Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
178 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 9 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
15 meter van Villa Felix ligt het brede en lange zandstrand, waar u al uw ligstoel kunt neerzetten, of bij het eigen grote zoetwaterzwembad van de villa. U kunt één of twee villa’s huren voor de grote familie, of met vrienden. Elke villa biedt plaats aan maximaal 6 personen in elk 3 slaapkamers. Samen bieden de villa’s plaats aan max. 12 personen. Ze zijn nieuw gebouwd in Spaanse stijl, rustig gelegen in een doodlopende straat zonder autoverkeer en op een bijzondere locatie met zeezicht, als een van de laatste villa’s aan zee. De bovengemiddelde uitrusting en de aangename sfeer zullen u enthousiast maken en bijdragen aan uw ontspanning. Daar horen bij massief houten of... moderne meubels in de woon-eetkamer, twee en volledig met alle benodigde apparaten uitgeruste keukens, brede en comfortabele bedden met goede matrassen (1,80x2,00) en mooie badkamers met dubbele wastafels. Woon-, eet- en alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning. In het buitengedeelte kunt u vanaf het betreffende terras vrijwel direct in het zwembad springen of comfortabel op de volop aanwezige ligbedden van de zon genieten. Elke villa heeft op de eerste verdieping een balkon en daarmee een aparte plek om intiem te zonnebaden en daarbij hoort u zachtjes de zee ruisen. Homepage van Strandvilla Felix en Max: strandvilla.info
Licentie- of registratienummer: ESFCTU000043032000168041 HUTT = 014771
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.01 kilometer
0.01 kilometer
Supermarkt 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.01 kilometer
0.01 kilometer
Stadscentrum 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Bus 0.12 kilometer
0.12 kilometer
Luchthaven 25 kilometer
25 kilometer
Station 4.5 kilometer
4.5 kilometer
Snelweg-afrit 2 kilometer
2 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Meestal bepalen privévilla’s de rustige plaats Miami-Playa, die van alle voorzieningen is voorzien. Lange, zacht in zee aflopende zandstranden wisselen af met intieme zandstenen baaien en aangelegde promenades van de regio.
In de omgeving van Villa Felix zijn er geen hoogbouw. U kunt gemakkelijk in de buurt, in de strandbar "Friends", van een zeer vriendelijke Nederlander, of in het het hele jaar geopende restaurant 'la Riviera', bij Fran, typisch Spaans eten. In de zomermaanden kunt u uw boodschappen, of het nu 's ochtends de verse broodjes zijn of het vlees om te grillen, in het kleine marktje direct naast de deur doen, zonder met de auto te hoeven rijden. Ook vervalt bij het dagelijkse strandbezoek elk parkeerprobleem, omdat u uw voertuig gemakkelijk bij de villa kunt parkeren. Het vervelende gesjouw met strandspullen, vaak van ver weg, is voor u niet nodig, omdat uw verblijf op 15 m van het zandstrand ligt. Als u iets voor het strand bent vergeten, of alleen maar naar de koelkast wilt, dan is het niet ver naar de villa.
Het aangename klimaat en het heuvelachtige landschap nodigen uit tot uitstapjes. Het is de moeite waard om voordelige uitstapjes te maken met de regionale trein, die in het achterland rijdt. U bezoekt Barcelona zonder parkeerproblemen, maakt daar met de bus een stadstour, of u bezoekt het park Port Aventura, of Tortosa in het Ebrodal. De oude binnenstad van Reus, ca. 20 km verderop, is absoluut de moeite waard. Eveneens zijn uitstapjes en bezichtigingen van Tarragona en Cambrils de moeite waard, evenals naar het 14 km landinwaarts beginnende gebergte, waarbij het Siurana- en Montsant-gebied, vooral voor wijnkenners, altijd een bezoek waard is.
Golf: De ene golfbaan 'Bonmont', met tennisbanen, ligt ca. 3 km en een andere 18-holes baan 'Mont Roig', ligt ca. 7 km van de villa verwijderd.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 300 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 2 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De basisprijs verwijst naar een appartement met een bezetting van 2 personen en een maximale bezetting van 6 personen, die uit de 3e Persoon is een toeslag van € 50 per week wordt berekend. Van 7 tot 12 persoon, dubbele bezetting op hetzelfde basisprijs pas in de tweede villa is mogelijk. Laat maakt de eigenaar van een offerte. Beddengoed en handdoeken kunnen worden besteld en betaald aan de vertegenwoordiger, per set en per persoon 11 € / 4 €. Voor wederzijdse voorspelbaarheid een huurovereenkomst is gesloten. |
Neem contact op:
Bezoek mijn eigen homepage van de beide strandvilla’s Felix & Max: strandvilla.info en maak een rondgang door alle kamers en bekijk een videofilm met alle informatie.
Belangrijk voor uw probleemloze vakantie!
De villa is officieel bij de gemeente als huurobject aangemeld
HUTT = 014771 en 014772
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 13-12-2025
9 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juli 2024
Rafaela J. uit Übach-Palenberg
Super Familienurlaub direct aan het strand
We zijn per toeval op de Strandvilla Felix gestuit en hebben daar met z'n vieren een geweldige vakantie doorgebracht.
Het goed uitgeruste huis ligt perfect op een rustige locatie, op enkele meters van het strand en een aantal geweldige restaurants. 's Nachts kun je met open raam het geruis van de zee horen, 's ochtends gezellig met een koffie de zonsopgang vanaf het kleine balkon zien. Door de nabijheid van het strand kan je gemakkelijk overdag tussen het strand, het zwembad en het huis wisselen, wat vooral met kinderen heel praktisch is. Het huis biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen en geslaagde vakantie en is met liefde voor detail ingericht. Er is aan alles gedacht, ook om het vakantieleven praktisch te maken. Zo zijn er muggennetten en ijzeren tralies voor alle ramen, een wasmachine, vaatwasser, een waslijn, enz. De kleine kiosk direct naast ons was ook erg praktisch - we haalden daar dagelijks vers brood of ijs.
We hadden in beide weken geluk en hadden sympathieke buren - zodat iedereen in de tuin en bij het zwembad zijn ruimte had.
De verhuurders en de beheerder ter plaatse zijn sympathiek en het contact verliep soepel, de borg werd onmiddellijk teruggestort, enzovoort.
We kunnen het huis aanbevelen en komen daar graag terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
Juli 2024
Dennis und Sabina W. uit Vaihingen/Enz
Vakantie aan het strand
Ja, wat moet je zeggen? We konden niet wachten om na 2018 dit jaar weer hier te zijn in Villa Max. Alleen al voor de locatie hoeft men eigenlijk niets verder te zeggen, het strand is direct voor de deur. 1000 punten! Je kent de mensen daar al zo veel jaren, en het was een blije reünie. We hopen dus dat we nog veel jaren kunnen komen. Veel groeten, Fam. Waschniewski
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Strandvakantie
Juni 2024
Johannes P. uit Österreich
Gezinsvakantie aan het strand
De accommodatie overtuigt met een geweldige locatie aan het strand, waar restaurants en een kleine supermarkt zijn.
Het zwembad bij het huis werd regelmatig schoongemaakt en was een geweldige afwisseling voor de kinderen.
Wij raden de accommodatie 100% aan voor gezinnen met kinderen!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Juni 2021
Peter L. uit Karlsruhe
Fantastische vakantie
We zijn toevallig op dit droomhuis gestuit. Alles is perfect!!!! De locatie van de villa, de uitrusting, de verhuurders... alles is geweldig. Het was een van onze mooiste vakanties. Bedankt aan de verhuurder dat we onze vakantie in uw villa konden doorbrengen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2018
Andreas T. uit 68623 Lampertheim
Onovertroffen nabijheid van het strand - echt SUUUPER!!!
We kennen Miami al van andere vakanties, ebnso het strandgedeelte, en deze keer hadden we specifiek gezocht en Villa Felix gevonden. We huurden Villa Felix met twee gezinnen (6 personen) en het was een geweldige vakantie! Het interieur van de villa was zoals beschreven op het internet en getoond op de foto's, maar in werkelijkheid lijkt het een beetje kleiner (dankzij de groothoeklens) en de oprit, althans aan onze kant, konden we niet gebruiken. Het zij dat wij wat "grotere" auto's hadden of ook dat de geparkeerde auto's aan de overkant het manoeuvreren bijna onmogelijk hadden gemaakt. We parkeerden dus altijd buiten op straat,...niet erg totdat je de parkeerplaats moest verlaten vanwege boodschappen of iets anders.... In de vroege ochtenduren was er een goede geur van vers stokbrood uit de kleine supermarkt (waar je bijna alles kon krijgen wat je nodig had), maar je kon ook de kleine vrachtwagens horen die alle leveringen deden voor de supermarkt en de restaurants. Onze kinderen vonden het zwembad geweldig, net zoals we de barbecue een paar keer hebben gebruikt, meestal zaten we toch buiten. De nabijheid van het strand is IMPOSSIBLE, we namen onze parasols gratis mee. Je zou in de omgeving heerlijk kunnen eten, maar we kunnen je ook aanraden om even naar Miami te rijden (helaas is de hoofdweg deze zomer een enorme bouwput). Aangezien we dit jaar een hete zomer hadden, zou airconditioning in de slaapkamers goud waard zijn geweest, maar helaas hadden we alleen ventilatoren. In het tijdperk van het internet zou men bijna een wat sterkere wi-fi verwachten, helaas hadden wij een zwak (van de naburige villa) tot helemaal geen netwerk in onze villa. De manager, Gabi, was erg aardig en behulpzaam en altijd beschikbaar, evenals de verhuurder. Van ons een 100% aanbeveling voor dit huis, we komen de komende jaren graag terug!
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Contact
Mevr. C. Limberg
Gastvrouw sinds: 22-03-2016
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 12h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans
Advertentienummer: 82409
Andere accommodaties van Mevr. C. Limberg
Miami Playa, Tarragona regio, Catalonië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Miami Playa, Tarragona regio, Catalonië
Miami Playa, Tarragona regio, Catalonië
Miami Playa, Tarragona regio, Catalonië
Neem contact op
privé-website:
Strandvilla's Felix & Max
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Catalonië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de regio Tarragona
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 82409
Laatst bijgewerkt: 09.03.2026
Advertentie online sinds: 9 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/82409.htm
«Strandvilla's Felix & Max» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 9 gegeven Beoordelingen.