Waar is het mooiste in de regio Tarragona?
Voor een onvergetelijke vakantie in de regio Tarragona raden wij de vakantiebestemmingen Costa Dorada, Tarragona en Terra Alta aan.
Vakantiehuis Villa Santi in Les Tres Cales, Tarragona, met 170 m² woonoppervlakte, 4 slaapkamers en capaciteit voor 8 personen.
Exclusief vakantiehuis voor 6 personen met privé zwembad, 300 m van het zandstrand. Het volledig van airconditioning voorziene vakantiehuis heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, 1 woonkamer en 1 moderne keuken.
Duurzaam
Vakantiehuis vrij 11-7 voor 2 weken
Korting Privé tuin+zwembad zonder inkijk Internet 1km zee zandbaaien Gezinnen+senioren
Uitzicht op zee top prijs 2 honden OK
3km prachtig aan de zee, mooi, romantisch zanderige baaien, licht hellend. Ideaal voor kleine kinderen. Season piekuren. Grote wandelingen / wandelingen
Villa met prive zwembad en gratis internet aan de Costa Dorada
Zonovergoten appartement direct aan het strand aan de Middellandse Zee
Prachtige villa met uitzicht op de zee, in de Costa Zerfir. Prive zwembad 10x5. Airconditioning. De villa is geschikt voor 10-12 personen. Ideaal voor 02:58 families. totaal 190m²
Vakantiehuis Casa Chrissy in Miami Platja met 67m² woonoppervlak, 3 slaapkamers en plaats voor maximaal 6 personen. Airconditioning inbegrepen in de huurprijs
Villa Pino Alto 350m. naar het strand
Villa 350m. naar het strand met privé zwembad en airconditioning. Voor 10-12 personen. Villa met 280m² leefruimte verspreiden plat op. 3
Vrijstaand vakantiehuis voor 6 personen. Casa MARIA DEL CARMEN heeft 3 slaapkamers, 1 badkamer, 1 gastentoilet en een woon / eetkamer met open keuken. Uit parkeren op straat.
Villa met privezwembad en airco.
Vakantievilla voor zes personen met privézwembad.
Mediterrane vakantievilla met privé zwembad, 3 slaapkamers, 1 badkamer en een buiten douchekamer. Sfeervolle inrichting, gelegen in eigen tropische tuin, vlak aan zee.
Zeer duurzaam
Mit Solar-Poolheizung - Urlaub mit Hund direkt am Meer
Satelliet-tv is aanwezig. In de keuken is een wasmachine geïntegreerd. Het vakantiehuis beschikt ook over een vaatwasser. Koffiemachine, waterkoker, broodrooster en magnetron zijn aanwezig.
vrijstaande verzorgde villa, alleen of met vrienden te huur, airconditioning, groot zwembad, 4 terrassen, centrum op 3 min. loopafstand, geen hoogbouw,
Fancy ontspannende vakantie? Dan bent u goed met ons. House direct a. Zee, 130m², 3 slaapkamers., Parlour., 2 terrassen, open haard, tuin, Autoabstel., Pool, vlakke strand
Duurzaam
Sfeervolle vakantie villa met privé zwembad, 3 slaapkamers, 1 binnen luxe badkamer en een buiten douchekamer. Gelegen in tropische tuin vlakbij het strand.
Zeer duurzaam
Riante villa met privé zwembad
Villa met groot privé zwembad omringd door een prachtige tropische tuin, gelegen dicht bij de zee in een zeer rustige omgeving met een adembenemend uitzicht op bergen.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 135€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 63% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 19% vrij
130€ voor 25 apr. - 02 mei
168€ Jaarlijks gemiddelde
43% voor 25 apr. - 02 mei
46% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie in de regio Tarragona raden wij de vakantiebestemmingen Costa Dorada, Tarragona en Terra Alta aan.
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in de regio Tarragona is al te boeken vanaf 43 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in de regio Tarragona, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Costa Dorada, Sant Carles de la Rapita en Tarragona.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Casa Widmann, Villa met privezwembad en airco. en Casa Albaric in de regio Tarragona het beste beoordeeld.
In de regio Tarragona zijn er 80 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Costa Dorada, Miami Playa en Tarragona.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox