Uw vrijstaande vakantiehuis aan de rand van het bos met charme
Bijzonder duurzaam
Wij heten u van harte welkom in ons vakantiehuis Rustzoekers en natuurliefhebbers vinden hier een gezellig vakantieverblijf - met plezier ook met uw huisdier.
Vakantiewoning met overnachtingsmogelijkheid voor groepen tot 10 pers. met 154 m² (en flexibel te kiezen in kleinere maten afhankelijk van de ruimtebehoefte).
Ferienhaus***** Bauernhäuschen
Ontdek uw perfecte vakantiehuis in het hart van de Rhön! Beleef de perfecte landvakantie in ons vakantiehuis, met veel liefde voor detail ingericht.
Gezellig, voordelig pension in het hart van het Thüringer Woud. Hier vindt u rust en ontspanning. Wandelen, ontspannen, skiën en nog veel meer.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
december - Ø 49€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 56€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
maart - slechts 33% vrij
57€ voor 08 nov. - 15 nov.
55€ Jaarlijks gemiddelde
40% voor 08 nov. - 15 nov.
49% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 40 € kunt u onze accommodaties in Tambach-Dietharz boeken en gemiddeld 48 m² (vakantiehuizen) en 92 m² (appartementen) overnachten.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Ferienhaus am Steigerwald II, Fe.huizen met uitzicht op Rennsteig en Vakantiewoning Andreas in Tambach-Dietharz het beste beoordeeld.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.